Świat "H"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2337
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2800

Guest
Nigdzie nie napisałem , że nie mają kodu
Pardon, pisałem to na kolanie i nie doczytałem najwyaźniej (mój błąd).
Nie znam dokładnej struktury gry, więc podaję przykładowe rozwiązanie. Jeśli "świat" to jedynie baza danych tak jak mówisz, to sklonowanie rzeczywiście nie jest rozwiązaniem. Natomiast do tej pory w tego typu grach widywałem rozwiązania jeden świat = jeden serwer (w fizycznym tego słowa znaczeniu). Oznacza to, że de facto każdy świat można było traktować jako osobną aplikację i rozwój mógł być prowadzony osobno.
Co do kodu to w tym wypadku nie interesuje mnie co dzieje się po stronie klienta tylko po stronie serwera. A jak już mówimy o stronie klienta - usunięcie karty Przenoszenie wojsk w menu rozkazów i usunięcie karty Tryb wspólnej gry i już nie ma jak tego zrobić. Łopatologiczne ale takie jak i cała ta gra. Poza tym - nikt nie prosi o dodawanie opcji tylko o ich ZABLOKOWANIE/USUNIĘCIE. Jeżeli na prawdę nie istnieje coś takiego jak konfiguracja danego świata albo są w takiej tabeli jedynie kolumny "czy to świat na PZ", "czy to świat z bonusem nocnym" to jest to straszne jak jest ta gra uboga.

Zresztą nie ma co dywagować.. Skoro nie zrobią, to nie ma sensu się strzępić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szacun za grę zwiechupl...szabli nie skrzyżowaliśmy ale często obserwowałem z boku...szkoda że tacy gracze odchodzą ale rozumiem źe kiedyś trzeba powiedzieć pass...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4167

Guest
Witam wszystkich bo pierwszy raz zjawiłem się na forum :)

Powiedzcie mi kiedy rusza ten świat, wie ktoś ?

Jest tu ktoś może z świata ,,Forte de Sagres''. - plemię Dominacja ?
 

DeletedUser4167

Guest
ojj będzie się działo ;)

Levv a my nie graliśmy czasem na jakimś serwie razem ? bo kojarze twój nick.
 

DeletedUser1819

Guest
W końcu będzie możliwość wyjaśnienia głównego krzykacza na forum, czyt. Manchestera, coś pięknego :))
Czy ja cie przypadkiem już nie wyjaśniłem na serwerze Yburg:D:D:D:D??
Długo się nie odzywałem na forum ale wywołałeś wilka z lasu.
Ewidentnie boli porażka i masz od tego czasu obsesje na moim punkcie...
Zostałeś wyjaśniony na 2 serwerach przeciągu paru miesięcy i próbujesz zgrywać kozaka.
Twoje płacze na forum nic ci nie pomogą bo jesteś specjalistą od porażek.
Szkoda na ciebie czasu bo na discordzie każdy obraca się do ciebie plecami:):):)
Jesteś sam jak palec, na serwerze H będziesz szybciutko pakował walize z prowincji i serwera,bo z SNE (najlepszym polskim plemieniem)nie masz absolutnie żadnych szans.Czyli innymi mowy szykuje się powtóreczka z Yburga
:D:D:D

Jest tu ktoś może z świata ,,Forte de Sagres''. - plemię Dominacja ?
Ja jestem oczywiście z tego plemienia pamiętny serwer( moja 1 wygrana na serwerze)
W tedy można było sobie fajnie pograć ,królestwa dłuższe,gracze byli bardziej aktywni no i nie grali na botach zupełne przeciwieństwo Bomberpoland.
 

DeletedUser1459

Guest
Czy ja cie przypadkiem już nie wyjaśniłem na serwerze Yburg:D:D:D:D??
Długo się nie odzywałem na forum ale wywołałeś wilka z lasu.
Ewidentnie boli porażka i masz od tego czasu obsesje na moim punkcie...
Zostałeś wyjaśniony na 2 serwerach przeciągu paru miesięcy i próbujesz zgrywać kozaka.
Twoje płacze na forum nic ci nie pomogą bo jesteś specjalistą od porażek.
Szkoda na ciebie czasu bo na discordzie każdy obraca się do ciebie plecami:):):)
Jesteś sam jak palec, na serwerze H będziesz szybciutko pakował walize z prowincji i serwera,bo z SNE (najlepszym polskim plemieniem)nie masz absolutnie żadnych szans.Czyli innymi mowy szykuje się powtóreczka z Yburga
:D:D:D

O przyszła maskotka naszego forum. Gdybym choć w 1/3 tak grał dobrze jak się błaźni tutaj to by chyba sam serwery wygrywał :D
 

DeletedUser20

Guest
"Innymi mowy", do zobaczenia na H :D A jeśli ktoś kogoś wyjaśnił na Y, to na pewno nie byłeś to Ty, przyjacielu z gorszej strony Manchesteru.
 

DeletedUser4167

Guest
Kiedy ten świat rusza ? wie ktoś.

Ja grałem już z Manchesterem i nic złego na jego temat nie mogę powiedzieć, fajny grajek :)
 

DeletedUser1967

Guest
Kiedy ten świat rusza ? wie ktoś.

Ja grałem już z Manchesterem i nic złego na jego temat nie mogę powiedzieć, fajny grajek :)

Wystartuje zapewne jakoś na koniec dominacji na Eketorp, czyli licz pierwsza połowa października, pod warunkiem, że na E dobiją 3.5k PZ do najbliższego piątku.
 

DeletedUser4165

Guest
Od kiedy Manchester jestes graczem SnE ? Ja pamietam cie tylko jako kontrakt do fuzji na Y :D
Dzieki za pochwalki az zarumienilem sie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry