Odrzucony Świat bez koron

  • Rozpoczynający wątek I dreamer I
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za wprowadzeniem świata bez koron?

  • TAK

    Głosy: 28 93,3%
  • NIE

    Głosy: 2 6,7%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser

Guest
Witam czy jest możliwość powstania takiego świata? duża ilość graczy była by tym zainteresowana.Odpowiedź nie bo świat musi zarabiać jest mega śmieszna.konkurencyjna gra od innogames jest w stanie tworzyć takie światy i nawet pozwala na zarabianie graczom waluty premium,a na dodatek utrzymują światy przez kilka lat.Świat pierwszy jest nadal otwarty i jest to jego 15 rok. więc raczej koszt takiego serwera nie gra roli.chyba że jednak pazerność na pieniądze wygrywa
 

DeletedUser4221

Guest
Popieram kolegę ,ale myślę że i tak Panowie i Panie z Suportu oddalą ten pomysł bo zawsze wymyślą jakieś "ale" (...) także myślę ,że Dreamer twoje pomysły jak i też innych graczy są zbędne bo Suport generalnie nie słucha "jakiś tam graczy" no chyba ,żeby kupowali ogromną ilość koron to wtedy może i by się zastanowili ale koniec końców i tak by usłyszeli odpowiedź "niestety nie jesteśmy wstanie stworzyć takie świata , to jest działka innego działu itp , itd. ......
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Support nie ma tutaj żadnego znaczenia. Wasze pomysły są przekazywane do deweloperów/techników/produkcji gry i to z ich poziomu podejmowana jest ostateczna decyzja.
 

DeletedUser

Guest
to ile głosów powinno być by chociaż zostało to rozpatrzone?
 

Kamiennymur

Pikinier
Popieram ten pomysł bo już wcześniej o tym pisałem do ciebie Wysłannica :p ale ja bym proponował zrobić krok dalej i żeby na tym świecie nie było współgry niech każdy gracz gra sam bez pomocy drugiej osoby (zasta) to pokaże kto ma jakie umiejętności gry :)
 

DeletedUser

Guest
Popieram ten pomysł bo już wcześniej o tym pisałem do ciebie Wysłannica :p ale ja bym proponował zrobić krok dalej i żeby na tym świecie nie było współgry niech każdy gracz gra sam bez pomocy drugiej osoby (zasta) to pokaże kto ma jakie umiejętności gry :)

i bardzo dobry pomysł świat bez koron i zastów zniweluje ilość mulciaków
 

DeletedUser2337

Guest
Osobiście jestem na tak, ale powodzenia Wam życze z wiadomych powodów:D
 

DeletedUser4042

Guest
Witam czy jest możliwość powstania takiego świata? duża ilość graczy była by tym zainteresowana.Odpowiedź nie bo świat musi zarabiać jest mega śmieszna.konkurencyjna gra od innogames jest w stanie tworzyć takie światy i nawet pozwala na zarabianie graczom waluty premium,a na dodatek utrzymują światy przez kilka lat.Świat pierwszy jest nadal otwarty i jest to jego 15 rok. więc raczej koszt takiego serwera nie gra roli.chyba że jednak pazerność na pieniądze wygrywa
Ta cała gra mogłaby być bez koron.
Ale praca devów kosztuje, serwery kosztują, support i troubleshooting kosztuje.
Więc brak koron = abonament albo multum reklam.
 

DeletedUser1354

Guest
jakby był świat bez koron to support i Pani Katarzyna została by z niczym :)

Wszystkiego dobrego w Nowym roku :) i tym co mnie nie trawią też :D
 
Do góry