Przekazany Czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1202
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1202

Guest
Witam.
Uważam,ze czat gry powinien być bardziej urozmaicony.Mamy opcję tylko plemię a powinno być plemię świat handel.Czat powinien być bardziej widoczny oraz dostępny na androidzie i iso
 

DeletedUser1277

Guest
Czat swiata? Hmmm... Moim zdaniem slaby pomysl :p
Zamiast nowego chatu wolalbym po stokroc nowe forum - takie z opcjami z plemion jedynki jak forum laczone z sojusznikami oraz ukryte forum. Niestety pod tym wzgledem tw2 wola o pomste do nieba i trzeba korzystac z oprogramowania zewnetrznego. Szkoda....
 

DeletedUser414

Guest
Forum swiata masz na tym forum w odpowiednim dziale. Juz widze, ze ten spam na swiatowym czacie ;)
 

DeletedUser911

Guest
W innej grze IG - The West jest czat światowy, sojuszowy, na czacie jest możliwość pisania PW, blokowania graczy - działa to bez zarzutu wystarczyłoby pożyczyć rozwiązanie. Pomysł popieram.
 

DeletedUser198

Guest
Pomysł ten był już poruszany na forum i przekazany do odpowiedniego działu teraz trzeba tylko czekać. Gry są na innych silnikach więc nie da się pożyczyć trzeba zrobić nowy. Myślę, że na daną chwilę twórcy gry skupiają się na innych aspektach niż ulepszanie czatu.
 

DeletedUser

Guest
Szczerze to z czatu sojuszu można by całkowicie zrezygnowac na rzecz czatu świata. Bo zamiast pisać na czacie sojuszu można sobie przecież założyć offtopowy temat na forum sojuszu, albo komunikowac się po za grą, na jakichś zewnętrznych stronach i komunikatorach.

A czatu świata brakuje bo fajnie byłoby popisać z innymi graczami spoza sojuszu, oraz dowiedzieć się co tam ciekawego się dzieje w innych, odległych regionach świata gry.
 

DeletedUser198

Guest
Zakładam że opcja czatu na świat będzie wprowadzona ale nie wiadomo jeszcze kiedy więc jak jak wspominałem trzeba poczekać :)
 

DeletedUser911

Guest
W obecnej formie czat który jest kompletnie się nie sprawdza i właściwie jest nieużywany. Pisząc o pożyczeniu, miałem na myśli pożyczenie pomysłu, a nie kodu programu.
 

DeletedUser

Guest
My korzystamy z czatu plemiennego bardzo aktywnie. Spam na forum zniechęca niektórych do regularnego sprawdzania, poza tym na androidzie się buguje i często przekleja aktywny wątek w inny temat, albo w ogóle nie wyświetla nowych wiadomości.
 

DeletedUser1440

Guest
Czy czat jest jakoś dostępny na Androidzie? Bo nie mogę znaleźć :/
(Wiem, że zły dział, ale temat bardzo powiązany.)
 

DeletedUser1265

Guest
Zamiast nowego chatu wolalbym po stokroc nowe forum - takie z opcjami z plemion jedynki jak forum laczone z sojusznikami oraz ukryte forum.

W pełni się zgadzam. Trzeba korzystać z zewnętrzynych forów. Sam kilkax tak robiłem w swoich plemionach. Cytowny kolega trafił w sedno. Właśnie tych 2 funkcji forum brakuje.
 

DeletedUser911

Guest
Przeglądając forum i trafiając na ten temat przypomniałem sobie, ze coś takiego jak czat istnieje. Jestem w plemieniu gdzie jest 135 osób, na prawdę przynajmniej u nas nikt z tego nie korzysta. Może gdyby byłoby to bardziej urozmaicone, (widoczność graczy online, szepty, czy tak prozaiczna rzecz jak data napisania wpisu).
 
Do góry