Wyniki wyszukiwania

  1. Zbieranie informacji Ciągły brak połączenia z serwerem

    Zainwestowałem w nowy telefon (średnia półka z dobrym prockiem) żeby sprawdzić czy wina leży po moje stronie...dalej bez zmian czyli nie da się grać...aktualnie chyba 6 światów jest otwartych i może rzeczywiście serwery nie wyrabiają...
  2. Zbieranie informacji Ciągły brak połączenia z serwerem

    Od paru dni na apce (android) praktycznie nie da się grać...jeżeli już uda się wejść do gry to dominującym motywem staje się kręcące się czerwone kółeczko...gram na telefonie od paru lat i czegoś takiego nie pamiętam...czy to wynika z dużej liczby otwartych światów, przeciążenia serwerów? Nie...
  3. Opinie Wrześniowe wydarzenie

    Mam nadzieję, że na Vianden nie będzie szlachty do wygrania, gdyż tego typu podarunki na wczesnym etapie rozwoju świata destabilizują grę i wprowadzają zbyt duży element nieprzewidywalności...nie chciałbym żeby gra zmieniła swój charakter ze strategicznej na zręcznościową...
  4. Opinie 5 Letnich Dni

    Wrażenie z pierwszego dnia pozytywne. Niestety, drugiego dnia (czyli dzisiaj) nie pojawia się komunikat o możliwości odebrania "upominku" - pomimo kilkukrotnego logowania do gry. Ale dzień się jeszcze nie skończył więc nie tracę nadziei. Pozdrowionka.
Do góry