Ankieta odnośnie zamknięcia Gyulai Var

Czy chcesz, aby rozgrywka została zakończona?


  • W sumie głosujących
    79
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser1975

Guest
kończymy -wiosna za oknem warto odejść od kompa
dzięki wszystkim za grę - gratuluję zwycięzcą
miło jak przeciwnicy także się zgadzają na zakończenie świata, nie to co One; Po prostu niewielka ilość osób ma nieco więcej oleju w głowie i rozsądku niż niektóre dzieciuchy jak Onesize, nie gra ale na złość drugiemu szkodzi jak może
 

DeletedUser1667

Guest
Witam wszystkich!!!
Sporo spraw będę kierować śmiesznymi obrazkami aby było ciekawiej :)
3e3e4ad0bbfc3.jpg.html

Na początek chciałbym pozdrowić graczy z plemion dawien dawnych starego LEGION-u gdzie zaczynałem swoją kampanie, Legion Sun Tzu -gdzie zarządzałem małą lecz wspaniałą ekipą pod względem zgrania i woli walki bo to jest najważniejsze :)
d518491ab3096.jpg.html
, BPS - gdzie ludzie byli waleczni i nie żałowali wojska do ostatniego żołnierza na akcję albo pomoc w utrzymaniu regionu, BNT - sojuszników którzy walczyli ramię w ramię, BSR - ludzi gdzie już stopniowo ubywało z plemion sojuszniczych naszych jak i wrogich(bo gra z miesiąca na miesiąc przy 300 choć wioskach była utrapieniem i trzeba naprawdę długi czas poświęcić było na grę) ale dla tych silnych którzy ramię w ramię dalej walczyli chwała! ^^, BSS - graczy którzy bawić się bawili do końca aż serwer siądzie !
88ea73755f0f9.jpg.html

Jednak też nie mogę powiedzieć całej złości o CAN bo choć nie lubiłem ich stanowczo i chętnie bym wyrżną w pień to było tam parę osób które dawało dość duży opór bez żadnych sztuczek i mona było dobrze się pobawić w doktrynie strategicznej :) Gracze którzy w porę opamiętali się między plemieniem CAN a niebieskimi bardzo dobrze
6b1514085cc61.jpg.html


A najważniejsze to szacunek dla tych którzy działali ponad typowego żołnierza w plemieniu wcześniej jak i obecnym dowodzili tak wielką ekipą bo to nie lada wyzwanie aby każdemu dogodzić macie moje uznanie .:p
994bea8eed604.jpg.html

Dla kretów mówię nie:
043f3cd50d49e.jpg.html




Co do SUPPORTU:
3599875be049c.jpg.html

Chciałem poruszyć parę spraw gdzie moi przyjaciele zgłaszali różne sprawy do supportu i były słabo rozpatrzone typu takiego jak : ciężkie logowanie się czy jakieś niedziałające funkcję które były bardzo potrzebne podczas walk, tak na przyszłość chciałbym podkreślić aby tego typu sprawy były naprawiane jeszcze tego samego dnia a nie gracze muszą czekać na kolejny tydzień do restartu z tego typu sprawami, trudno się dziwić wtedy ludziom że odchodzą z gry...:mad:
4a6837c074631.jpg.html

Nowa funkcja w rozbudowywaniu wioski??? Co do rozbudowy wiosek czas który nałożył support jest śmieszny i komiczny z racji tego że budowy odbywają się xx godzin a jak niby można walczyć bez muru? rozbudować ratusz czy akademię na nowym świecie? Nie wykładając koron jest to niemożliwe więc jest to pewien haczyk na zakup tego diabelstwa - i każdy gracz poprze moje zdanie!o_O
b666777fb9910.jpg.html

Co do multi-zastępstw gdzie już widziałem poruszony wątek jestem za, aby to znieść. Każdy gracz powinien mieć dostęp aby trzymać jedno zastępstwo.:confused:
45085c0f148de.jpg.html

WSZYSTKIM ŻYCZĘ NAJLEPSZEGO I WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO ZAPRAGNĄ
2c98671915d24.gif.html


:eek: :cool:$$$$$:cool: ;)
ac64da0220ab9.jpg.html

 

DeletedUser1936

Guest
Ale ProTassa to ty nie obrażaj. Jakie niby obowiązki miały go przerosnąć? Trzymał to plemię razem przez najgorsze czasy, a ustąpił z wodzostwa dopiero, gdy zaczęło się robić nudno. I tyran to był z niego kiepski ;) Chociaż sam wiele razy prosiłem, żeby rządził twardszą ręką. Podobnie demokratycznej władzy nie widziałem jeszcze w tej grze w żadnym plemieniu.
do Ciebie nic nie mam. Co możesz innego powiedzieć ? Ale Twojego kolegę... Mysle, że wie za co jak nie to przypomnę Jemu na priv. A chętnie to zrobie jeśli ma trochę odwagi bo jak na razie to widzę w Nim tylko bufona. Fakt- ma talent - bo jak o Nim pomyślę a propos gry na Gyulai Var nóż mi się w kieszeni otwiera.
 

DeletedUser1978

Guest
Gościu, naprawdę nie wiem po co te twoje wypociny. Przez tyle czasu jaki spędziłeś w plemieniu mogłeś napisać co Ci się nie podoba i na pewno zostałbyś wysłuchany. Ale nie! Po co! Lepiej siać ferment na samym końcu samego siebie wychwalając "jaki to ja nie byłem". Prawda jest taka, że tak jak pamiętam nicki ludzi, którzy skończyli grę 10 czy 9 miesięcy temu i chyba wszystkich, którzy byli w naszym plemieniu tak Ciebie jakoś nie udało mi się zapamiętać. Nigdy nigdzie się nie odezwałeś. Dopiero jakoś na początku roku chyba wpadłeś w jakąś kłótnie chyba. Z kim nie wiem, ale od razu kazałem przyjąć Cię do grupy bojowej do której powinieneś należeć, bo sam o siebie zadbać nie umiałeś. Nie wiem skąd się wziąłeś w naszym plemieniu i g*wno mnie to obchodzi, ale jeśli się już w nim znalazłeś to powinieneś je uszanować i powinieneś uszanować wszystkich tych, którzy do plemienia należeli. Wódz Ci nie pomógł? Rada składała się z 10 osób - trzeba było pisać do jakiegoś jej członka (byli wyróżnieni na forum). Nie wiem jak to wszystko się odbywało przez ostatnie 2-3 miechy, bo odstawiłem grę, ale zaglądałem możliwie jak najczęściej, jednakże wątpię aby się wiele zmieniło.

Onesize, piszesz o ludziach bez honoru i o tym jak to nienawidzisz kretów. A ilu kretów sam miałeś w innych plemionach? Tak na prawdę nie można mówić o honorze, bo to tylko gra. Najuczciwszy człowiek w życiu może być skończonym skurwielem w TW2 :D To, że ktoś Cię zdradził to tak naprawdę nie musi być oznaka bez honorowości, a może tego, że sam nie byłeś w tym związku dość szczery? A może po prostu bardziej im się opłacało Cię zdradzić?

Jeżeli chcecie grać dalej i wygrywać to powinniście wyciągnąć ważną lekcję - z każdym trzeba się liczyć, każdego trzeba wysłuchać i każdemu trzeba dać szansę, ale (i tu uwaga do Ciebie gościu) samemu też trzeba być aktywnym, bo bez tego nikłe szanse na zawiązanie współpracy.

Na koniec dodam, że fajnie się grało :) Życzę wszystkim powodzenia i w końcu skończenia tego świata - jestem na TAK
 

DeletedUser1946

Guest
A ja uważam że zdrajcy z bnt i dezerterzy tacy jak nibarak i robson powinni się jeszcze troszkę pomęczyć :)

Jestem na Nie. Wasze piksele były dla was ważniejsze od honoru - to nacieszcie się jeszcze nimi przez kolejny rok!

onesize aż żal czytać coś takiego , jak dla mnie jesteś nikim , nawet walki nie podjąłeś jak ciebie przejmowaliśmy jak ostatniego leszczyka , będąc w waszej akademi to żal było grać, same buce , dlatego szybko odszedłem i to był właściwy ruch, jestem dumny że dołożyłem cegiełkę do waszego upadku
 

DeletedUser

Guest
W końcu kończmy to .
Wielkie podziękowania dla wszystkich z którymi prowadziliśmy rozgrywkę przeciw naszym przeciwnikom .
ukłony w stronę przeciwników którzy grali do końca .
Pozdrowienia dla Kochanej Emki oraz całej ekipy chłopaków
 

DeletedUser1568

Guest
Ponawiam pytanie do jej Ekscelencji Wyslannicy, bo widzę, że na nie głosują osoby, które trudno połączyć z naszym serverem. Co do Mańków to brakuję jeszcze rocznika 92 oraz młodszych.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Mam jeszcze jedno pytanie do szanownej Wyslannicy - zauważyłem sporo nicków w ankiecie, które nie mają żadnego pokrycie w uczestnictwie na serverze Guylar Var. Czy gracze, którzy tam nie grają mogą decydować o jego losie?

Liczą się jedynie głosy graczy grających na danym serwerze.
 

DeletedUser1933

Guest
W takim razie gracze spoza serwera nie powinni mieć możliwości głosowania, bo może to wprowadzić innych w błąd, szczególnie przy dużej liczbie takich nieważnych głosów
 

DeletedUser1935

Guest
Wysłannica a jak wyglada Wasza ocena ankiety? liczy się Demokracja? czyli jeden wiecej na tak lub nie? czy są jakieś inne kryteria?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Decyzja zostanie podjęta zgodnie z tym, która opcja uzyska więcej głosów.
 

DeletedUser

Guest
Moje skromne podziękowania za wspólną grę , dziękuję wszystkim bez wyjątku . Każdy gracz jakoś się odcisnął w tej grze i to chyba jest sedno ...
Monotonia zabija, a emocje czy dobre czy złe na pewno napędzają do działania .
W plemiona pewnie nie prędko zagram , ale mam nadzieję spotkać w jakiejś grze ekipę z którą spędziłem rok :)
 

DeletedUser1936

Guest
Gościu, naprawdę nie wiem po co te twoje wypociny. Przez tyle czasu jaki spędziłeś w plemieniu mogłeś napisać co Ci się nie podoba i na pewno zostałbyś wysłuchany. Ale nie! Po co! Lepiej siać ferment na samym końcu samego siebie wychwalając "jaki to ja nie byłem". Prawda jest taka, że tak jak pamiętam nicki ludzi, którzy skończyli grę 10 czy 9 miesięcy temu i chyba wszystkich, którzy byli w naszym plemieniu tak Ciebie jakoś nie udało mi się zapamiętać. Nigdy nigdzie się nie odezwałeś. Dopiero jakoś na początku roku chyba wpadłeś w jakąś kłótnie chyba. Z kim nie wiem, ale od razu kazałem przyjąć Cię do grupy bojowej do której powinieneś należeć, bo sam o siebie zadbać nie umiałeś. Nie wiem skąd się wziąłeś w naszym plemieniu i g*wno mnie to obchodzi, ale jeśli się już w nim znalazłeś to powinieneś je uszanować i powinieneś uszanować wszystkich tych, którzy do plemienia należeli. Wódz Ci nie pomógł? Rada składała się z 10 osób - trzeba było pisać do jakiegoś jej członka (byli wyróżnieni na forum). Nie wiem jak to wszystko się odbywało przez ostatnie 2-3 miechy, bo odstawiłem grę, ale zaglądałem możliwie jak najczęściej, jednakże wątpię aby się wiele zmieniło.

