Zdublowany Aplikacja na WindowsPhone

Status
Zamknięty.

DeletedUser1453

Guest
Witam.
Otóż mam propozycje abyście stworzyli wersje na WP ponieważ:
-nie ma nawet nieoficjalnej apki na WP
-ułatwi to granie posiadaczom Lumii
-jest już na androidzie i IOS to możecie stworzyć ją także na ten system
Nie wiem jakie aspekty mam jeszcze wymienić, ale mam nadzieję że zastanowicie się nad apką na WP.

Pozdrawiam Awoss
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Deweloperzy mają cały czas w pamięci aplikację pod WP. Jednak patrząc na to całkiem obiektywnie to WP stanowi jedyne 2,7% na rynku smartfonów. Natomiast Android oraz iOS to aż 96,3 (odpowiednio 81,5% i 14,8%), 1% to pozostałe marki. Dlatego priorytetami są aplikacje dla smartfonów, które cieszą się największą popularnością. Jest szansa, że kiedyś pojawi się aplikacja pod urządzenia z WP, ale niestety nie będzie to najbliższa przyszłość.
 

DeletedUser1453

Guest
Jednak patrząc na to całkiem obiektywnie to WP stanowi jedyne 2,7% na rynku smartfonów. Natomiast Android oraz iOS to aż 96,3 (odpowiednio 81,5% i 14,8%), 1% to pozostałe marki.
Idąc takim tokiem myślenia to nigdy WP nie będzie popularny ponieważ potencjalni kupcy smartphona z WP nie kupują go ze względu na małą ilość aplikacji. Tu już nawet o kafelki nie chodzi bo to najmniejszy problem :::
 

DeletedUser911

Guest
Tak to działa wszędzie - w sklepie nie ma dużego wyboru towaru, bo kliencie słabo kupują , a słabo kupują, bo nie ma dużego wyboru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry