Dyskusja dotycząca rozgrywki na Jasenov

DeletedUser4310

Guest
A ja myślę tak , umowne zakończenie świata po 3500 punktów zwycięstwa to jakaś wielka lipa , wcale nie tracimy więcej wiosek niż Wy , a na pewno nie tyle co by świadczyło o waszej dominacji . Najrozsądniejszym wyjściem byłoby posiadanie 80% PZ tak jak to było z liczbą wiosek dotychczas TOP 10 plemion 80% wiosek jest wygrana , a tak znaczyłoby że 20 graczy po 175 wiosek każda w innej prowincji wygraliby świat , bezsensu.
Jak się to tak skończy to nie zasłużyliście na to zwycięstwo i może 5 graczom mogę podziękować za dobrą walkę reszta może się schować
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser395

Guest
Hmm no nie wiem... od 04.03 do 17.03 Hunters jest 1372 wioski na plus, OAN natomiast w tym czasie 141... prawie 10x mniej ;) to chyba można nazwac dominacją ? :)

Nie zasłużyli na zwycięstwo ? Już nie mówię o ilości pkt off, których mają parę więcej ;)
Bądźmy uczciwi i spójrzmy prawdzie w oczy... Jeżeli Hunters nie zasłużyło, to kto zasłużył? NIKT, a już na pewno nie OAN :)
 

DeletedUser2307

Guest
A ja myślę tak , umowne zakończenie świata po 3500 punktów zwycięstwa to jakaś wielka lipa , wcale nie tracimy więcej wiosek niż Wy , a na pewno nie tyle co by świadczyło o waszej dominacji . Najrozsądniejszym wyjściem byłoby posiadanie 80% PZ tak jak to było z liczbą wiosek dotychczas TOP 10 plemion 80% wiosek jest wygrana , a tak znaczyłoby że 20 graczy po 175 wiosek każda w innej prowincji wygraliby świat , bezsensu.
Jak się to tak skończy to nie zasłużyliście na to zwycięstwo i może 5 graczom mogę podziękować za dobrą walkę reszta może się schować
Pozdrawiam:)

Ty chyba sobie kpisz ?! Nie dość ze propsujesz Pz;Ty to jeszcze takie ilość

80% PZTÓW ?

Gracze chcą starego systemu Dominacji !

RZĄDAMY DOMINACJI NA KAŻDYM ŚWIECIE !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4310

Guest
Ktoś miał określić 2 tyg po osiągnięciu 3500PZ kiedy ma się zakonczyć ten świat czy już nawet support tu nie zagląda:p Gratki za wygraną
 

DeletedUser4298

Guest
w niedzielę minęły 2tygodnie jak trzymamy 3500 PZ
można powiedzieć, że już jest 3 dni po terminie ogłoszenia końca
 
Do góry