Najnowsze treści autorstwa rvdesti

  1. Stracicie wszytskich graczy

    Nigdy nie udzielamy informacji na temat działania narzędzi administracyjnych więc więcej niestety powiedzieć nie można a technologię obcych już dawno przechwyciliśmy teraz ją tylko udoskonalamy :D
  2. Stracicie wszytskich graczy

    Pracujemy nad rozwiązaniem problemu związanego z używaniem tego typy przeglądarek. Kara jest także rodzajem lekarstwa :). W przypadku gdy ktoś pierwszy raz złamał regulamin gry zazwyczaj nakładamy tymczasowe blokady. W przypadku multikont w tw1 i tw2 taryfikator kar nie wiele się różni. Gracz...
  3. Statystyka przejęć

    Nie ma takiej możliwości.
  4. Statystyka przejęć

    Takie informacje można znaleźć tutaj http://pl.tw2-tools.com/pl10/home/ Można tam sprawdzić ile dane plemię posiada obecnie wiosek.
  5. Naprawiony Bug mapy

    Zgłoszone błędy trafiają na listę oraz będą naprawione w możliwie najkrótszym czasie.
  6. Naprawiony wioska przynależąca nie do swojej prowincji

    Wiemy o zaistniałej sytuacji. Problem został już zgłoszony.
  7. Opinie Dyskusja na temat Aktualizacji Balansującej II

    Większość zgłaszanych błędów dotyczy tego samego. Sprawdź proszę przebieg aktualizacji ile błędów już zostało naprawionych. Wynika z tego że jednak coś tam Inno robi. Na każde zgłoszenie zawsze odpowiadamy i staramy się pomóc więc nie wiem skąd takie wnioski.
  8. Opinie Dyskusja na temat Aktualizacji Balansującej II

    Wszyscy mówią tylko ile gra ma błędów ale nikt nie mówi jakich dokładnie. Ja zakładam że będzie dało się je zliczyć na palcach jednej ręki, więc chyba nie ma ich aż tak dużo jak się wydaje.
  9. Opinie Dyskusja na temat Aktualizacji Balansującej II

    Też mnie to zastanawia, może jakieś paczki surowców lub coś podobnego :P
  10. Przejmowanie wiosek gracza

    Tak, każdą wioskę można przejąć.
  11. Naprawiony Bug mapy

    Doskonale wiem na czym polega problem i zawsze sprawdzam czy taki sam problem pojawia się na moim komputerze. W tym przypadku się nie pojawia więc coś jest na rzeczy skoro u jednych się pojawia a u innych nie. Zawsze musimy sprawdzić wszelkie możliwości i potwierdzić błąd nim wyślemy zgłoszenie...
  12. Naprawiony Bug mapy

    Większość błędów spowodowana jest właśnie tym więc najpierw zalecamy tą procedurę.
  13. Naprawiony Nie mogę kupić oferty Legendarnej

    Napisz proszę zgłoszenie http://support.innogames.com/login/to/game/tribalwars2/market/pl
Do góry