Łucznik na koniu to łucznik czy kawaleria ?

  • Rozpoczynający wątek Dzonzi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jw
Chodzi mi jak będą na niego reagowały jednostki defensywne.

2. Nie ma ŻADNEJ możliwość wyszpiegowac ile w wiosce jest surowców ?
3. W czym szpieg nr. 2 jest lepszy od szpiega nr. 1 ?
4. Jeżeli wyslę 1 szpiega, a przeciwnik ma 2 to mój zginie czy po prostu nie uda mu się wyszpiegować i wróci ?
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy przeczytac notke w koszarach nad daną jednostką , jest wyraźnie napisane co kontruje luki na koniu.

zwiad budynków , szpieguje budynki jak i surowce

w niczym nie jest lepszy , piąty szpieg działa tak samo skutecznie jak pierwszy mimo że jest 100razy drozszy

zależy od szczescia , bywa ze ginie i udaje mi się coś wyszpiegować , a czasami ginie i nic nie wiemy
 

DeletedUser

Guest
Człowieku ;/
Miecznik ma 5 obrony przeciw kawalerii i 30 przeciw łucznikom. Jak wyślę łuczników na koniu to który wariant zadziała ?
 

DeletedUser

Guest
1. Łucznicy oraz ciężka kawaleria najlepszą obroną na łucznika na koniu.Łucznicy na koniu są liczoni jako łucznicy. Info sprawdzone przez support zaraz w początkowej fazie gry jak startowałem na becie.

2. Jak to nie ma ? Wysyłasz normalnie szpiega z opcją skautowania budynków.
3. Nie ma różnicy.
4. Prawdopodobnie zginie oraz zabije coś mu z jego szpiegów.

PS. Polecam moje poradniki ;)
 

DeletedUser

Guest
Aha, bo widziałem przykładowy raport szpiega i nie było nic o surowcach. Myślicie, że dwa szpiegi wystarczą jak się ma ok. 500 pkt ? ludzi chyba dużo ich nie produkują....

1. Wiadomo coś czy będzie kiedyś kalkulator walk ?
2. Ukrywania poziomu jednego z budynków jest bez sensu. Przecież jak będziemy wiedzieć ile typ ma pkt i jakie budynki to można wyliczyć na którym i o ile budynku oszukuje. Tym bardziej, że raczej nikt nie oszukują o 1 czy 2 poziomy, a o więcej więc różnica punktów będzie. Chyba napiszę program do szybkiego obliczania
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie ŁK są traktowani jako łucznicy. Muszę i trochę zrobić, bo są świetni na pikinierów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry