Odrzucony Aplikacja WP8.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser700
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser700

Guest
Witam , czy jest w planach wytworzenie aplikacji dla windows phone 8.1?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Obecnie priorytetem jest aplikacja na iOS. Czas pokaże czy WP również doczeka się aplikacji.
 

DeletedUser522

Guest
Tak właściwie to dlaczego iOS ma większy priorytet?

Aplikacja na system Windows 8.1 byłaby korzystniejsza, gdyż ten system jest popularniejszy na komputerach jak i chodziłoby na tabletach z tym systemem.
Dodatkowo dzięki wspólnemu kodowi w 95% aplikacja na Windows Phone nie stanowi wielkiego wyzwania.

Ranking Systemów operacyjnych z Listopada 2014:
ranking_systemow_listopad_2014.jpg


Prognoza systemów mobilnych w 2014:
rynek-smartfonow-wg-systemu-operacyjnego-w-2014-roku.jpg


Moim zdaniem rynek Windows jest korzystniejszy od iOS. Może tego aż tak nie widać ale nadchodzi Windows 10 jak i niedawno była aktualizacja na Windows Phone.
Pozdrawiam, MKevas
 

DeletedUser706

Guest
omg na kompie i tak się da grać w plemionach wtf, po co liczysz kompy lol tu chodzi o telefony a tu apple miażdży cały ten windows
wp zawsze jest do tyłu z aplikacjami xd
 

DeletedUser522

Guest
Sam byłem zwolennikiem Androida ale po przesiadce na Windowsa jest dużo lepiej. Ile na androidzie jest aktualizacji? Tu co chwile i 0 zwiech już nie mówiąc o pełnej synchronizacji telefonu z komputerem.

Aplikacja Plemion na Windows? Ze względu na kafelki, a w Windows 10 system powiadomień. Plemiona w przeglądarce spowalniają szybkość działania przeglądarki ze względu na sporą ilość grafik i animacji.
Dzięki aplikacji informacje o budowie, atakach i innych powiadomieniach będzie można otrzymać bez wchodzenia na plemiona.

Korzystam z Windows 10 TP jak i Windows Phone 8.1 PfD dzięki czemu wiem jak bardzo przyda się aplikacja.
 

DeletedUser

Guest
Ja niestety korzystałem i korzystam tylko z Androida, czyli nie mam porównania jak działają pozostałe systemu choć uważam, że aplikacja powinna pojawić się na wszystkich platformach - i tak zapewne będzie. Obecie devsi wybrali, że chcą dłubać przy iOS, później pewnie zabiorą się za Windows Phone, wystarczy czekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry