Dyscyplina

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2658
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2658

Guest
Nie wiem czy dobrze pojmuje to pojecie, ale z tego co wiem to wojska później wysłane mogą wejść wcześniej.

Moje pytanie polega na tym bo kompletnie tego nie rozumiem.
Jak ma ulepszona DYSCYPLINE 3 razy to mam 99% szans na to ze ataki wysłane pierwsze będą wchodzić pierwsze aka w odpowiedniej kolejności ?



I mam tez 1% szans(pecha) ze atak wysłany później wejdzie wcześniej?

czyli np zamiast zamiast tak jak na plemionach starych może to wyglądać tak?

stary styl plemiona.pl
Off+szlactha
szlachta
szlachta
szlachta

to mi wejdzie w nowym stylu tw2

szlachta
szlachta
off+szlachta
szlachta

Mam 1% szans na to, ze ataki szlachta wejdą przed offem tak?

Dzięki z góry za odpowiedz czy tez potwierdzenie mojej tezy, sorki za głupie/proste pytania, ale szukam, szukam i jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniej odpowiedzi na to.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Po zbadaniu wszystkich trzech technologii jest 100% czyli brak wahań czasu dotarcia jednostek.
 

DeletedUser2329

Guest
Dyscyplina nie będzie wyższa niż liczba, pokazana po wybraniu armii do ataku. Koszary na 23 lvlu niwelują wpływ dyscypliny do 0. A jak ich nie masz, to armia może wejść kilka sekund wcześniej/później, niż statycznie wyświetlony czas marszu armii w informacji w wiosce docelowej z aktualnie aktywnej wioski.
 

DeletedUser1580

Guest
Po zbadaniu wszystkich trzech technologii jest 100% czyli brak wahań czasu dotarcia jednostek.

Droga Wysłannico, to co piszesz to teoria a prawda jest taka, że od dłuższego czasu nie ma już czegoś takiego jak dyscyplina. Niezależnie od odblokowanych technologii ataki wchodzą jak chcą i normą jest że, nierzadko atak wysłany jako czwarty wchodzi pierwszy :D Gra jest skopana i tyle w temacie.
 

DeletedUser2658

Guest
Droga Wysłannico, to co piszesz to teoria a prawda jest taka, że od dłuższego czasu nie ma już czegoś takiego jak dyscyplina. Niezależnie od odblokowanych technologii ataki wchodzą jak chcą i normą jest że, nierzadko atak wysłany jako czwarty wchodzi pierwszy :D Gra jest skopana i tyle w temacie.

Boje się tej odpowiedzi :)
Czyli moja teza na temat dyscypliny może okazać się prawda? Nie ciekawa sprawa jeśli się przejmuje pierwsza wioskę na 4 szlachty :/
 

DeletedUser1580

Guest
Niestety wydawca gry nie dba o podstawową rzecz jaką jest płynność działania gry. Zajmuje się natomiast pierdołami w stylu "zmienimy kolorki"
 

DeletedUser2658

Guest
Niestety wydawca gry nie dba o podstawową rzecz jaką jest płynność działania gry. Zajmuje się natomiast pierdołami w stylu "zmienimy kolorki"

Ale czy to sa pojedyncze ataki co tak wchodzą i powtarzalne bardzo często czy po prostu bug w grze który jest trudny do naprawienia i występowanie jego jest bardzo niskie?
 
Do góry