Najnowsze treści autorstwa Maniekb12345

  1. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

    Również dziękuje wszystkim i jednocześnie przpepraszam że nie dotrwałem do końca! Brawa dla was za dociągniecie tego maratonu do końca! Mam nadzieje że jeszcze się spotkamy! Wszystkiego dobrego również dla AME i WG. W końcu bez nich nie było by zabawy :D
  2. Naprawiony błędne czasy dojścia wojsk

    Z niecierpliwością czekamy na naprawę! Aaa no i oczywiście na coraz to częstsze zbędne aktualizacje ;)
  3. Naprawiony błędne czasy dojścia wojsk

    "Systematycznie będziemy każdą informację przekazywać do techników co powinno przyśpieszyć rozwiązanie problemu." Czy czasem super nowoczesny zegar w grze nie powinien być rozwiązaniem ? hmmm
  4. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Się uśmiałem ;)) Co to się dzieje.. z dnia na dzień coraz to zabawniejsze historie się pojawiają ;) Co do tego DaNmFightera to wygrał wszystko.. najbardziej nieudany Troll w 2016r :>
  5. Naprawiony Strefa czasowa

    Czyli robiąc coś dezinformujecie nowicjuszy którzy myślą że bonus zaczyna się o 22:00 hmm.. to tak jakby produkowali auta z błędnymi prędkościomierzami.. zamiast 100km/h pokazuje 50km/h .. ale jak coś to tylko źle pokazuje i może być wypuszczone na rynek :D haha
  6. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

    Aha, u nas nie ma :(
  7. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

    I może do tej wiadomości z MAJA dołączę 2 zdjęcia i numer buta ? :) Mam lepsze zajęcia niż szukanie TEJ jednej wiadomości spośród 10 tysięcy innych... Jak widać i tak wiesz lepiej jak było u nas czy u was pomimo tego że na żadnym zebraniu Cię nigdy nie było ;) Cóż..
  8. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

    Ty to wiesz tyle że.. za głowę się idzie złapać :) Prowokacji AME ? Pewnie.. sojusz pewnie też BM wypowiedziały, Darkonis gra na multikontach a Maniek zdrajca.. znam już to na wylot :) Gosia prowadziła swoją mistrzowską dyplomację w sposób nierówny.. zależny od dnia i aktualnych hormonów. Ale...
  9. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Standardowo :D Nie potrafią wywalczyć czegoś na polu bitwy to próbują podstępami ^^ poprawcie mnie jeśli się mylę. PS. Niesiwiec swoją drogą czego się tu innego spodziewać? Dla takich ludzi jak on gdy ktoś krzyknie "wszystkie chwyty dozwolone" to od razu zapalają się żarówki w główce gdzie i...
  10. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Już to pisałeś.. i Ty i DaFim i CamiloPuszczamBaje.. Cieszę się że mogę wam dostarczać jakże potrzebnej rozrywki w waszym życiu :) Widzisz.. tak jak pisał D'Artagnan .. piszesz oskarżenia bez podstaw, to trochę tak jakby krytyka polityków.. nie znając się na polityce :) Ja tutaj nikomu nie...
  11. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Temat jest obszerny bo dotyczy nas wszystkich :) Graczy.. połączonych z tymi "uczciwymi, dobrodusznymi, honorowymi bla bla bla" graczami z LiA którzy zrobią wszystko by ZAISTNIEĆ w wirtualnej grze :D Nie żebym starał się tutaj na siłę kogoś obrazić ale po prostu śmieszne to jest jak bardzo się...
  12. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Hehe :D Cóż za elokwencja, to Ja lecę po popcorn ^^
  13. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Tak tak ;) Odwracaj kota ogonem :P
  14. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Ciebie jak zwykle interesują liczby... mnie interesuje sam fakt :))) Poległeś na samym starcie spędzając XXXXXXX dni na przygotowania na BM ...a my po prostu wprowadziliśmy twoje "ptaszki" w błąd :) twój wywiad SSIE :p PS. Swoją drogą Barman który nie pije to zły Barman :)) Przede wszystkim...
  15. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

    Nie ma to jak organizować 50 plemion w sojuszu czekając na BM które nigdy się nie pojawiły hahah :D Jak zwykle Damn w formie ^^
Do góry