Wyniki wyszukiwania

  1. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

    @TomBol11 To, że się wypierasz wszystkiego wcale mnie nie dziwi bo o honorze w Twoim przypadku mowy nie ma - jednakże radziłbym dokładniej przyjrzeć się pracy supportu ponieważ osoby, które używały czegokolwiek i oszukiwały były weryfikowane oraz karane w odpowiedni sposób banami i było ich...
  2. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

    @TomBol11 Uważać to ja Ci nie zabronię bo to jest całkowicie zabawne biorąc pod uwagę całą kwintesencję tego wątku. Dlaczego więc nie wyjdziesz naprzeciw temu aby walczyć ze skryptami a sam z nich korzystasz i rozpowszechniasz wśród graczy? Natomiast w kwestii gry - No proszę.. powiedziała...
  3. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

    Rozumiem, że trzeba uciec i zmienić temat skoro brakuje argumentów oraz jakiejkolwiek możliwości obrony? Ponawiam więc pytanie do tego wyżej - co ma piernik do wiatraka? Ta kwestia nijak ma się do mnie i nie wtrącam się w Wasze kłótnie między sobą. Pokazujesz mi jak Sager kręci sobie z Ciebie...
  4. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

    Co ma piernik do wiatraka? Brak argumentów. Machtis odpowiedział Ci, że być może dostał bana za moje zgłoszenie ale nie jest pewien a Ty z kolei odpisujesz "na 100%" - po czym zachęcasz go do zmanipulowania całej sytuacji. Pokazujesz, jak zmienić i zmanipulować TEKST: we wiadomościach na TW2...
  5. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

    Tomciu, Tomciusiu, Tomeczku - tak na przyszłość jak zmienisz nick i zaczniesz kręcić bajki w obawie przed banem za skrypty, których używasz i rozprowadzasz po swoich "znajomych" - pamiętaj aby nie instruować już POD NOWYM nickiem o tym jak zmanipulować i przeinaczyć całą sytuację. W ten sposób...
  6. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Nieswiec1913 - Za każdym razem zaskakujesz mnie coraz bardziej swoją wprawną manipulacją i tym jak sprawnie przeinaczasz wszystkie fakty. Czegokolwiek byś nie powiedział - to niczego nie zmieni bo ludzie doskonale wiedzą jak to z Wami jest a obłuda, którą próbujesz każdemu wciskać na nikogo nie...
  7. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Panowie, tworzycie tutaj jakieś śmieszne, samopomocowe grupy wzajemnej adoracji przeciwko CamiloDraye. Nie robią one na mnie żadnego wrażenia i mam niezły ubaw z tych wszystkich waszych prób zdezorganizowania mnie i bzdur jakie tutaj wypisujecie bo jedno drugiego się nie trzyma. Ilu kolegów...
  8. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Nieswiec1913 - Jak miło mi powitać jednego z ludzi odpowiedzialnych za całe ów "śmierdzące gówno" na Oravie. Myślę że bardzo dobrze wiesz o czym mówię, jednak powtórzę dla Ciebie raz jeszcze - Mówię o "śmierdzącym gównie", które stworzyło parszywe przywództwo HOD'u włącznie z Tobą -...
  9. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Protek98 - kolejny pionek HOD'u słuchający swoich jakże fałszywych i zakłamanych przywódców, którzy stworzyli całe śmierdzące gówno na Oravie i popsuli całi serwer? Dla Twojej informacji, poza szpiegami w dalszym ciągu nie mamy nic sobie do zarzucenia ale próbuj dalej, śmiało - zarzuć choć jedną...
  10. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Haha, koron? Przez całą grę kupiłem raptem kilka tysięcy i wszystko poszło w plemię, nie ośmieszaj się.. co to ma do rzeczy? ;) Zakłamanej polityki? Cóż za hipokryzja mnie dotknęła teraz. Mówi to osoba, która knuje przeciwko swoim sojusznikom oraz która została zdemaskowana z tym na s15 przez...
  11. CamiloDraye

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Czytam tak sobie to forum i przyznam że wiele uśmiechu zagościło na mojej twarzy po kilku postach.. :) El Polacos - Widzę że lubisz sobie pochlebiać bo nazywasz siebie naszym przeciwnikiem, tego nie bronie.. jednakże do tego akurat naprawdę wiele Ci brakuje. Zastanawiam się jak wiele fuzji i...
  12. CamiloDraye

    Konkurs Konkurs Królestwa Orava

    Podbój Z UŻYCIEM KORON Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie posiadać 5 wiosek.
  13. CamiloDraye

    koszt monet

    Niezła szopka się tutaj odstawia. Szkoda tylko że głos zabierają osoby(osoba), które nie mają o niczym zielonego pojęcia, nie wnoszą do wątku nic merytorycznego poza pierdołami i skupianiem się na własnej jak i innych osobach zamiast na informacjach a w dodatku błądzą we własnym, pisanym...
  14. CamiloDraye

    koszt monet

    Koledze wyżej zaleciłbym NAJPIERW przygotować się merytorycznie zanim rozpocznie się jakąkolwiek dyskusję z tego względu że bez informacji i wiedzy w danej kwestii można co najwyżej zrobić z siebie idiotę... Cały ten post wyżej zostawię bez komentarza i zalecam się trochę doinformować na...
  15. CamiloDraye

    koszt monet

    Od początku tej dyskusji usiłuję wbić Ci do głowy to że mylisz się wobec braków gry w temacie kosztu monet a Twoje narzekanie jest wywołane tylko i wyłącznie tym że nie chce Ci się farmić bądź mało farmisz i oczekujesz cudów, widząc trudniejszy przy tym rozwój konta co jest zupełnie normalne bo...
  16. CamiloDraye

    koszt monet

    Jeżeli dla Ciebie "kilka błędów" jest równoznaczne ze słowem "wszystko" i przedstawieniem zupełnie innych, fałszywych statystyk niż Twoj, okłamując przy tym wszystkich i pomijając już fakt że w dalej nie masz pewności skąd sam takie statystyki wziąłeś... to szeroko się uśmiecham widząc...
  17. CamiloDraye

    koszt monet

    Widzę że zasób argumentów się skończył, w zasadzie wcale mnie to nie dziwi bo tak też myślałem że się stanie sugerując się już pierwszą odpowiedzią. :) Dla Twojego własnego ego - nie, zazwyczaj nie mam "darmów" choć bardzo chciałbym mieć je cały czas zapewnione aczkolwiek wioska, wiosce nie...
  18. CamiloDraye

    koszt monet

    Uświadamianie raczej słabo Ci wychodzi Panie Narcyz bo te dane statystyczne nie są nawet w najmniejszym stopniu porównywalne z jakimkolwiek innym światem, no chyba że podczas zamknięcia takowego a w jakiekolwiek Twoje doświadczenie wkładam zwątpienie ze swojej strony patrząc na ten post. Twój...
  19. CamiloDraye

    koszt monet

    Odnosząc się do pierwszego postu - Kolega chyba zapomniał do czego służą wioski barbarzyńskie. Po to one są aby z tego daru korzystać włączając tu także fakt aktualizacji która przyśpieszyła czas dojścia wojsk do wiosek barbarzyńskich. Nie robiąc nic = nie osiągnie się nic, to zrozumiałe. W...
  20. CamiloDraye

    Opinie Dyskusja na temat wersji 1.50

    Obniżenie kosztu monet? Żart? Dawno takich bzdur nie czytałem. Koszt monet jest jak najbardziej prawidłowy i bardzo przemyślany. Ja sam byłbym bardziej za tym aby działać w kierunku ZWIĘKSZENIA kosztu owych monet niż ich obniżenia. Wybijanie monet jest zbyt szybkie i zbyt proste, nie rozumiem...
Do góry