Bihar-naprawdę nie wiem po co te twoje wypociny ! Nawet ciebie nie znam (i bardzo dobrze) Piszesz, że odstawiłeś grę przez ostatnie 2-3 miesiące - no własnie - g... wiesz a tracisz czas supportu na swoje bzdety. Do "twojego" plemienia wszedłem własnie 2 miesiące temu 26 stycznia- to jak mogłes mnie zapamiętać ? Odzywałem się w sprawie stworzenia południowego frontu z Can i o sposobie wyboru - wyboru - bo tak zapowiedział Protass, właśnie, że będą wybory nowego wodza ale zawsze spotykałem się z bluzgami twoich kolegów i opierdal..... wodza protassa, żebym nie mądrzył się bo "przyjął mnie z łaski" itd. O żadnej grupie bojowej nie wiem- nikt nigdy nie napisał do mnie słowa w temacie wspólnej akcji czy strategi plemienia wobec Can. I taka to historia o której to właśnie ty g*wno wiesz. Pewnie i tak tego nie zrozumiesz bo jesteś takim samym tępakiem jak ci z którymi na tym forum i w tym temacie pisałem. Ale ChCwD ! :)
 

DeletedUser

Guest
nie wiem po co sie nakrecac na koniec serwera.. grac od 2 miesiecy kiedy juz wszyscy sie wypalili i juz nie bronią wiosek to mozna sobie przejmowac i sie chwalic, ze sie zaczynalo od 2 wiosek (ktore zreszta obstawilem deffem bo armaggedon by je łyknął i bylo by zero a sam zrobilem to tez w celu przejecia ale pechowym trafem znalaly sie u nas w soju) trzeba bylo grac od poczatku, kiedy wszyscy mieli zapal to takich wynikow by nie bylo i zapewne konto by nie istnialo od dawna, z boku wyglada to na wycie hieny co dojada resztki i sie rzuca bo jej sie chce to zabrac..

caly swiat byc jakims tam leszczem a na koniec udawac wielkiego kozaka-wojownika gdy nie ma juz kim walczyc.. konczmy to i pokazujcie na nowych swiatach co potraficie.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie osobiście ta gra ma sporo wad .
Pierwsz z nich to taka że monety zostają po odebraniu wioski i gościowi zostaje mnóstwo monet a ma tylko jedną wioskę . którą mu obstawią sojusznicy i przy morale 25 na gościa to można sobie tłuc do usranej śmierci .
Morale 25 proc. powinno być na ludzi którzy zaczynają grę i to tylko do momentu kiedy nie zaatakują konkretnej osoby .
Takiej osobie zaatakowanej przez słabego gracza morale powinno iść do góry . W życiu jak atakujesz silniejszego to zęby powybija i bajka się kończy.

Walczyć z kimś rok czasu kto miał 300 wiosek zjechać go do 10 wiosek i nie móc go wykosić bo system go chroni - dla mnie bez sens .
Krótko mówiąc Gość przegrywa a gra mu daje ochronkę w postaci słabego morale dla atakującego na taką osobę i w ciągu tygodnia przejmuje 290 barbar i znów gościa możesz tłuc następny rok, a suportt się cieszy bo nie masz 80 proc wiosek i kaska im leci
dla mnie to kompletny bezsens co zniechęciło mnie do tej gry.
Poza tym mutikonta i wspólna gra to plaga tej gry . Gdyby nie zabiegi suportu żeby utrzymać servery jak najdłużej to tego świata dawno by nie było
Pozdrawiam D3lta
 

DeletedUser1961

Guest
Dzięki Panowie i Panie za wspólną grę. Mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze na innych światach.
I mam prośbę do osób, które grały z nami w CAN przestały grać na s7 i nagle sobie o nas przypomnieli chcąc zrobić tylko na złość przeciwnikom. Jako CAN postanowiliśmy zakończyć grę i dajcie nam prawo zakończyć ten świat. Wy prawo do głosowania straciliście dla mnie w momencie jak z podwiniętymi ogonami rzucaliście kontami i zwiewaliście z Gyulai Var.

Pozdrawiam
Kapooch
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry