Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser4091

Guest
Tyle samo co i teraz. Nie oszukujmy sie, na serwerze pozostala garstka osob reszta to zasty, dlatego im szybciej sie skonczy tym lepiej.
 

DeletedUser2800

Guest
Nie oszukujmy sie, na serwerze pozostala garstka osob reszta to zasty
Okej, dziękuję za odpowiedź :D

Tak na dobrą sprawę, skoro został ostatnio poruszony temat "PUSHINGU", to bardzo jestem ciekaw ile byście osiągnęli przestrzegając tego punktu w regulaminie ;)
Tyle samo co i teraz.
@Wyslannica jak dla mnie to jest przyznanie się do łamania regulaminu :)
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Widze że ktoś albo ma tu ciche dni i się wyładowywuję na innych (khem, khem). Albo skutecznie chce odstraszyć potencjalnych graczy. Zawsze znajdą się jakieś niezgrane akcje i co wtedy ? Też ban ? Phi :<
 

DeletedUser2800

Guest
To w ogóle nie było śmieszne
Widze że ktoś albo ma tu ciche dni i się wyładowywuję na innych (khem, khem). Albo skutecznie chce odstraszyć potencjalnych graczy. Zawsze znajdą się jakieś niezgrane akcje i co wtedy ? Też ban ? Phi :<
Grałeś na tym świecie i wiesz w ogóle o czym ja mówię? :)
 

DeletedUser2800

Guest
1. A kto tutaj mówi o zastach?
2. Wakacje to mają dzieci, dorośli co najwyżej urlop. A na wakacjach też można przed kompem siedzieć. Zaczynając świat nie wiesz kiedy się skończy i trzeba się liczyć z tym, że zahaczy o "wakacje" :)
 

DeletedUser4091

Guest
Okej, dziękuję za odpowiedź :D



@Wyslannica jak dla mnie to jest przyznanie się do łamania regulaminu :)
Haha gościu nawet nie wiem o czym ty już w ogóle piszesz. Od miesiąca masz ból bo mimo odejścia wielu graczy frontowych nie potrafiliście wygrać :D Przyznaj się do porażki, otrzyj łzy i spróbuj na innym świecie :D A jak masz dowody na łamanie regulaminu to przekaż je administracji.
 

DeletedUser4098

Guest
Przemo. Jedyne dowody jakie posiadają to te wiadomości które przerabiali w paincie xDD
 

DeletedUser2800

Guest
Na prawdę mam wrażenie, że rozmawiam ze słupami. Co innego być głupcem, a robić z siebie głupca mimo, iż wszyscy wiedzą, nawet Wy, że prawda jest zupełnie inna ;) Wypowiem się tutaj już na prawdę po raz ostatni.
Napisałem, że jestem ciekaw ile byście osiągnęli nie łamiąc regulaminu, a Ty odpowiedziałeś, że tyle samo co teraz. To są Twoje słowa, ja nic sobie nie dopisałem. Zawsze możesz spojrzeć kilka postów wyżej :)
Teraz mówisz o tym, że ja mam przedstawić dowody, a wcześniej Tobie nie przeszkadzało kłamanie na mój temat bez żadnych podstaw.
Mnie to guzik obchodzi czy graliście na mulciakach, skoro dla Was taka gra jest satysfakcjonująca to Wasza sprawa. Fajnie, że Sopel dostał bana i to już było jasne dla mnie jak Wy działacie :)
"Przyznaj się do porażki" - a co ja zakłamuję rzeczywistość i mówię, że nie wygraliście? Wygraliście, inna sprawa w jaki sposób.

bo mimo odejścia wielu graczy frontowych nie potrafiliście wygrać
To żeś nam teraz dopiekł :D Wasi gracze frontowi się sypali jak dostawali bany, nie wiem jak była sytuacja bliżej północy ale tam gdzie ja walczyłem, ciągle ktoś odpadał bo mu się dobrałem do tyłka.

Wybacz ale na prawdę szkoda mi czasu na człowieka, który:
- ma 149 wiosek,
- przejął 118!!!!! barbarek
- przejął od graczy 42 wioski...
- ma 2 291 575 punktów agresora (dla kontrastu najlepszy z Was pod tym względem Wiszek ma 26 884 447...)
Ja się wstydzę za to, że byłem zmuszony przejąć około 30 basiek. Ale co tam, człowiek z tak wybitnymi osiągnięciami będzie do mnie mówił, że ja przejmuje tylko nieaktywnych i bez zastów nie istnieje :) Czy to jest program Mamy Cię? Bo jak tak to dałem się nabrać :)

spróbuj na innym świecie
Ja nie próbuję, jak jestem to na całego i liczę, że spotkam Cię na świecie bez PZ i pokażę Ci jak się w to gra.

mysle ze zasluzylismy na zwyciestwo , gralismy uczciwie,wy natomiast chcac zabrac wioske to ze wszystkich zast lecialy ataki .Takze chcac niechcac tracilo sie wioske
Wy graliście uczciwie? Wspomniany wcześniej ban dla Sopla i kilku innych chyba jest najlepszym dowodem na to, że tak nie było. Łamaliście nawet głupie zasady rozejmu świątecznego, bo "Ficzyczny załatwiał to za Waszymi plecami". Skoro to był Wasz szef, to macie się go słuchać, wiele to o Was mówi, że nie mieliście nawet szacunku dla swojej Rady. I druga sprawa - nie z zastów, wspominałem już, że to się nazywa współpraca i strategia jak kilka osób w zorganizowany sposób atakuje jeden lub więcej celów. Jeśli Wy czegoś takiego nie pojmujecie to się nie dziwcie mojej reakcji na Wasze zwycięstwo.

