Najnowsze treści autorstwa ****wygnany****

  1. INTERNATIONAL

    Świat zaczyna się jutro: tutaj główny wątek dyskusji https://es.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/tribus-confirmadas-para-el-servidor-de-octubre-actualizado.3419/ Widać nawet na forum rekordowe zainteresowanie tematem
  2. INTERNATIONAL

    Serwer startuje we wtorek (jako Polskie plemię i tak będziemy pewnie robić reset po 3-4 dniach). Aktualny link do discorda: https://discord.gg/SEmPMCyx Ustawienia świata: Dominacja Przenoszenie Wojska Brak Dyplomacji Zakaz katapul Zakaz sabotaży Maksymalny 20 lvl plemienia Maksymalnie 30...
  3. INTERNATIONAL

    Ponownie discord dla chętnych: https://discord.gg/fAQHXDe8
  4. INTERNATIONAL

    Po ponad 2 latach, chyba wreszcie nadarzyła się okazja na zrealizowanie tego pomysłu. Wybór padł na serwer 81 Hiszpański Wystartuje około 15-16 października (wiadomo można sobie doliczyć jeszcze tydzień na reset). Na serwerze ma być dominacja z przenoszeniem wojska. Tutaj znajdziecie...
  5. Początek Wojny Światowej

    Update po pierwszych 2 tygodniach walk KMT +950 wiosek +36mln deff + 44mln off IVT +400 wiosek +48mln deff +30mln off Jak widać to będzie długa wojna :)
  6. Początek Wojny Światowej

    Dzień Pierwszy Godzina 20:30 Wojny między KMT i IVT Niech Wygra Lepszy!
  7. ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Bardzo dziękuje za odpowiedź ale mam 2 pytanie. W celu ich zadania załączam screen: 1. Dlaczego na serwerach EN jeszcze przed startem / w trakcie trwania serwera wiadoma jest ilość wymaganych PZ-tów 2. Czemu jedynie na innych wersjach językowych support widzi, że mniejsza ilość graczy =...
  8. Nowy Serwer / Ostatnia Nadzieja

    Strasznie głupie gadanie tam nie dość, że bota używali na dużo większa skalę to jeszcze ekipy mają bardziej zaawansowane wersje. Dodatkowo wadą jest mimo wszystko brak bonusu oraz bariera walutowa. Na mocniejszych serwerach niestety większość plemion w ciągu tygodnia wbija 42 lvl plemienia...
  9. Opinie Dyskusja -Listopadowa Gwendolina II

    A może start nowego serwera z dominacją i przenoszeniem idealnie by się wpisał w tą gwendolinę. Jestem pewien, że Firma nie byłaby stratna na takiej decyzji :)
  10. Nowy Serwer / Ostatnia Nadzieja

    Witajcie starzy i nowi gracze, jak wiecie aktualnie nasza gra jest coraz mniej dynamiczna. Coraz mniej aktywnych graczy, mniejsze serwery mniejsza rywalizacja. Z serwera na serwer robi się zwyczajnie coraz nudniej. W celu zmiany tego trendu przedstawiciele czołowych na ten moment polskich...
  11. Wakat

    Czuje, że niektórzy ludzie są zwyczajnie niezastąpieni na swojej pozycji <3
  12. Zaimplementowany ŚWIAT NA PROŚBE

    Dokładnie wszyscy będziemy bardzo wdzięczni za to aby świat N właśnie miał takie parametry.
  13. Plac lvl5

    2lvl - 3 lvl 113 koron 3lvl - 4 lvl 166 koron 4lvl - 5 lvl 219 koron
  14. Gorzkie żale

    Brak argumentów = Pożegnanie ;d No nie mogę po prostu słuchać totalnych głupot. Akurat prawdopodobnie dostałem, więcej banów niż 99% graczy ale zwyczajnie nie lubie jak ktoś pisze totalne głupoty. Zwłaszcza o Mańku który faktycznie pakuje dużo koron ale umie je chociaż fajnie wykrozystać...
Do góry