Błędy zgłaszać na forum czy do supportu?

  • Rozpoczynający wątek marrszoo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Taka refleksja mnie dopadła, przypomniałem sobie, że w którymś temacie zwrócona została uwaga na fakt zgłaszania błędów.
Zgodnie z zasadami gry, błędy powinny być zgłaszane do supportu, ale mamy też odpowiednie działy na forum.

Uważam, że tak jak jest, jest dobrze. Mamy błąd, zgłaszamy go na forum, wtedy cała społeczność TW2 może się z tym zapoznać. Pisząc do supportu, napisze każdy kto zauważy błąd, co uważam za powodowanie niepotrzebnego zamieszania. Do supportu możemy zgłaszać błędy dotyczące własnego konta, np znikniecie jednostek czy wioski, problemy z zakupem koron itp. Jednak błędy ogólne, np z tłumaczeniem, brakiem elementów interfejsu, działaniem niektórych elementów - jak najbardziej zgłaszać na forum.

Czy mam rację?
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Chętnie przyjmiemy zgłoszenia wraz z potwierdzeniem w postaci zrzutów ekranu oraz dokładnych wyjaśnień bezpośrednio do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Wiem i rozumiem to. Tylko dlaczego jakiś czas temu została mi zwrócona uwaga publicznie na forum, że błędy trzeba zgłaszać do supportu, bo tak napisane jest w zasadach gry... Stąd ten temat, bo to są niesprecyzowane informacje i wymagają jakiegoś uregulowania. Nie uważasz?
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Tak wiem, już wcześniej wspominałeś, że została Ci zwrócona uwaga publicznie na forum. Zasady gry są jasne. Nie uważam aby wymagały jakiegoś "uregulowania". Każdy zgłoszony błąd powinien zawierać zrzut ekranu oraz/lub jak najbardziej możliwy opis okoliczności w jakich powstał.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie macie dział do skasowania na forum, wszystkie błędy będziemy teraz zgłaszać do supportu.
Jeśli to nie nastąpi uważam, że mogę zgłaszać błędy na forum.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jest wiele błędów, które występują u dosłownie kilku graczy. Nie każdy też chce "świecić" potrzebnymi nam danymi na forum dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez support. Błędy globalne faktycznie bez problemu można zgłaszać na forum. Tak jak było z błędami powstałymi po aktualizacji 1.5.0.

Pan również niejednego gracza odsyłał do supportu. My również mamy takie prawo.
 

DeletedUser

Guest
Tak, odsyłałem, kiedy wyraźnie było widać, że tylko tam może uzyskać prawidłową odpowiedź i pomoc.

Taka odpowiedź bardzo mnie zadowala. Więc można zgłaszać błędy na forum, ale konkretne, dotyczące konta (jak pisałem wyżej) to lepiej do supportu. O to mi właśnie chodziło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry