Coś się zmieniło?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3007

Guest
parę miesięcy temu zacząłem grać w tą grę chyba we wcześniejszej wersji bo była trochę gorsza grafika. po kilku dniach moje konto zostało zlikwidowane z nieznanych mi przyczyn. Nie robiłem niczego niezgodnego z regulaminem, ledwo zapoznawałem się z zasadami gry. Teraz będzie pewnie podobnie więc szkoda czasu na dalszą budowę farmy dla cwaniaków. witam i żegnam jednocześnie
 

DeletedUser2354

Guest
poniewaz byles nieaktywny przez dluzszy okres czasu Twoje konto przemienilo sie w wioski barbarzynskie , i miales wybor zaczac od nowa ;v
 

DeletedUser3010

Guest
"witam i żegnam jednocześnie"
Nie rób tego. :D
A tak na poważnie - Sam jestem absolutnie nowy w tej grze i mnie ciekawi, jak to będzie wyglądało.
Wczoraj zbudowałem już, a może i dopiero 2 wioskę i mam nadzieję, że ta gra to nie jest takie typowe Pay2Win i nie zrazi mnie w dalszej jej części do grania w nią, ale na razie farmi się elegancko i łupy jednostki przywożą pełne, także na razie jest luzik.
P.S. Twoje konto zostało pewnie usunięte po dłuższym braku logowania na nie.
Pozdrawiam, koxyw.
 

DeletedUser3007

Guest
jakoś gram dalej; z tamtym kontem było tak, ze rozbudowywałem wioskę i chowałem się przed atakami, wszystkiego z 5 dni aż któregoś dnia nie mogłem zalogować się na konto wyświetlał sie komunikat, który zrozumiałem jako ban tylko nie mogłem zrozumieć za co.
 
Do góry