Dyskusja dotycząca rozgrywki na Deva

DeletedUser2603

Guest
eeee ... to kto w końcu tworzy te barby Damn czy Czarny bo się pogubiłem i nie wiem na kogo ticety wysyłać :F a sssssssssssssssstrasznie siem nudzem... Halyna...
 

DeletedUser395

Guest
eeee ... to kto w końcu tworzy te barby Damn czy Czarny bo się pogubiłem i nie wiem na kogo ticety wysyłać :F a sssssssssssssssstrasznie siem nudzem... Halyna...
Ani Damn, ani Syrek :D To osoba z nickiem na T bądź S [ma dwa (ale nie Syriusz :D )]
 

DeletedUser1967

Guest
Ehhh, wiedziałem że o czymś zapomniałem, a mianowicie...
Chciałbym wszystkim jeszcze raz podziękować za wspólną grę, zwłaszcza @baroq1234 i @Qnik za pomoc w biciu wroga oraz organizowania akcji i motywowania ludzi, bez was byłbym nikim :)
Również podziękowania dla wszystkich nowych i starych, którzy jednak dołożyli cegiełkę do tego zwycięstwa.

Dorzucę przy okazji zlepek rapków z ostatniej, już wręcz decydującej akcji, która przeważyła jednak trochę na moralach u wroga :p
D4BQsil.jpg
 

DeletedUser395

Guest
Panie kolego @pangur ban ... brakuje paru rapków :D

Dzięki :**


To była ta akcja kiedy Pijoq przejmował kolegów z plemiania i pojechał na przymusowy urlop ( o masz, który to już raz :O ) + potem koleżanka Tytko napisała, że Pijoq nie gra i nie grał na D ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry