Wyniki wyszukiwania

  1. Sierdza

    Nowe wersje gry

    Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem że numerek przy wersji sukcesywnie się zwiększa, jednak na forum cichosza odnośnie jakichkolwiek zmian w grze. Czy nasz kochany support jest zbyt zapracowany żeby się z nami dzielić tymi informacjami? Czy te informacje są na tyle poufne, że nie możemy wiedzieć...
  2. Sierdza

    Nie można powtórzyć Gra zacina się gdy jestem na innej karcie

    Tak jak w temacie w momencie kiedy wracam na kartę z grą po jakimś czasie (idk 10~15min jakoś jeden filmik na yt) cała karta jak i przeglądarka zacina się na paręnaście sekund. Zdarza się za każdym razem przy powrocie na kartę z grą. Zaczęło pojawiać się po updacie do 1.99
  3. Sierdza

    Odrzucony Świat Speed

    Do upadłego, od ostatniego wątku trochę minęło. Może coś się z zmieniło? Czy tych 2 studentów co 1 update na rok wypuszczają dalej nie potrafią cyfr zmienić?
  4. Sierdza

    Brak błędu "Limiter"

    Witam, po raz kolejny zostałem tymczasowo zablokowany na pare minut. Strona odrzuca jakikolwiek ruch z mojej strony. Po odczekaniu pewnego czasu wszystko wraca do normy. Powód? Tym razem zrekrutowałem 20 szpiegów w krótkim czasie. Przy próbie rekrutacji kolejnych gra dostała swoistej zwieszki i...
  5. Sierdza

    Witamy ponownie :D

    A kto tu sie ukrywa? :D
  6. Sierdza

    Przekazany Usuń wszystko (bez ulubionych)

    Tak jak w temacie proponuję dodać opcję usunięcia wszystkich raportów oprócz tych zaznaczonych jako ulubione. Do tej pory chcąc zachować wybrane raporty trzeba usuwać wszystkie, strona po stronie co przy 100 paru a nawet 500 paru stronach raportów jest mocno męczące. :)
  7. Sierdza

    Naprawiony Nieskończona rekrutacja szpiega + błąd w wiadomościach

    Witam, ostatnio zauważyłem że na aplikacji na androidzie przy rekrutacji szpiega nie idzie tego zrobić. Czas dobija do 00:00:00 i stoi tak do restartu aplikacji, nie pomaga zmiana wiosek nic. Drugim błędem z tych raczej mnie ważnych jest błedna ilość wiadomości. Często sie spotkałem z tym że po...
  8. Sierdza

    Przekazany Kolejka Budowy

    Mam drobną sugestię. Mianowicie w aplikacji na androida (przynajmniej w moim wypadku) dokupienie kolejki budowy nie jest w jakiś sposób zabezpieczone. Tzn. wystarczy dotknąć aby zakupić slot. W ten głupi sposób juz z 300 koron mi przeleciało. I tutaj mój pomysł. Proponuje dodać okienko dialogowe...
  9. Sierdza

    Witajcie

    No hej. Wiktor 15 gimbus here :D
  10. Sierdza

    Odrzucony Przenoszenie Wojska

    Witam! Ostatnio wiele rzeczy zdarzyło się na Quinburk i peszkiem byłem bez jednej wioski. Ale przechodząc do sedna. Przejąłem wioskę 2 dni temu. Mogę wysłać tam defa ale nie mogę tam przenieść jednostek. Dla mnie jest to bezsensowne. Mogę wysłać defa do obrony ale nie mogę nim farmić bo jest...
  11. Sierdza

    Nie można powtórzyć Brak Optymalizacji

    Ciężko to błędem nazwać, ale od najnowszej aktualizacji mój procesor przestał obsługiwać tę grę. Po 5 minutach nie da się nic robić trzeba odświeżyć stronę. Dodam że mam 3 rdzeniowy procesor 3,5 Ghz
  12. Sierdza

    Naprawiony Błędny czas budowania

    Witam. Coraz częściej spotykam się z błędnym czasem budowania. Przykład: Buduję piedestał i ratusz. Po 30 sek. widzę opcję zakończenia budowy za darmo ale po kliknięciu wyskakuje komunikat : "Czas budowy nie jest zgodny z oczekiwanym" po czym w momencie teoretycznego zakończenia budowy...
Do góry