Wyniki wyszukiwania

  1. Konkurs Konkurs Królestwa Frías

    Aule z koronami Dobroczyńca
  2. Konkurs Konkurs Królestwa Ortenbourg

    12k prowiantu z koronami
  3. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Po 1 znajdź mi fragment gdzie przypisałem cie do tego świata Po 2 masz ból bo ciągle nawiązujesz do niego, do tego że wydaje kasę, jego kasa jego sprawa na co wydaje Po 3 nie powiedziałem żebyś zrobił przerwę od gry tylko ogólnie przerwę od bycia w swoim wyimaginowanym świecie i wyszedł do ludzi...
  4. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Ale ty masz ból o smerfa.... Weź może zrób sobie przerwę jakąś i wyjdź do ludzie w świecie realnym bo widzę że ci się juz siadło na głowię o to ostro. Podsumować cię można jednym zdaniem hipokryto. ,,źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz,,
  5. Małe bitwy Forte di Bard

    jeśli chodzi o umiejętności gry w Tw2 to tak mam niskie ale to juz wszyscy wiedzą :D
  6. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Więcej luzu i dystansu to tylko gra :)
  7. Małe bitwy Forte di Bard

    ehh po prostu się z tego śmieję :) nie chwalę ale widzę że tu trzeba wszystko wszystkim tłumaczyć.
  8. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Witam Was drodzy gracze IVT. Przykro mi z powodu tego, że odrzuciliście propozycję Battle Royal, ale wiedzcie, że mamy dobre serduszka i przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję. Zamiast Battle Royal dziś będziemy losować drabinkę i będziecie toczyć zacięte pojedynki 1v1 miedzy sobą. Wygrywa...
  9. Małe bitwy Forte di Bard

    Ja ale ty jesteś świetny Sura, normalnie bądź moim mentorem :D
  10. Małe bitwy Forte di Bard

    Żeby tylko z Ciebie przykładu nie brali bo ten cykl sie nigdy nie skończy.
  11. Małe bitwy Forte di Bard

  12. Małe bitwy Forte di Bard

  13. Małe bitwy Forte di Bard

    Grube w bonusie robią wrummmm wrummm
Do góry