Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser4090

Guest
Jest jakieś info kiedy koniec? Szukam czy wysłannica coś napisała, ale nie mogę znaleźć :)
 

DeletedUser

Guest
To nie my pierwsi zaczęliśmy masowo nabijać PZ. Po prostu padła decyzja że pora zakończyć ten świat...
 

DeletedUser3020

Guest
White po skończeniu świata zapraszam na Eketorp, odezwij się na discordzie :D
 

DeletedUser4091

Guest
Z tym że większość i tak średnio uznaje te pz'ty i grają jak na normalnych światach. A że dla was liczyła sie tylko wygrana to spoko, dla każdego co innego jest ważne. Dla mnie czy na pz czy na dominacje gra sie tak samo tylko raz ranking jest adekwatny, a raz nie :p
W końcu gra się po to, żeby wygrać ;) A to, jaką ktoś obiera drogę do wygrania to jego sprawa o ile nie łamie zasad ;) No i pamiętaj, że zwycięzców się nie sądzi :D Pozdrawiam
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
W końcu gra się po to, żeby wygrać ;) A to, jaką ktoś obiera drogę do wygrania to jego sprawa o ile nie łamie zasad ;) No i pamiętaj, że zwycięzców się nie sądzi :D Pozdrawiam
Może u ciebie. Ja zawsze najwięcej patrze i oceniam właśnie zwycięzców. A ja w to grałem nie aby wygrać ale by mieć z tego przyjemność. Bo co to za sens w graniu kiedy grasz tylko po wpis na forum i 200 koron ?
 
Do góry