Odrzucony Serwer SPEED

Czy jesteście za takim światem?

  • TAK

    Głosy: 16 94,1%
  • NIE

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Przychodzę z Zapytaniem i prośbą.Czy jest możliwość by został tutaj dodany świat SPEED(szybki)kto grał w plemiona ten wie o co chodzi. Moją propozycją było by o 50% skrócenia czasu budowania oraz 30% szybsza prędkość jednostek(tu można na prawdę rożne wartości ustawić).Więc jeszcze raz pytam była by możliwość stworzenia takiego świata? na pewno urozmaici to rozgrywkę i skłoni graczy by zagrali na kolejnym świecie
JAK KTOŚ DA NIE PROSZĘ O UZASADNIENIE TAKIEJ DECYZJI W KOMENTARZU

PS:proszę jak największą ilość graczy o wypowiedzenie się na ten temat niech nasza kochana wysłannica nie zostanie z tym sama:p

Pozdrawiam
/// I dreamer I
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4221

Guest
OOO , widzę że kolega ma super pomysł ;)
Jestem jak najbardziej na tak , na pewno urozmaiciłoby to rozgrywkę i przyciągneło sporą ilość graczy :)
 

DeletedUser3118

Guest
Ekstra propozycja. Chociaż moim marzeniem jest zrobienie tw2 szybkich tak jak w jedynce, że rozgrywka trwa 3 godziny :p @Wyslannica co ty na to ?
 

DeletedUser4133

Guest
Ja na tak, ale niech wbudowanie budynkow będzie trzy razy szybsze a jednostek dwa razy.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Technicy i deweloperzy TW2 od dłuższego czasu pracują nad stworzeniem takiego serwera. Niestety pojawia się wiele ograniczeń, które uniemożliwiają wprowadzenie zmian dotyczących prędkości. Co za tym idzie w obecnej chwili nie ma możliwości wprowadzenia światów, które będą posiadać inne prędkości niż obecne. Być może w przyszłości pojawia się takie serwery natomiast nikt nie jest w stanie określić czy będzie to za rok, dwa lata czy za pięć lat.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Technicy i deweloperzy TW2 od dłuższego czasu pracują nad stworzeniem takiego serwera. Niestety pojawia się wiele ograniczeń, które uniemożliwiają wprowadzenie zmian dotyczących prędkości. Co za tym idzie w obecnej chwili nie ma możliwości wprowadzenia światów, które będą posiadać inne prędkości niż obecne. Być może w przyszłości pojawia się takie serwery natomiast nikt nie jest w stanie określić czy będzie to za rok, dwa lata czy za pięć lat.
Co jest trudnego w chociaż ręcznym przepisaniu czasów budowy i rekurutacji ? Wystarczy je podzielić i jest tak jakby sie grało na szybszym świecie. Jeśli chodzi o prędkość jednostek to macie to ogarnięte chociażby w tutorialu gdzie jednostki idą bardzo szybko. Podumowując nie chce wam sie a nie "są ograniczenia"
 

DeletedUser

Guest
Co jest trudnego w chociaż ręcznym przepisaniu czasów budowy i rekurutacji ? Wystarczy je podzielić i jest tak jakby sie grało na szybszym świecie. Jeśli chodzi o prędkość jednostek to macie to ogarnięte chociażby w tutorialu gdzie jednostki idą bardzo szybko. Podumowując nie chce wam sie a nie "są ograniczenia"
zgadza się z kolegą wyżej na dodatek proszę nie usuwać komentarzy bo tobie kasiu się nie podoba (nie złamałem tamtym komentarzem regulaminu) ,a wyraziłem swoją opinie i ją powtórzę

administratora się po prostu nie chce skoro to już od dawna obowiązuje w plemionach oraz tak jak kolega wyżej w samouczku to nie widze żadnych przeszkód.Chyba że nie potraficie tego zrobić to zwróci się o pomoc do administratorów Plemiona.I tak jak wspomniałem wcześniej w komentarzu który mi bez uzasadnienia usunełaś. Chyba będzie trzeba zebrąć jak największą ilość graczy by przeszli na plemiona tam chociaż administracja słucha graczy
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem nie jest w zmianie czasów, a tysiącach błędów generowanych po dokonaniu takiej zmiany.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
I bez tej zmiany jest mnóstwo błędów, parę więcej nikomu nie zrobi różnicy.

Jednak produkcji gry robi to różnicę i nie dopuści do wprowadzenia zmian, które całkowicie zablokują rozgrywkę.
Zatem polecam uzbroić się w nadzieję i cierpliwość. Być może w przyszłości uda się technikom i deweloperom usunąć usterki jakie generuje zwiększenie prędkości i wtedy wprowadzą światy o zwiększonej prędkości.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Jednak produkcji gry robi to różnicę i nie dopuści do wprowadzenia zmian, które całkowicie zablokują rozgrywkę.
Zatem polecam uzbroić się w nadzieję i cierpliwość. Być może w przyszłości uda się technikom i deweloperom usunąć usterki jakie generuje zwiększenie prędkości i wtedy wprowadzą światy o zwiększonej prędkości.
Może nie jest to jakaś informacja wagi państwowej, więc jeśli łaska proszę przytoczyć kilka z "tysięcy błędów". Z tego co wiem to gra posiada nawet wbudowany mnożnik prędkości serwera. Wystarczy go lekko podkręcić ;P Chyba nawet na becie było coś takiego,
 

DeletedUser

Guest
to na początek może rozegrać by świat bez cheatów, botów, multaków, etc.? nie da się? to czego dziwicie się Inno?
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
to na początek może rozegrać by świat bez cheatów, botów, multaków, etc.? nie da się? to czego dziwicie się Inno?
Przepraszam to my mamy dbać o to by gra nie miała botów czy producent ? Nie mają ŻADNEGO ANTYCHEATA ANI NICZEGO PODOBNEGO. Jedynie konfidencja innych graczy. Nie ma sie co dziwić ze gra jest przez to zdominowana ;)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Może nie jest to jakaś informacja wagi państwowej, więc jeśli łaska proszę przytoczyć kilka z "tysięcy błędów". Z tego co wiem to gra posiada nawet wbudowany mnożnik prędkości serwera. Wystarczy go lekko podkręcić ;P Chyba nawet na becie było coś takiego,

Wystarczy jeden. Brak odpowiedzi serwera na wysłane "żądania".


Znów widać standardowy problem z trzymaniem się tematu i znów odpływacie na inne tory nie związane z pierwszym postem.
Podsumowując w najbliższej przyszłości nie ma szans na pojawienie się szybkich serwerów. Jak tylko pojawi się możliwość na otworzenie takiego serwera to gracze z pewnością zostaną o tym poinformowani. Tymczasem wszystko pozostaje w rękach produkcji gry/deweloperów oraz techników, którzy pracują nad grą i jeśli uznają, że wyeliminowali największe problemy i mogą dopuścić nowe funkcje/opcje gry to z pewnością to zrobią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry