Najnowsze treści autorstwa Kyle

  1. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Owszem ale jak nie my to zrobiłby to wrog , swiat przegrany, odpowiadam za ludzi i na cos licza zaczynajac swiat takze niestety pocic sie musimy. Po prostu nauczka by na przyszłosc nie grac na swiatach z pz. Witam, 2 tygodnie mineły, proszę o zamknięcie serwera, dziekuje. Ponawiam.
  2. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Witam, uzyskalismy wymagany próg PZ ( 3500). Prosze o odliczanie 2 tygodni i zamkniecie świata po tym czasie, dziekuje. https://cdn.discordapp.com/attachments/810006579721928715/955910985514893342/unknown.png
  3. Kyle

    Brak błędu WIADOMOŚCI

    Witam. Od kilku dni mam problem z kopertami. Myslałam , że przez przypadek dałam usuń wszystko ale nie. Ponownie dałam cześć kopert do zakładki archiwum a stamtad do kosza jednakze znikneły koperty wszystkie, z wszystkich zakładek. Jest to troche meczące.
  4. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Dziekuję serdecznie!
  5. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Czy wobec powyzszych słow , przekazanych informacji, możecie dopasować Wasze wymagania do naszych mozliwości? A mówiac prosciej : zrewidowac te wymagania? Naprawde będziemy wdzieczni.
  6. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    W ten sposob.
  7. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Dodam tylko do wypowiedzi Beti33 , że te pieniądze mogłabym wydac na gre na nowym serwerze , a tak musze motywowac graczy de zbierania pz. Smutne. https://cdn.discordapp.com/attachments/810006579721928715/932787728733589534/unknown.png ( nie mam opcji wstawienia chyba tu załacznika wiec wklejam...
  8. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    //////////////////Czy na to pytanie kolegi zostanie udzielona odpowiedź? Naprawdę zostało nas może z 10 aktywnych graczy, jakim cudem mamy uzbierać minimum 3k pz? Bedziemy to zamykać z 2 lata :( Nikomu sie nie bedzie chciało tak długo grać na jednym serwerze i bedzie problem, bo go nie bedziecie...
  9. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Czy ilosc pz zostanie dopasowana do możliwosci swiata i podana juz teraz tak jak to jest na innych językowych światach?
  10. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Podpinam sie pod tym. Same 3k pz bedziemy zbierac wieki co dopiero wiecej. Ludzie juz ida na nowe światy bo się nudzą, nie ma komu tego zbierac.
  11. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Proszę o odpowiedź, muszę poinformować ludzi. Dziękuję.
  12. Kyle

    ZAKOŃCZENIE SERWERA

    Witam. Jako, że świat już jest zdominowany i zostało pozbierać PZ prosiłabym o wyznaczenie limitu pz do ukończenia serwera. Świat jest stosunkowo mały, gracze sie wykruszają dlatego prosiłabym o rozsądną ilość wymaganych tych pz. Pozdrawiam.
  13. Kyle

    Wakat

    Pieknie:)
  14. Kyle

    Odrzucony Pomysł na świat

    Stawiam ze sam watek zniknie w poniedziałek najpozniej:D Jak i poprzednie:D Lub odrzuca w najlepszym wypadku.
Do góry