Balanas - surowce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser189

Guest
Chciałbym zwrócić uwagę na problem w grze a raczej jej balans surowców. Mianowicie surowce z częstej farmy są o wile za duże. Surowców jest pod dostatkiem a nie ma na co je wydawać. Magazyny są przepełnione i trzeba w nie inwestować. Inna sprawa, że wyprawy po surowce na wioski barbarzyńskie są stanowczo za krótkie, może to być również źródło problemu. Nie tylko ja na to zwróciłem uwagę ale członkowie mojego plemienia również. Co wy o tym sądzicie?


Edit: teraz zwróciłem uwagę, że jeszcze budowanie budynków na wyższe lvl jest również za tanie.
 

DeletedUser

Guest
Graj, nie marudź - to tak w skrócie.

Rozwijając moją wypowiedź: zwróć uwagę, że Twoja wioska w grze nie ma nawet 300 pkt, więc w sumie nic nie pograłeś (no chyba że zrobiłeś restart albo grasz innym kontem). Jeśli jesteś tak dobry, że surowce wylewają Ci się z magazynów, to może czas pomyśleć o inwestycjach w rozbudowę wioski? Balans nie jest potrzebny, na pewno nie na zmniejszenie produkcji, ponieważ budując akademię, to jeszcze nie koniec, potem buduje się twierdzę, która ma kosztować o wiele więcej niż jakikolwiek inny budynek.
 

DeletedUser189

Guest
Graj nie marudź??? co to za dewiza?

to nie marudzenie... Gra jest w fazie beta zwracam tylko moje uwagi dotyczące gry. Po za tym to nie tylko moje odczucia ale części plemienia. Rekrutacje wojsk mam na 10 godzin do przodu, wioska cały czas rośnie. Myślisz, że ja kisze surowce tylko?

Nie wiem dlaczego uznajesz to za marudzenie i narzekanie. Czy ludzie już nie widzą różnicy już między chęcią pomocy w rozwoju gry i zwracaniem swojej uwagi na problem a narzekaniem i "hejtowaniem"?

Po za tym radze zwrócić uwagę na nazwę tego działu... "Dyskusje" o opisie nie wspominając. Wyraziłem moją opinie i zachęcam do dyskusji a nie ucinania tematu.
 

DeletedUser

Guest
Sorry, że nie zrozumiałeś "Graj, nie marudź" ;)
Jak napisałem, Twoja wioska nie ma (no może już ma) 300 pkt, dobij do 2k i więcej, wtedy zobaczysz czy Ci surowców będzie starczało.
Ile dni już grasz?
 

DeletedUser

Guest
No jeszcze nie widziałem, żeby ktoś narzekał na dostatek surowców. Co prawda jest ich dużo, ale to ma też swoje złe strony - tak jak napisałeś, bez rozbudowy wioski nie będziesz mógł składować większej ilości surowców. Być może, teraz wydaje się, że surowców jest nadmiar, ale większe poziomy budynków trochę kosztują.
 

DeletedUser

Guest
Fakt, że surowców na początku czasem sporo, ale wystarczy grać z głową i wcale nie ma problemów z nadmiarem.
 

DeletedUser112

Guest
Jak masz za dużo surowców to je prześlij do mnie ja je wykorzystam w całości...
 

DeletedUser

Guest
Lub magazyn na max. rozbudować, żeby się jak najmniej marnowało :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry