Zaimplementowany ŚWIAT NA PROŚBE

Status
Zamknięty.

Kyle

Nowicjusz
Witam support. Razem z wieloma innymi graczami, pragniemy poprosic o swiat na żądanie. Potrzebujemy świata na jesien z dominacja i przenoszeniem, wariant C. Chcemy tam zagrac bardzo aktywnie, ale nie konczyc na wakacje. To bedzie badzo intensywny świat, zaawansowany, z mnostwem koron. Zalezy nam na tym by był w okolicach października/listopada. Czy jest szansa na taki świat? Mamy juz gotowe ekipy, brakuje nam tylko odpowiedniego serwera. Prosimy o przychylność.
 
Ostatnia edycja:

Hetman K

Nowicjusz
To może ja dodam coś od siebie.
Wcale nie chodzi o przychylność tylko o ukłon w naszą stronę. Jak wiadomo to społeczność TW2 nadaje sens istnieniu gry, przecież gdyby nie my gry by nie było. Ale to nie o tym...
Wielu z nas, naprawdę wielu bardzo ucieszyło się z tego prozaicznego powodu że nareszcie widać aktywne działanie w kierunku wyrównania szans dla każdego - skrypty i boty skutecznie są blokowany wykrywane banowane. Tutaj jest miejsce na delikatny ukłon z naszej strony :).

Inicjatywna wygląda następująco: kilka topowych i mocno zasilających konto gry plemion umówiło się na sprawdzian, niestety formuła PZ jest nam zupełnie obojętna a ranking PZ nie absolutnie nie oddaje umiejętności graczy zatem cierpliwie czekamy na pierwszy możliwy świat: DOMINACJA z przenoszeniem jednostek.
Na chwilę obecną zadeklarowanych do startu mamy 4 zespoły co daje pewność startu co najmniej 100 graczy (nie wliczając w to wszystkich mniejszych plemion jak i nowych zawodników). Myślę że warto temat pochwycić i jeśli nawet jest to konieczne przekazać do odpowiednich osób decyzyjnych. Zapewniam że nikt zawiedziony nie będzie.

Dlaczego zależy nam na przełomie października/listopada? Bo chcemy dać z siebie wszystko bo to jest ten czas kiedy możemy zamiast wylegiwać się na plaży poświęcić się grze.
To jak? Pozwolicie nam zagrać w grę? ;)
 

broandsis

Nowicjusz
Witam Ciebie Kasiu i wszystkich tu zgromadzonych, ja również czekam na taki świat dlatego podpisuję się pod tym co zostało wyżej napisane

pozdrawiam i całuję Twój Patryk :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wystąpienie podobnej konfiguracji będzie możliwe w okresie listopad - styczeń.
 

Deklasacja

Nowicjusz
Ja również z wielką niecierpliwością czekam na ten świat i mam nadzieję że support będzie nam przychylny w tej sprawie.
 

Kyle

Nowicjusz
Wystąpienie podobnej konfiguracji będzie możliwe w okresie listopad - styczeń.
Niestety wówczas nie bedzie juz takich ekip, ludzie nie beda grali na 100% , krótko przed swietami, lub spłukani po swietach, nie beda tracic kasy na gre. To w Waszym interesie jest zarobic dajac nam taki świat. Jak juz Hetman pisał, zróbcie ukłon w nasza strone, w koncu to my opłacamy ta gre. Nie zrobicie nam takiego swiata to niestety pojdziemy na zagraniczny. Strzał w kolano dla tw2 pl. Prosze o weryfikacje decyzji, poradzenie sie wyzszych sfer czy jednak byłoby mozliwe zrobic wczesniej tak jak prosimy. Nie chcemy isc na zagraniczne ale nie majac swiata jaki chcemy bedziemy do tego zmuszeni :( Bardzo nie lubie zagranicznych.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Podałam realna opcję. Ustawienia pod graczy to pewnego rodzaju kompromis z naszej strony. Wy też możecie iść na kompromis odnośnie terminu. Jeśli inne wersje językowe mają opcje wypuszczenia takiego serwera wczesniej to życzymy miłej zabawy. W końcu nadal jest to ta sama gra i każdy myśli globalnie. Nie skupiamy się na jednym markecie.
 

Kyle

Nowicjusz
Podałam realna opcję. Ustawienia pod graczy to pewnego rodzaju kompromis z naszej strony. Wy też możecie iść na kompromis odnośnie terminu. Jeśli inne wersje językowe mają opcje wypuszczenia takiego serwera wczesniej to życzymy miłej zabawy. W końcu nadal jest to ta sama gra i każdy myśli globalnie. Nie skupiamy się na jednym markecie.
To zaden kompromis, nie ma zadnego ustawienia pod nas. Ok, szkoda bo naprawde bardzo duzo graczy sie napaliło na serwer, duzo koron by poszło, a teraz ludzie rezygnuja nawet z zagranicznych, niestety czas znalezc inna gre. Szkoda bo ta miałaby potencjał z innym podejsciem do graczy. A tak coraz bardziej odechciewa sie grac ( opinia wielu nie tylko moja). Dziekuje zatem za odpowiedzi. Niewazne.
 
Ostatnia edycja:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To zaden kompromis, nie ma zadnego ustawienia pod nas. Ok, szkoda bo naprawde bardzo duzo graczy sie napaliło na serwer, duzo koron by poszło, a teraz ludzie rezygnuja nawet z zagranicznych, niestety czas znalezc inna gre. Szkoda bo ta miałaby potencjał z innym podejsciem do graczy. A tak coraz bardziej odechciewa sie grac ( opinia wielu nie tylko moja). Dziekuje zatem za odpowiedzi. Niewazne.

Spełnienie 3 życzeń na 4 zdecydowanie jest ustawieniem pod graczy. 1 na 4 technicznie nierealne, przynajmniej na ten moment. Skoro nieważne to prośbę mam uznać za nieaktualną?
 

Kyle

Nowicjusz
Spełnienie 3 życzeń na 4 zdecydowanie jest ustawieniem pod graczy. 1 na 4 technicznie nierealne, przynajmniej na ten moment. Skoro nieważne to prośbę mam uznać za nieaktualną?
A zmieni to cos? Bo dla mie taki swiat i tak by powstał ( teraz taki jest ) i tak, my prosimy tylko o przyspieszenie go. Wiec jaki kompromis? By taki jak L był szybciej jak listopad/styczen. To niewiele a bardzo na tym zyskacie, wiecej graczy bedzie chciało zagrac. A tak sie tylko zniechecaja ciagłymi odmowami.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pewnie by powstał po marcu 2022. Możemy poczekać.
Chcecie szybciej to podałam realny termin.
 

Kyle

Nowicjusz
Pewnie by powstał po marcu 2022. Możemy poczekać.
Chcecie szybciej to podałam realny termin.
Eh widze nie ma sensu. Mowili racje, szkoda zachodu sie produkowac. Zrobienie takiego swiata wtedy gdy chcemy nie takie trudne, wystarcza checi, ukłon w strone graczy. Jednak to za duzo, rozumiem. Na styczen juz bedzie za pozno, ludzie nie poswieca tyle kasy ile mogliby. Ok.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Kasiu nie usuwaj moich komentarzy bo klapsa dam ;)
Nie spamuj i nie używaj wulgaryzmów to nie będzie potrzeby kasować.

Eh widze nie ma sensu. Mowili racje, szkoda zachodu sie produkowac. Zrobienie takiego swiata wtedy gdy chcemy nie takie trudne, wystarcza checi, ukłon w strone graczy. Jednak to za duzo, rozumiem. Na styczen juz bedzie za pozno, ludzie nie poswieca tyle kasy ile mogliby. Ok.

LISTOPAD - STYCZEŃ. Przedział czasu.
 

Kyle

Nowicjusz
No coz, czas na inna gierke, nie ma sensu poswiecac czemus energii jesli admini maja graczy gdzies. Rozumiem i dziekuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry