Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser4057

Guest
wszystkim było szkoda na takiego człowieka jak ty pijoq czasu ,ciekawe kiedy to do ciebie dotrze celem bylo pokonanie LiA i to osiągneliśmy a nie walka z ,,sojusznikiem,,przejmowanie całej masy noobów przez 2 kolejne miesiące i ich wodzem który całą gre zasty przejmował i mysli ,ze cos tu ugrał na tym świecie i coś mu sie nalezy wiedzieliście dokładnie kto u nas już nie gra ,że pokończyli bo do końca świata zostało 3% i to wykorzystaliście jesteś okropny i tak bedziesz traktowany juz zawsze pijoq
niektórzy jeszcze pamiętają co żeście robili na początkach świata bez fuzji i pomocy X plemion mając 3x mniej pktów bojowych niz BoS z 2x mniej graczy mówię o pierwszych miesiącach tfu na ciebie bnt na tym świecie bez bos i potem sne by zostało zjedzone jak każde gównoplemie


jeden front , JEDEN
którego nie potrafiliście porządnie utrzymać i musiało przyjsc SnE zeby was ratować
IRATION_GOLD_CONCEPT_2_3_COVER_ONLY.jpg

(Plan podboju LiA z pierwszych miesięcy) po prawej się udało :D:D:D


edit1

nawet nie chciało mi się wcześniej czytać twoich wypocin wyżej ale jednak
kto ja ? to Ci przypomnę Tuff V przywódca plemienia EXT tam na rzece nad BoSem na mapie dołączyłem do nich zeby przypieczętować tą ,,koalicje,, bo były problemy na początku między dwoma plemionami wszyscy byli sceptycznie nastawieni przeciwko sojuszu z wami w BoS a ja mówiłem ,że to dobry pomysł kiedyś mi pisałeś per ,,przyjacielu,, a już mnie nie pamiętasz bo dostałem bana na forum i dołożyłem dwójke xd albo masz krótką pamięć albo bardzo wybiórczą pijoq

jedynie co Ci można przyznać zasługę na tym świecie to stworzenie pomysłu koalicji 8 plemion na początku z którego 2 odpadly prawie natychmiast feniks potem reszte wchłoneło bnt, racja to zrobiłeś ty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Tuff tylko gdyby nie jeden gracz od was frontu lewy-środek też byście nie ruszyli a w zasadzie gdyby nietaktowne zagranie z waszej strony za rzekomo WYGENEROWANE przez Damn-a barby xDDD po tamtym incydencie większości odechciało się grać.
Świat zamknięty nie ma co rozpaczać, gratulacje dla BnS wygranej świata, pokonanie LiA udało się w 80% hehe...
do zobaczenia na "H" tym co będą grali i powodzenia reszcie!
Podziękowanie dla LiA za miłą grę- nie taki diabeł straszny jak go malują!
Stumilowy Las -liczę że jeszcze się zobaczmy! :>
BoS, BNT, dobra walka różnie bywało ale to tylko gra! powodzenia wszystkim! (Levv jeszcze się zobaczymy :> )
SnE...do zobaczenia :*
 

DeletedUser4057

Guest
front lewy środek był wygrany przed nietaktownym zagraniem z naszej strony co przyznali sami nasi przeciwnicy frontowi z którymi walka była dużo bardziej zacięta niż moja z Tobą , byłem tam zanim uciekłeś przed moim mulciakiem(niech pierwszy rzuci kamieniem co nie miał nigdy xD) na środek nie musisz mi mówić jak było ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
kolego pijoq to za mna staja murem gracze , ida w ciemno ,czy umie nimi dowodzic tak ! czy mi ufaja tak ! czy kiedys ich oszukalem nie ! lubie grac jak mam motywacje to nawet ty jeszcze nie widziales jak gram
na kazdym swiecie gdzie stawalem do walki jako moondancer chyba cos pokazalem ale nie sam tylko dzieki kolega z sne wiesz pijoq kazdy z graczy moze sie klocic rozne bywaja sytuacje ale trzeba byc doroslym i szanuje twoje zdanie wiesz chyba ze mam zasady to wlasnie postapilem tak jak postapilem bo mam swoj honor i jak komus daje slowo to sie go trzymam smiales sie z bombera a zrobiles dokladnie to samo co on polecam wam isc na lekcje do ceglojada bo to gracz z takim honorem jakiego nie spotkalem na plemionach mozecie sie wiele od niego nauczyc

co do kont pijoq wlasnie sam sobie odpowiedziales po co mi kilka kont bo jak gram jako moon gram z moimi kolegami bracmi broni ...jak gram sobie pod innym nikiem chce sobie czasami na jakims swiecie pograc jako normalny gracz a nie o kurr,,, masz mona w prowincji pojedziemy go odrazu i nawalaja mnie ofami od rana do wieczora po kilku dniach nie maja juz wiosek jest to nudne ale jak gram normalnie jako pan x czerpie przyjemnosc z gry
 

DeletedUser2603

Guest
Bosze ludzie... Świat zamknięty! Po co drążyć ;) pogadacie sobie jak powstanie H i wtedy pokażecie sobie co kto ma do kogo i ...dacie sobie buzi... :D

Eh tuf a ja wierzyłem że grałeś uczciwie :F to tylko taktyczny odwrót z miejsca gdzie zostałem sam xddd ... Może by tak zamknąć ten temat aż emocje opadną? ;)
 

DeletedUser2778

Guest
front lewy środek był wygrany przed nietaktownym zagraniem z naszej strony co przyznali sami nasi przeciwnicy frontowi z którymi walka była dużo bardziej zacięta niż moja z Tobą , byłem tam zanim uciekłeś przed moim mulciakiem(niech pierwszy rzuci kamieniem co nie miał nigdy xD) na środek nie musisz mi mówić jak było ;d

https://prnt.sc/jsuroz

taka klęska, że ....ojej
 

DeletedUser2603

Guest
To wygląda jak pokeball :D ale tam gdzieś kiedyś jak patrzyłem to wyglądało tak że tylko strona gdzie był historyk, kubuś itd trzymała się a reszta wyżej o jakiś centymetr była czerwona :D
 

DeletedUser3085

Guest
front lewy środek był wygrany przed nietaktownym zagraniem z naszej strony co przyznali sami nasi przeciwnicy frontowi z którymi walka była dużo bardziej zacięta niż moja z Tobą , byłem tam zanim uciekłeś przed moim mulciakiem(niech pierwszy rzuci kamieniem co nie miał nigdy xD) na środek nie musisz mi mówić jak było ;d
Front lewy środek nigdy nie został przełamany do momentu gdy historyk,ja,tefu,cerber i reszta nie zakończyli gry, po gierkach ze strony BoS, włamując się na konto romana i wyrzucając topowych graczy LiA, gdzie straciliśmy wszystkie zasty do nieaktywnych kont.
 

DeletedUser1819

Guest
Możemy spróbować się na jesień, kiedy wystartujemy z ekipą pełnym składem
Żadna ekipa ci nie pomoże,bo jej po prostu nie masz, zderzysz się znów przeszkodą nie do przejścia postaci legendarnego i najlepszego polskiego plemienia na TW2 jakim bez wątpienia są gracze z SNE (San Escobar)
Znów będą szybkie baty (może znowu ode mnie) i ucieczka na kolejne królestwo:D:D
Rzeczywistości nie oszukasz,a twoje multikonta i inne gówna jakie używasz ci nie pomogą.


zobaczymy czy będziesz taki wyszczekany.
Ciekawe jacy desperaci będą chcieli grać z takim gościem jak ty??
Wielka szkoda,ze nie byłeś tak "wyszczekany" na Yburg i Zipser burg:p:p

 

DeletedUser1819

Guest
Zipser... rozpijaczony serwer :D
Rozpijaczony serwer powiadasz?
Oto pytanie za milion złotych
Kto jest odpowiedzialny za zniszczenie królestwa Zipser Burg??


A:Bomberpoland
B:Wyslannica

C: Plemie Lion's Avalanche
D:Bractwo Emerytów


Publiczność nie miała większych wątpliwości i wskazała:

1 miejsce Bomberpoland 82%

Na 2 zaszczytnym miejscu w tym rankingu znalazło sie plemię lion's Avalanche 15%
3 miejsce należy do Bractwa emerytów z 2%
4 miejsce przypadło naszej kochanej,wspaniałej uwielbianej Panny Kasi (wyslannica) symbolicznym 1%.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3020

Guest
Typie ja bym Cie nie przyjął do roznoszenia ulotek, a co dopiero do przeprowadzenia sondażu.
Zobaczysz tą ekipę pierwszy raz w swoim nędznym żywocie na serwerze H(nigdy wcześniej z nami nie grałeś, chodzi o kluczowych graczy)
Specjalnie dla Ciebie pojawie sie kilka prowincji obok, żebyś nie miał daleko.
 

DeletedUser1819

Guest
Zobaczysz tą ekipę pierwszy raz w swoim nędznym żywocie na serwerze H(nigdy wcześniej z nami nie grałeś, chodzi o kluczowych graczy)
Synku nie rozśmieszaj mnie:D:D:D
Mam dowody na to,ze twoi"Kluczowi gracze"chcą cie dokopać nie będę wymieniał rzecz jasna nicków bo jest to owiane tajemnicą ,ale jedno wiem będziesz zdziwiony:D:D
 
Do góry