BartieBro

DeletedUser4079

Guest
Witam!

Bartek z podkarpacia. Wychowalem sie na francuskich serwerach pierwszych plemion (swiaty 8, 10 i 12) gdzie nauczylem sie postaw i pielegnowalem swoje uzaleznienie od drewna, gliny oraz zelaza.
Po kilkuletnim odwyku postanowilem wyruszyc w dalsza przygode w TW2. Nie wiem jak daleko zdolam dotrzec, lecz jedno jest pewne. Ta przygoda bedzie trwala przynajmniej tak dlugo jak moje bezrobocie.


Kilka rzeczy ktore warto o mnie wiedziec:

Nie posiadam polskich znakow
Cierpie na brak polskiego slownictwa, i na bezsennosc
Uwielbiam psy, czekolade truskawkowa, historie imperium rzymskiego oraz takze czekolade truskawkowa
Nie lubie kotow
Moj ulubiony kolor oczu to czerwony
Czesto gdziekolwiek sie pojawiam psuje ludziom humor

Moje marzenie:

Zyc w innej epoce. Najlepiej jakies 10'000 lat temu, zanim ludzie zaczeli sie, osiedlac, uprawiac ziemie, niszczyc wszystko dookola, zmieniac swoj sposob zycia wymieniajac wolnosc za wygode az do momentu w ktorym sami stali sie niewolnikami zepsutej cywilizacji ktora stworzyli.


Gram aktualnie na Eketorp. Zaczalem predko po otwarciu serwera, duzo i aktywnie farmie lecz gdy przyjdzie czas isc do roboty moglby przydac mi sie co-play, wiec jesli ktos chetny to z przyjemnoscia mozemy o tym porozmawiac.

Pozdrawiam.

BartieBro a.k.a Fox213
 

DeletedUser2307

Guest
Cześć :) Może kiedyś skrzyżujemy miecze, a może powalczymy razem ? :) Powodzenia
 

DeletedUser4079

Guest
Kiedy chcesz
Jestem tez na Deva ale start mi sie nie udal, za pozno zaczalem
Zapraszam na Eketorp, i dzieki za powitanie
 

DeletedUser2704

Guest
Prowincja jedna w lewo. Melduję się zawsze do pomocy, chłopaki czekają aby wyruszyć w twoją stronę i bronić "Le Monde ou Rien". ;)
 

DeletedUser4079

Guest
Hehe
Milo
Kojarze waszmoscia, wymienialismy sie juz surowcami ;)
 
Do góry