Też mi się nie podobają takie warunki zwycięstwa, ale co poradzić. Zwycięstwo, to zwycięstwo. Samo przejmowanie barbar to nic, ale trzeba było na froncie też się utrzymać dlatego uważam, że wygrana jest zasłużona.
Ledwo utrzymywaliście front, ledwo. Plemię złożone ze 140 graczy nie mogło sobie poradzić z naszą 20 :D Odkąd dołączyły do nas Vampiry nie trzymacie żadnej linii w centralnej i południowej części :) Jedyny jakiś opór to tam w północnej części ;)

Wysłannica zamknęła pushing więc gdzieś się przenieść muszę :v
Haha :D No to bardzo proszę, ale to już rozmawiaj z kolegami z Malibu bo ja już zakończyłem rozmowę w tym temacie.

Koniec przekazu.
Bye bya Alhambra.
 

DeletedUser4091

Guest
Dobra przeczytałem do połowy xD Jakie to ma znaczenie ile barb przejąłem i ile mam pkt off jak wygrywa się pz xD co do bana sopla to najwyrazniej nie masz pojęcia za co dostał. Sokoro gracze sie sypali to powinniście z łatwością wygrać :D co do lamania regulaminu nie doczytałem o co ci chodzi myśłałem że znowu jakiś płacz xD a co do frontów to na południu atakują bez taranów i wiary po prostu nikomu juz sie nie chce tam przejmowac xD wasza 20 niezle przegrywala, dopiero jak odeszlo kilku glownych graczy od nas to nagle chcesz przedluzac swiat xD zenujace
 

DeletedUser3170

Guest
Każdy wie co innego i nie dowiemy się gdzie leży prawda. Wiem natomiast, że regulamin był łamany w innych plemionach. Co do Sopla, mam na jego temat inne informacje. Świat jest na pz, więc logiczne jest to, że chcą wygrać ludzie będą przejmować barby, bo nigdzie nie jest to zakazane, więc czemu z tego nie korzystać? Prawda jest natomiast taka, że u mnie na froncie (centrum mapy) gra dosłownie kilku graczy, reszta jest nieaktywna. Cytując whitepill'a "no właśnie się zdziwiłem, myślałem, że jak w masło będzie jak z resztą :) muszę bardziej się spiąć :) ..."
A co do łamania rozejmu, został złamany po tym jak w niebieskich prowincjach pojawiły się czerwone barby.
 

DeletedUser4091

Guest
Ano takie ze daje to obraz ciebie jako gracza ;) A wyrobienie sobie "renomy" to pierwszy stopień do unikania swego nicku :p
Daje obraz po jednym serwerze? Oczywiście, że na serwerach bez pz gram inaczej. A tak w ogóle, to nie zależało mi na wygranej czy coś, po prostu chcieliśmy to zakończyć więc zaczęło się nabijanie pz, a że nabiłem najwięcej to co poradzę :) Każdy z plemienia Ci powie, że mocno wspierałem graczy na froncie defem, więc nie pisz mi tu o renomie :)
 

DeletedUser4092

Guest
prawda jest taka ,ze ciezko bylo wygrac serwer,bo ostro obrywalismy,mowie nawet o sobie ,zmasowane ataki i na stowe wiem ze to 1 osoba wysylala z zast te ataki,bo nie oszukujmy sie ,zeby nie wiem jaka strategia to i tak mozna nie zgrac sie,wszyscy wiemy ze gralismy bez szefostawa ,ktore nas olalo,ale spilismy tylki i nabilismy na pz (chociaz tego tez nie lubie) a wy agencie polegliscie na czyszczeniu prowincji poniewaz nie znaliscie zasad panujacych na tym swiecie.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
prawda jest taka ,ze ciezko bylo wygrac serwer,bo ostro obrywalismy,mowie nawet o sobie ,zmasowane ataki i na stowe wiem ze to 1 osoba wysylala z zast te ataki,bo nie oszukujmy sie ,zeby nie wiem jaka strategia to i tak mozna nie zgrac sie,wszyscy wiemy ze gralismy bez szefostawa ,ktore nas olalo,ale spilismy tylki i nabilismy na pz (chociaz tego tez nie lubie) a wy agencie polegliscie na czyszczeniu prowincji poniewaz nie znaliscie zasad panujacych na tym swiecie.
Z tym że większość i tak średnio uznaje te pz'ty i grają jak na normalnych światach. A że dla was liczyła sie tylko wygrana to spoko, dla każdego co innego jest ważne. Dla mnie czy na pz czy na dominacje gra sie tak samo tylko raz ranking jest adekwatny, a raz nie :p
 
Do góry