Ankieta odnośnie zamknięcia Drachenfels

Czy chcesz, aby rozgrywka została zakończona?


  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zapraszam do głosowania wszystkich graczy grających na świecie Drachenfels.
 

DeletedUser

Guest
Odkad LCR sie rozwiazalo, to juz tak wlasciwie walki na tym kanale sa o "pietruszke". Juz prawie 1.5 roku ten kanal mecze, a sa tacy co dluzej, wiec wypadaloby podziekowac wszystkim po obu stronach barykady i zamknac serwer. Jak ktos ma wole i ochote, moze podiac wyzwanie juz na innych kanalach
 

DeletedUser1958

Guest
mam nadzieje ze wiekszosc rozsadnie zdecyduje - po co to ciagnac dluzej ...
 

DeletedUser1997

Guest
Moją nadzieją jest ,że "nierozsądna mniejszość" zostanie uwzględniona... :) Dominujące plemię jest pewne swego, a statystyka jest nieubłagana ...lecz wszystko jest kwestią czasu. Dla wytrwałych i tych którzy bawią się od zarania Drachenfels byłoby frajdą zobaczyć "co dalej". .. Znudzonym polecam "wylogowanie" i piłkę nożną,spacery i rower.
 

DeletedUser1830

Guest
Kolega romero13 chyba liczy na to że 3/4 graczy Jardangi nagle przestanie grać i odwróci to losy tego świata ;)

A tak na poważnie dla znacznej większości nie ma już ambitnych celów na tym serwerze. Zawsze można zacząć na innym otwartym serwerze. Nawet późny start pozwala wysoko zajść - oczywiście w odpowiednim miejscu i plemieniu ;)

Pytanie do Wysłannicy: jak długo po ogłoszeniu wyników głosowania Drachenfels zostanie zamknięte?
 

DeletedUser1958

Guest
Moją nadzieją jest ,że "nierozsądna mniejszość" zostanie uwzględniona... :) Dominujące plemię jest pewne swego, a statystyka jest nieubłagana ...lecz wszystko jest kwestią czasu. Dla wytrwałych i tych którzy bawią się od zarania Drachenfels byłoby frajdą zobaczyć "co dalej". .. Znudzonym polecam "wylogowanie" i piłkę nożną,spacery i rower.

romero przeciez gdybysmy chcieli teraz dzisiaj to skonczylbys jutro z 1 wioska 51 pktow oczywiscie gdybys zdazyl zrobic reset swiata
wiec daj sobie spokoj z takimi teoriami i sugestiami bo wygladaja komicznie i niedorzecznie
 

DeletedUser

Guest
Romero o czym ty wogole piszesz? Republika by juz byla dawno historia gdyby nie fakt, ze dla LCR-u grozniejszym przeciwnikem byli Jardangi, zas dla Jardangow LCR. Aktualnie najpotezniejszym konkurentem dla Jardangow sa Dogani. Kilka atakow Miksa na mnie i Marka na piccolome, to wszystko na temat ich dzialan ofensywnych. Miks juz na porzadku dziennym traci wioski i sie reperuje padlina po stahk, Marek zresta tez sie reperuje padlina po roberto, ale to juz tylko przedluzenie agonii. Jardangom juz praktycznie polnocny-zachod zostal do opanowania i gdyby nawet 3/4 zrezygnowalo z gry, by to nie zmienilo istniejacego stanu(by musialo 95% zrezygnowac), wiec dobrze ze jutro swiat sie zamyka, bo temat jest jasny i nie ma sensu tego ciagnac.
Z tego miejsca chcialbym podziekowac wszystkim po obustronach barykady i tym neutralnym, za wspolna zabawe ;)
 

DeletedUser

Guest
No to kończymy. Dziękuję wszystkim którzy dotrwali do końca świata :) za wspólną zabawę. Ja odchodzę od gier do świata realnego, teraz już inne hobby mnie zaprząta.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zwycięzcy Drachenfels ogłoszeni.

Nagrody rozdane!

Do zobaczenia na innych światach.
 

DeletedUser1830

Guest
A więc dokonało się. Nastał koniec tego świata. Dziękuję wszystkim za wspólną grę niezależnie od tego, po której stronie walczyli.

Do zobaczenia na innych światach.

Tym którzy definitywnie kończą przygodę z TW2 życzę powodzenia w realnym życiu.
 
Do góry