Dyskusja dotycząca rozgrywki na Histria

DeletedUser1967

Guest
PODSUMOWANIE
unknown.png
 

DeletedUser2834

Guest
Hej Pandżur, możemy liczyć na jakieś podsumowanko? :)
 

DeletedUser26

Guest
Brakuje około 150 wiosek więc świat i tak niedługo będzie zamknięty :)
 

DeletedUser3071

Guest
Na chwilę obecną mamy 4660 wiosek - aby osiągnąć 80% musimy zdobyć około 5380 wiosek ....
wiec jeszcze około 700 zostało do wciągnięcia ;)
 

DeletedUser2704

Guest
Dobrze mówiłem że i tak SnE wyda każdego i wygra XDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Sprecyzuj "SnE wyda każdego i wygra" ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2704

Guest
Sprecyzuj "SnE wyd**a każdego i wygra" ;p

Chodzi o to że nie muszę precyzować, dobrze wiesz o co mi chodzi Skrill :D

-"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana" - Prawda, 90% to barany w SnE :D
(no offence ;p )
 

DeletedUser2800

Guest
Tak się składa, że Ci którzy najbardziej chcieli innych wycałować to już z mapy znikają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
W tym problem,ze nie wiem o co chodzi ;)
Dlatego napisalem zebys sprecyzowal :)
 

DeletedUser4338

Guest
Brawa dla SNE i VANDALI

Powiem szczerze, że troche Was chłopaki nie doceniałem i nigdy bym na początku nie powiedział, że to wy zostaniecie zwycięzcami, wygraliście nie świat, ale całą gre, a rewanżu zapewne się z wiadomych przyczyn nie doczekamy. Mimo wielkiej chęci nie dałem rady dotrwać do końca wielkiej wojny. Może kiedyś ... ... ponownie spotkamy się na froncie czy to razem, czy to przeciwko sobie :)

Wielkie brawa należą się również graczom, którzy bronili się do ostatniego pika, nie mam zamiaru wymieniać nicków, ale nawet po punktach bojowych można łatwo stwierdzić o kim mówię :)
 

DeletedUser2834

Guest
Pomimo, że serwer personalnie sobie zaliczę do kategorii "dziwny" , to gratulacje miśki za wygranie!

Fajnie było zobaczyć więcej niż jedną ekipę - i mam szczerą nadzieję, że nie były to ostatnie "derby" z udziałem większej ilości plemion, a zobaczymy się jeszcze wszyscy na polu bitwy (ciekawe, czy po jednej stronie ^^). :)


/Ave Partia!
 

DeletedUser2739

Guest
Dzięki Wszystkim którzy pojawili się na serwerze, za walkę i dobrą zabawę ;)
Powodzenia w dalszej grze, może kiedyś znowu pojawi się SnE na polskich światach i znów zrobimy małe derby ;)

Pozdro AVE SNE !
 

DeletedUser2800

Guest
Ja też dziękuję wszystkim za grę na tym świecie. Czas już chyba na zasłużoną emeryturę, choć zobaczymy co przyszłość przyniesie.. :)
 
Do góry