Naprawiony Aktualizacje?! PARODIE:/

Status
Zamknięty.

DeletedUser1841

Guest
Witam.
Znowu jakieś zjebane aktualizacje robicie? Od pół h nie mogę się zalogować na grę! ( i oczywiście tylko na nią) a na liczniku na zastępstwie mam 464 ( to liczba jak ostatni raz mnie zalogowało) i karety w drodze już za 15 min. I co ja mam k...zrobić? Weźcie się ogarnijcie, douczcie a potem dopiero cokolwiek wprowadzajcie:/
Poważni jesteście? http://screenshot.sh/m3iDqEtaLDAMk.
 

DeletedUser2040

Guest
Zgaadzam się! Znowu jakieś problemy z zalogowaniem się...
 

DeletedUser594

Guest
Heh ale technicy nie czytają waszych wypocin na forum więc nie ma co się tutaj wytrząsać :)
Wysłannica co najwyżej przez forum może Wam polecić usuwanie ciasteczek i pamięci podręcznej :D
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Heh ale technicy nie czytają waszych wypocin na forum więc nie ma co się tutaj wytrząsać :)
Wysłannica co najwyżej przez forum może Wam polecić usuwanie ciasteczek i pamięci podręcznej :D

W tym miejscu drogi Graczu jesteś w wielkim błędzie. Czytając forum/tickety mogę wyłapać informacje o problemie, a następnie zgłosić to technikom, ponieważ Wy jako gracze nie macie możliwości kontaktu z technikami.
 

DeletedUser911

Guest
W tym miejscu drogi Graczu jesteś w wielkim błędzie. Czytając forum/tickety mogę wyłapać informacje o problemie, a następnie zgłosić to technikom, ponieważ Wy jako gracze nie macie możliwości kontaktu z technikami.

I chyba dla dobrego zdrowia i samopoczucia techników to lepiej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry