Ankieta odnośnie zamknięcia Gyulai Var

Czy chcesz, aby rozgrywka została zakończona?


  • W sumie głosujących
    79
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser1723

Guest
Może pies chciał zacząć kąsać a mu na to nie pozwoliłem ? :)

Ja trzymam swoich krótko , bez znaczenia na to czy ktoś jest graczem czy jednym z założycieli - każdy ma takie same prawa. może to mu się nie spodobało - mniejsza , rozumu dzieciaka nie odgadniesz.
Tak czy siak , życzę dłuuugiej gry na swoich pikselach , bo honoru to wy za grosz nie macie (oczywiście mówię tu o pijackiej bandzie i kilkorga dezerterów).
Ekipie z S-R gratuluję i życzę powodzenia na kolejnych serwerach.
 

DeletedUser

Guest
Po co się obrzucać gównem jak można napisać jestem za zamknięciem serwera? Wszystkim którzy zamierzają grać na innych światach odradzam bo nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.Nie znajdujecie przyjemności w graniu tu to nie znajdziecie ich na nowych światach.Po prostu się wypaliliśmy jeśli chodzi o tę grę. W sumie to tylko piszę to co czuję ale pewnie wielu graczy czuje podobnie.Powodzenia wszystkim z obu stron barykady
 

DeletedUser1928

Guest
Po co się obrzucać gównem jak można napisać jestem za zamknięciem serwera? Wszystkim którzy zamierzają grać na innych światach odradzam bo nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.Nie znajdujecie przyjemności w graniu tu to nie znajdziecie ich na nowych światach.Po prostu się wypaliliśmy jeśli chodzi o tę grę. W sumie to tylko piszę to co czuję ale pewnie wielu graczy czuje podobnie.Powodzenia wszystkim z obu stron barykady

Dokładnie tak jak piszesz. Nawet nie zamierzam grać na nowym świecie. Ta gra jest ciekawa do pewnego momentu później to tylko udręka (moim zdaniem oczywiście). Twórcy powinni nad tym pomyśleć, ponieważ jakby trochę urozmaicili późniejszą zabawę to mogłoby wyjść z tego coś długowiecznego, a tak to tylko kolejne wyciskanie pryszcza. Aktualizacje które wprowadzali pogorszyły tylko sprawę, a nie polepszyły. Takie moje odczucia...
 

DeletedUser1957

Guest
Widzisz One chciałeś być dyktusiem to byłeś i co ci z tego przyszło? Rozpad...
I tak nikt Cię nie słuchał, każdy miał na Ciebie mocno wyjebane. Gdyby tylko monety były tańsze to spokojnie można by tygodniowo brać po 100 lub więcej i wtedy szybciej można to wszystko było zakończyć i nie słuchać dennych wypocin onesize'a. Nie masz co przypierdalać się do Triumfatora - zrobił to co uważał za słuszne. Nie rozumiem gry jeśli chodzi o zastępstawa w ilości 10+. Kończy grę to won z plemienia, albo niech konto usunie. TW2 nigdy nie przebiją starej jedynki Plemion, gdyż usprawnienie graficzne nie jest niczym lepszym lecz gorszym ( nie mówię tutaj o aplikacji na smartfona, gdzie działa naprawdę spoczko, lecz na kompa jest to porażką ). Ja bankosko nie wrócę do tej dennej gry. Ciau amore


Laud Bandits!
 

DeletedUser1568

Guest
Gościu nie odniosę się bezpośrednio do Twojej wypowiedzi, bo Twa niewdzięczność, aż razi w oczy. Ciesze się, że byłeś na tyle odważny, by na sam koniec powiedzieć głośno to, o czym milczałeś przez cały swój pobyt w BSS. Pamiętaj, że wstrzymywanie się z głośnym wyrażaniem swego ryku samca alfa skutkuje wrzodami na rzyci w przyszłości, czego z całego serca Ci życzę.

Odnosząc się do końca świata i jego zamknięcia - w końcu! Chyba każdy przyzna, że powyżej 200 wioch to ta gra robi się pracą na pół etatu bez wynagrodzenia i (co najważniejsze) nie daje tyle rozrywki ile na początku. Rok to stanowczo za długo. Jestem wdzięczny każdemu komu chciało się walczyć za SR, bo z plemienia bez szans kończymy w gronie zwycięzców. Ludzi których poznałem nie zapomnę nigdy, i mam nadzieję, pograć z Wami w coś innego w przyszłości. Gratuluję sojusznikom z BnT oraz BPS, jestem przekonany, że Wasze plemiona odbiją się echem po innych serverach. AVE BSS!

Dziękuje CAN za wyzwanie, jakby nie było jest to tylko gra i niektórym z Was należą się honory, bo walczyli dzielnie. Inni - pozamykali konta, pouciekali, byli opryskliwi, byli gburowaci - tym życzę to samo co życzyłem Gościowi.

Pozdrawiam!

Mam jeszcze jedno pytanie do szanownej Wyslannicy - zauważyłem sporo nicków w ankiecie, które nie mają żadnego pokrycie w uczestnictwie na serverze Guylar Var. Czy gracze, którzy tam nie grają mogą decydować o jego losie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1723

Guest
Widzisz One chciałeś być dyktusiem to byłeś i co ci z tego przyszło? Rozpad...
I tak nikt Cię nie słuchał, każdy miał na Ciebie mocno wyjebane. Gdyby tylko monety były tańsze to spokojnie można by tygodniowo brać po 100 lub więcej i wtedy szybciej można to wszystko było zakończyć i nie słuchać dennych wypocin onesize'a. Nie masz co przypierdalać się do Triumfatora - zrobił to co uważał za słuszne. Nie rozumiem gry jeśli chodzi o zastępstawa w ilości 10+. Kończy grę to won z plemienia, albo niech konto usunie. TW2 nigdy nie przebiją starej jedynki Plemion, gdyż usprawnienie graficzne nie jest niczym lepszym lecz gorszym ( nie mówię tutaj o aplikacji na smartfona, gdzie działa naprawdę spoczko, lecz na kompa jest to porażką ). Ja bankosko nie wrócę do tej dennej gry. Ciau amore


Laud Bandits!


Typowy półinteligent z BnT ;d
 

DeletedUser1957

Guest
Typowy półinteligent z BnT ;d
z Bnt? tak myślisz? cały czas byłem z wami, ale jesli braknie 100 wioch do zamkniecia czy więcej to wiesz da się zrobić na już jak to miało miejsce z rozpadem can nie ma rzeczy niemożliwych

Protass wie o co chodzi

Od początku świata wiedziałem co dzieje się w BNT, S-R i Can. Po waszemu kret
Ale tak na prawdę grałem tylko w BNT, po fuzji już mi się grać odechciało jak wielu już na tym świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1723

Guest
To jest się czym chwalić :)

Po twojemu kret , po mojemu kobieta lekkich obyczajów.
 

DeletedUser1723

Guest
Tu się z tobą zgodzę , dla mnie 12 też jest najprawdopodobniej ostatnim serwerem.
 

DeletedUser1723

Guest
Hehe 13 była "for fu" i na rozeznanie sytuacji :)

Zresztą , wole zostać rozebranym niż grać jako szpicel bez honoru... Współczuje osobom z twojego otoczenia... skoro jesteś tak fałszywy w grze to w realu za realne korzyści najpewniej sprzedałbyś własną rodzinę. Ale co mnie tam , ja się nigdzie nie zeszmaciłem , grałem zgodnie ze swoimi poglądami i czy wygrałem , czy przegrałem - gra sprawiła mi sporo przyjemności.

A teraz wybacz bo nie mam ochoty rozmawiać z kimś twojego pokroju.
Bez poważania :)
 

DeletedUser1936

Guest
Gościu nie odniosę się bezpośrednio do Twojej wypowiedzi, bo Twa niewdzięczność, aż razi w oczy. Ciesze się, że byłeś na tyle odważny, by na sam koniec powiedzieć głośno to, o czym milczałeś przez cały swój pobyt w BSS. Pamiętaj, że wstrzymywanie się z głośnym wyrażaniem swego ryku samca alfa skutkuje wrzodami na rzyci w przyszłości, czego z całego serca Ci życzę.

Odnosząc się do końca świata i jego zamknięcia - w końcu! Chyba każdy przyzna, że powyżej 200 wioch to ta gra robi się pracą na pół etatu bez wynagrodzenia i (co najważniejsze) nie daje tyle rozrywki ile na początku. Rok to stanowczo za długo. Jestem wdzięczny każdemu komu chciało się walczyć za SR, bo z plemienia bez szans kończymy w gronie zwycięzców. Ludzi których poznałem nie zapomnę nigdy, i mam nadzieję, pograć z Wami w coś innego w przyszłości. Gratuluję sojusznikom z BnT oraz BPS, jestem przekonany, że Wasze plemiona odbiją się echem po innych serverach. AVE BSS!

Dziękuje CAN za wyzwanie, jakby nie było jest to tylko gra i niektórym z Was należą się honory, bo walczyli dzielnie. Inni - pozamykali konta, pouciekali, byli opryskliwi, byli gburowaci - tym życzę to samo co życzyłem Gościowi.

Pozdrawiam![/QUOTE
Mylisz się jak w wielu innych sprawach. Na koniec nie potrafiłeś sprostać funkcji. Końcówka serwera i napięcia w plemieniu przerosły Twoje możliwości. Zamordyzm nie popłaca i tyrani musza odejść. Po prostu uciekłeś. Jest jeszcze coś czego Ty i wielu Tobie podobnych nie macie - koleżeństwo, przyjaźń i szacunek do wspolgracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1568

Guest
Nigdy Cię nie opuściłem mój drogi Gościu, zawsze w głowie byłeś mi tylko Ty.
I jak widać, wciąż tutaj jestem pomimo "ucieczki".
 

DeletedUser1502

Guest
Ale ProTassa to ty nie obrażaj. Jakie niby obowiązki miały go przerosnąć? Trzymał to plemię razem przez najgorsze czasy, a ustąpił z wodzostwa dopiero, gdy zaczęło się robić nudno. I tyran to był z niego kiepski ;) Chociaż sam wiele razy prosiłem, żeby rządził twardszą ręką. Podobnie demokratycznej władzy nie widziałem jeszcze w tej grze w żadnym plemieniu.
 

DeletedUser1568

Guest
Jeśli Tyle dla Was znaczy, jeśli tyle dla Was znaczy ludzie, takie zaan.. takie zaangażowanie plemienne jak moje, gdzie postawiłem mój czas, moją dziewczynę, moje złote korony, wszystko inne i to dla Was znaczyło te 78% w ankiecie końcowej to Was się powinno szanować :)
 

DeletedUser1971

Guest
kończymy -wiosna za oknem warto odejść od kompa
dzięki wszystkim za grę - gratuluję zwycięzcą
 
Do góry