Najnowsze treści autorstwa zwiechupl

1. zwiechupl

Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rupea

Hani sie pojawil :D
  2. zwiechupl

Dyskusja dotycząca rozgrywki na Gaillard

Nikt się nawet nie kłóci, słaby serwer widocznie
  3. zwiechupl

Dyskusja dotycząca rozgrywki na Deva

Taroo? ^^ ten co na swoich donosi ? :D
  4. zwiechupl

Świat "H"

Mnie już nie zobaczycie na żadnym serverze, właśnie gram ostatni, dzięki za rywalizację panowie i panie :)
  5. zwiechupl

Ten server jest słaby, gram na nim na 20% swoich możliwości, wróg jest zdecydowanie za słaby, zamiast marudzić na Barby których my nie tworzymy, marudzić że my Ci źli, bo mamy kilku lepszych graczy o latamy na zastach. Wzięli byście się za grę, bo jak narazie to tylko płacz i jęk słyszę.
  6. zwiechupl

Mapa dyplomatyczna - Deva

Reset pijoqa to też wina Daniela , bo "po ukrywał deffa pijoqa" hahaha
  7. zwiechupl

Fair play

Coś się zaczyna dziać na forum, a już się martwiłem, jeszcze na mnie nie gada nikt ? Smutno mi aż się robi :( Tak apropo to kim ty Demon jesteś, żeby się pod Ciebie podszywać? :D
  8. zwiechupl

Fair play

To wszystko wina Daniela
  9. zwiechupl

Udanej rozgrywki :)
  10. zwiechupl

Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

Dziękuję za grę, Ktoś wywaliłpołowe LIA potraciłem zasty. Nie interesuje mnie gra z BOS czy BNT skoro inaczej wygrać nie potrafią jak tracą wioski :) poziom minus 0, dziś oddaje konto do rozbiórki i będę pilnował konta tak długo aż stracę ostatnią osadę. Z BoS i BNT będę się śmiał na każdym...
  11. zwiechupl

Naprawiony LAGI v4

Ciągle mi się kręci to s..... Kółko, na aplikacji nie mogę nic zrobić od wczoraj, a na kompie ledwo ledwo... Jak tak dalej będzie to kończę karierę w tą grę.
  12. zwiechupl

Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

Jazda na kilku serverach bez problemu mialem na start najwieksza farme i najwieksze wojsko. Tak farma latała 24/7 i rzadko odświeżam grę i nie raz na swoich słałem farmę, nie rozumiem twoich teorii, że ktoś musi od razu latać na botach ... Grałem ja, SirBoguś i KruchyTHC, na 3 konta i kazdy u...
  13. zwiechupl

Zipser Burg - pl26 - LiA

Nie jesteś z SHN, a masz ... spora ilość osób ma moje FB i mi to nie robi :) tylko ty jesteś na tyle głupi żeby się tym jarać , że masz moje FB, powiedz mi jedno i co w związku z tym ? Podobam Ci się, czy jak ?
  14. zwiechupl

Zipser Burg - pl26 - LiA

Argumenty dajesz z kazdym swoim postem haha, oj i co że Damian Szakal ? łono Cie swędzi ? Siema glono jadzie :) Jak ktoś chce mojego FB to nie ma problemu grupe prowadze i polowa TW2 ma mojego FB :) wiec nic nowego nie odkryles :*
  15. zwiechupl

Zipser Burg - pl26 - LiA

Man jaki z CIEBIE SNE ? to juz bardziej ze mnie SNE niż z Ciebie... przeszedles do SNE i teraz wielki SNE hahahahaha chlopie wez juz skoncz pisac na forum ,bo z kazdym serverem coraz bardziej siebie osmieszasz ... Rozumiem, ze tu by Giezio, skrillex czy moon sie wypowiedzieli , ale ty ? hahaha
Do góry