BUUMMM ..

  • Rozpoczynający wątek neoXs pl
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wczoraj widziałem że dział testowany był bonus nocny... Mam nadzieje, że poinformujecie graczy wcześniej że ma wejść? Mało ciekawie by było jakbym ustawił atak przed północą który ma dojść na 2 w nocy i miało by się okazać że nagle bonus...
 

DeletedUser188

Guest
Dobra to udajemy aktywność.
Czy są już jakieś ciekawe koalicjie, wojny itp?
 

DeletedUser

Guest
No faktycznie top:) Wystarczy spojrzec na pkt. agresji :eek: Pomijajac ogrom defa wraz ofem u kolegi z linku.... ja w jednej wiosce mam juz 11k samego defa. Ja tez chce nagrode:p
 

DeletedUser

Guest
Miło... ktoś usunął mojego posta :( Domyślam się że moderator po kilku słowach prawdy pod adresem Inno Games. Jesteście śmieszni....
 

DeletedUser

Guest
Jakie są plemiona na tym świecie? bo mi się nie pokazują na liście i nie wiem w czym można wybierac:)
 

DeletedUser

Guest
Dołączcie do mojego sojuszu. Gra jest ok ale łączenie wojsk w szablon jest bez wajchy.
 

DeletedUser188

Guest
remek1;n8565 napisał:
Dołączcie do mojego sojuszu. Gra jest ok ale łączenie wojsk w szablon jest bez wajchy.


ahhh
Jakie plemię?
Co oferujecie?
Jakie wymogi?
 

DeletedUser1005

Guest
Tak w celu upewnienia :D Nie ma na tym świecie bonusu nocnego? mogę smiało wysyłać atak na 4 nad ranem?
 

DeletedUser1005

Guest
no to super, trochę się rozbudowałem, więc pora pokazać kto rządzi w prowincji :D
 

DeletedUser859

Guest
OMG!, ale tu nudno, zagląda tu ktoś??, dajmy zarobić moderatorom:))
 
Do góry