Naprawiony Ciągłe ładowanie gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3003
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3003

Guest
Mam problem na swoim telefonie htc desire 310. Otóż gdy włączam grę (przez wifi, ponieważ w codzienności używam telefonu z windowsem) ładowanie zatrzymuje się na 1/3 i wyskakuje mi "We couldn't connect you to our server. Please check your internet connection", a na dole są dwa paski do wyboru "Logout" oraz "Retry", wciskanie ich nic nie daje, wciąż jest to samo. Nie wiem czym jest to spowodowane ponieważ wifi w innych grach działa normalnie. Proszę o pomoc ;)
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Cóz wiemy nie od dziś ze kod sieciowy Tribala na telefony to jeden zart. Wywala cie kiedy chce i jak chce. Moge pobawić sie w typowego "i n f o r m a t y k a". A więc zresetuj telefon. Jak to nie pomoze to przeinstaluj apke. Jak to nie pomoze to wyrzuć telefon. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3003

Guest
Dwie pierwsze rzeczy już robiłem. A z trzeciej chyba jednak zrezygnuje ale dziękuje za pomysł :D
 

DeletedUser

Guest
faktycznie ostatnio gra cos laguje ze tak powiem jakies bledy wyskakuja licze ze to tylko czasowe jest czasmi dlugo sie laduje i trzeba odswiezac strone dzis rano gra mi sie zwiesila kilka razy zanim ruszyla nic na sile ale dzien po dniu jest coraz gorzej a restarty przegladarki //kompa nic nie pomagaja chyba nie jest wina z mojej strony
 

DeletedUser20

Guest
faktycznie ostatnio gra cos laguje ze tak powiem jakies bledy wyskakuja licze ze to tylko czasowe jest czasmi dlugo sie laduje i trzeba odswiezac strone dzis rano gra mi sie zwiesila kilka razy zanim ruszyla nic na sile ale dzien po dniu jest coraz gorzej a restarty przegladarki //kompa nic nie pomagaja chyba nie jest wina z mojej strony

Też tak mam i na telefonie o wiele lepiej gra działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry