Angielska Inwazja Zouch Castle (EN52)

Witam starych jak i nowych graczy naszego polskiego Tribal Wars 2. Jakiś rok temu skończyłem z tą gierką. Ciągłe problemy z serwerem, wszechobecne boty i stałe schematy każdego serwera ( krótka walka a potem fuzja topowych plemion ) zniechęciły mnie do tej gierki. Po roku czasu uzależnienie mnie dopadło i znowu naszła mnie ochota poklikać w tą gierkę. Z tego co zaobserwowałem polskie serwery nadal wyglądają podobnie i nie są zbyt interesujące. Pojawił mi się w głowie pomysł wystartowania ekipą 30-40 osób na serwerze angielskim i próbie poklikania na "obcej ziemi". Wiele polskich plemion pokazało na zagranicznych serwerach ( słowacki,norweski,rumuński,beta), że Polacy umieją podbijać inne narodowości. Mam nadzieję, że uda nam się coś skleić i odnieść wreszcie sukces na angielskim serwerze. Serwer startuje w ten poniedziałek także czasu na ogarnięcie ekipy nie zostało wiele: https://en.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/world-settings.5476/

Z wymagań to jedynie aktywność i nie rzucanie konta po 2 tygodniach gierki. Od siebie jedynie mogę dodać, że postaramy się, aby ten serwer przebiegł w atmosferze walki a nie wszechobecnych Ponów, sojuszy i fuzji. Jeśli ktoś ma ochotę przyłączyć się do inicjatywy to zapraszam pv lub na discorda Anonimowy Weteran#7890
 
Do góry