Przekazany Blokowanie raportów

SwieShy

Nowicjusz
Witam.

Z racji tego, że ciągle świeci mi sie 500 i więcej nieodczytanych raportów wpadłem na pomysł, żeby
w ustawieniach blokowania raportów dodać opcję: Odrzuć raporty z ataków na wioski barbarzyńskie bez strat w wojsku

Może być też tak, że takie raporty byłyby z marszu oznaczone jako odczytane albo jeszcze lepiej osobna zakładka na raporty z Farmienia.

Jeśli istnieje już inna mozliwość zablokowania otrzymywania takich raportów to proszę o informację.

Pozdrawiam
 

DeletedUser3619

Guest
Raporty - Ustawienia - Atak - Wysłane ataki bez strat po twojej stronie
To zaznaczając nie będziesz dostawać raportów z farmienia, jedynie trzeba pamiętać, że jak wysyłasz jakiś atak na gracza lub zbijasz poparcie i jest to zielony rapek to go nie dostaniesz, mozesz jedynie wcześniej odblokować znowu te raporty. Ale ogólnie sprawdza się przy farmieniu wyłączenie tych raportów, warto też usuwać raporty jak masz ich większą ilość, bo spowalniają grę.
 

DeletedUser4403

Guest
Musisz mieć silną wolę, aby taką ilość razy ręcznie atakować wioski barbarzyńskie i nie sprawdzać raportów :D
 

SwieShy

Nowicjusz
No też tej opcji używam, ale dziś przykładowo zapomniałem wyłączyć. Poszły grubasy i teraz nie wiem ile tam poparcia zostalo.

Co do atakowania - szablon + skroty klawiszowe. Z 6 wiosek idzie po 30-50 ataków na wszystko co jest w okolicy. Zajmuje to moze z 5 minut :D
 
Do góry