Odrzucony Bonusy prowincji

  • Rozpoczynający wątek Captain
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zauważyłem, że w prowincjach często lezą jakieś porozrzucane kawałki drewna, w innych z kolei są pola etc.

Przydałoby się wprowadzić opcje aby każda prowincja miała bonus do czegoś - W jednej w wioskach produkuje się wiecej derwna, w innej gliny, w innej żelaza, a w jeszcze innej jest większy maksymalny limit prowinatu.

Urozmaiciło by to bardzo grę, zwłaszcza pod kątem podbijania nowych wiosek i wybierania gdzie i co podbic.
 

DeletedUser20

Guest
To jest bardzo fajny pomysł na przyszłość. Nowe serwery ze specyficznymi ustawieniami (większa prędkość, brak morale, bonusy z prowincji, itp). Jestem za :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dla mnie jak najbardziej na plus.
W końcu nie każdy teren jest tak samo bogaty w surowce.

PS. Zachęcajcie znajomych do wypowiadania się na ten temat, abyśmy mogli poznać opinię większej liczy graczy i później ewentualnie przekazać pomysł do Twórców.
 

DeletedUser

Guest
Podobnie było w TW1, barbarki miały bonusy do żelaza etc. Ten pomysł z prowincjami jest jeszcze bardziej realistyczny, już się ślinie na samą myśl o wojnach o żelazo. ; DD
 

DeletedUser

Guest
Jestem za tym i przyszedł mi pomysł na ten temat , aby dodać nie tylko bonus ile wioska produkuję lecz jeszcze na przykład sama prowincja z NPC wioskami wszędzie w każdej lub tylko na jednej danych surowców do zdobycia w podbijaniu jak na przykład prowincja barbarzyńska zamiast wioski :D i nie do zdobycia ona oczywiście. W każdej też dobre bo miejsca jest wolnego sporo :D... a do tego mam inny pomysł co do zdobywania jak stolica plemienia bo takie w innej grze również widziałem gdzieś lider plemienia wyznacza miejsce budowania stolicy plemienia :D
 

DeletedUser1169

Guest
Tak samo było chyba na starych plemionach. Wioski koczownicze, które dawały bonus do rekrutacji, prowiantu czy surowców. Przyznam że ciekawy pomysł wkońcu tam sie to sprawdziło to czemu nie można zaczerpnąć jak najwięcej ze sprawdzonych plemion? ;)
 

DeletedUser

Guest
Popieram i chciałbym zauważyć, że tak jest w Grepolisie, każda wyspa ma bonus i minus do produkcji jakiegoś surowca
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecną chwilę pomysł jest odrzucony. Być może na dalszym etapie rozwoju gry pomysł zostanie ponownie rozpatrzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry