depozyt zasobów

  • Rozpoczynający wątek VargVickerness
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie uwazacie ,że wartości uzyskiwane poprzez depozyt są śmiesznie niskie przy wiosce rozwiniętej do powiedzmy 4k punktów?, nie można by tego uproporcjonalnić jakoś?
 

DeletedUser188

Guest
moze to sa śmiezne ilości, ale nagrody są porządne.
 

DeletedUser1096

Guest
ilosci sa smieszne - to fakt. Z nagrodami roznie. Ale po co jest ten trzeci poziom to chyba nikt nie wie. Przy takich iloscia i czasach na ich zebranie nikt nigdy do niego nie dojdzie.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Jestem podobnego zdania, nawet jeżeli wykupić dodatkowe zlecenia lub użyć przedmiotów trudno jest zdobyć drugą nagrodę za 2 tysiące a co dopiero za 10 tysięcy, nie chodzi mi o same zlecenia ale o czas jaki będzie potrzebny na ich zrealizowanie. Myślę, że warto to jakoś zmienić.
 

DeletedUser109

Guest
Czas jaki mamy na zrealizowanie określonego zlecenia na pewno pozwala na dobicie do 2k, sam kilka razy bez żadnego problemu dobiłem do tej bariery. Natomiast 10k, cóż, być może czasu by starczyło, ale nagrody do tego nie zachęcają, często są porównywalne do nagród za 2k. Np. dziś mam za 10k 75 pików, nie wiem czy się nie mylę ale za 2k można chyba dostać 50 pików...
 

DeletedUser20

Guest
O ile pamiętam, na początku miało być tak, że zlecenia miały zmieniać się co 6h, tak więc można by było zebrać 2 razy więcej surowców przy tych samych nagrodach. Ale się z tego wycofano jeszcze przed wprowadzeniem aktualizacji. Tak to by miało większy sens, ale trzecia nagroda i tak by była chyba nieosiągalna, tym bardziej, że jak wspomniał Łepcio, nagrody są tam takie sobie :)
 

DeletedUser109

Guest
Spotkał się ktoś z trafieniem w depozycie zasobów oficerów "łowczy"?
 

DeletedUser302

Guest
Watpie abys go kiedys dostal :D
Zauwaz ,ze Łowczy to jest praktycznie najdrozszy z dostepnych oficerow i poniekąd najcenniejszy takze chyba go nigdy nie ujrzymy :(
 

DeletedUser188

Guest
To dołączę się. Odkrył ktoś w depozycie "oszusta"
 
Status
Zamknięty.
Do góry