Dyskusja dotycząca rozgrywki na Eketorp

DeletedUser2704

Guest
No dokładnie. Podobno razem z tymi z prowincji : Hohnkanhohn. I razem tworzą 2 prowincje takich dziwnych odłamów społeczności.
No ale świat idzie do przodu... Nic na to nie poradzimy :/
Muszą żyć i tacy ludzie.
 

DeletedUser4079

Guest
Jest tu ktos z plemienia banitow? Bo mam pytanie:

Gdzie bedziecie chowac wojska jak skonczy wam sie ochrona na drugich wioskach?

Aha i drugie pytanie:
Czy jest jeszcze jakies plemie oprocz naszego z ktorym nie macie podpisanego PNA? xD
 

DeletedUser2704

Guest
Kto powiedział że (odniosę się do siebie) wole B.D.K od 2Pac`a? Fakt faktem że 2Pac`a w ogóle nie lubie, a raczej jego utworów ? Tak samo jak Snoop Doggy Dog jest przereklamowany - jakoś nie siedzi mi jego "image", niektóre są spoko utwory. Ale za to jestem wielki fanem Ice Cube`a i Dr.Dre <3. E.C - DMX, Busta Rhymes, Red Man & Method Man, 50 Cent czy Mobb Deep - wole tych panów <3. Ja tam nas lubię :D
Czyli wychodzi na to że i więcej plemion nie ma z nimi PON, Ogólnie to głośno mówić nie będę ;)
 

DeletedUser4079

Guest
East Coast < West Coast, koniec tematu xD

Wrocmy do naszych wioseczek
Oto mala mapka w ktorej mozecie zobaczyc polozenie top 10 plemion serwera, specjalnie dla ciebie dodalem tez EaC ;)
map_www_pl31_16366fba73f9de794a0ce5d5b80c5c8f_15268201476302.png

Przepraszam ze cie tak cisne, ale jak widze przed soba kota to ciezko mi nad soba panowac, staram sie nad tym pracowac ale nie latwo pochamowac swoj instynkt :/
 

DeletedUser2704

Guest
Też wiem jak zrobić takie cudo żeby pokazywało takie kwadraciki... naprawdę umiem ;/
Kto ma chodź trochę IQ to po 30 sekundach umie rozkminić z kim najlepiej sojusz, pon czy w którą stronę się kierować :p
P.S.Specialy for U my dear <3
 

DeletedUser4079

Guest
Nie lekcewarz moich kwadracikow
Domyslam sie ze tez potrafisz, i wcale nie watpie ze masz "chodź trochę IQ" xD
Ale to TW2, istnieja gracze ktorzy nie maja tego daru, nie wszystko da sie kupic za korony
W kazdym badz razie, mysle ze ta mapka jest jak najbardziej istotna w tej dyskusji, i bynajmniej bardziej na miejscu niz wiekszosc naszych poprzednich postow z tej dyskusji :cool:

PS: i dzieki za zmiane obrazka, od razu mi lepiej xD
 

DeletedUser4086

Guest
Wioski barbarzyńskie o nazwie PLH, tworzył jakiś gracz/bot czy to inwencja twórców gry?
 

DeletedUser

Guest
Is fecit, cui prodest...znowu kogoś łapa zaświerzbiła z tymi barbarkami...szkoda trochę tej gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2379

Guest
Siema. Chcę wrócić do gry. Czy to jest ostatnio otwarte królestwo ?
 
Do góry