Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

maciek17l

Łucznik
A jezeli juz tak piszesz o zdrajcach to powiem Ci wole byc z TAKIMI zdrajcami jak wymieniales jak w 1 plemieniu z Toba.

Widzisz, ja mam swoje zasady, jak to już pisałem roniemu - mogę grać z każdym, z wrogiem, sojusznikiem, nawet z kimś kto mnie wyzywa lub obgaduje za plecami ale nie z kretami i zdrajcami.
Teraz nie wiem, mam się śmiać ? A może płakać ? Bardzo cieszy mnie to, że nie chcesz ze mną grać, więc chyba po prostu zostanę z bananem na twarzy :)

@zadziora1 Jakie to uczucie sprzedać się kolejny raz dla 200 koron? :D sprzedać swoje ideały dla 200 koron...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2603

Guest
Widzę zbroją się w korony to dobrze ^^

Dla niekumatych- równają swoje szanse, myślą że 200 koron ich uratuje :D wpompujcie całą wypłatę wtedy pogadamy :D
 

DeletedUser

Guest
ceber mi to lotto korony sa dla graczy chetnie je dam gracza

moondancer napisał:a tak szczerze cieszy mnie to ze mozemy sie podzielic wygrana z innymi mam satysfakcje z tego ze sa gracze ktorzy pomimo pokonania potrafia wyciagnac reke przez takich jak ty guzik inogames sie cieszy bo doja graczy z hajsu jak wygrywamy swiat wypada ich wydoic jakby mi wiktor napisal zapros mojego kolege i nawet jakby byl to damfighter z checia bym to zrobil bo wiedzialbym ze korony dostali gracze a nie zostaly u producenta gry
 

DeletedUser2603

Guest
Tylko że ja nie ładuje kasy ^^ z wygranego świata jak najbardziej jestem za! :D Jak ktoś laduje, dla mnie to oznacza tylko że jest słaby i bez tego nie potrafil by sobie poradzić :) ale każdy ze swoimi pieniędzmi robi co chce :D ja tam wolę dobre piwo. Gra dalej działa jak g..... I zróbcie coś z apka
 

DeletedUser

Guest
wiesz cerber czy kupienie koron jest oznaka slabosci ja je kupuje chocby po to zeby se kosciol postawic dac na plemie czy to na co je zuzywam powoduje jakas specjalna moc ? sile ? chyba nie a przy tym jak klikam kosciol zazwyczaj pije dobre piwo :))
 

DeletedUser2800

Guest
No cóż, skoro świat ma się dzisiaj zakończyć to wypada się pożegnać i pogratulować wygranej SnE oraz podziękować tej garstce, która próbowała jakoś stawić im czoła. Trochę dziwne to było doświadczenie, myślę, że gdyby pewne sprawy potoczyły się inaczej, to, może byśmy nie powstrzymali was przed zwycięstwem ale na pewno powalczyli dłużej i z większą siłą. Ale takie porażki też wiele uczą. Dzięki za te kilka miesięcy.

Powodzenia na kolejnych światach.


PS. Cerberku Tobie to by nawet nie pomogły korony za wartość majątku Billa Gatesa :D
 

DeletedUser2337

Guest
Gratuluje każdemu, szczególnie tym, którzy walczyli do końca i się nie poddawali, graczom takim jak darkknight777, którzy pomimo przeciwności losu wygrali ten serwer, ekipie Mańka która do samego końca nie zmieniła poglądów, tak jak zapowiadała oraz wszystkim innym, nieważne po której stronie grali (to i tak na tym serwerze nie miało znaczenia).

Dużo się dzięki s25 nauczyłem i wiem co poprawić na ewentualne następne serwery.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.
 

DeletedUser

Guest
tez zescie siedli na menchesterze ale on i husarzowa okazali sie dobrymi graczami na ktorych mozna liczyc w przeciwienstwie do wszystkich uwazam ze powinnicie odpuscic ale tak samo menchester powinien czasami powstrzymac swoja wylewnosc

menchester i husarzowa dziekuje ze graliscie na yburg kawal dobrej roboty na froncie
 

DeletedUser1819

Guest
tez zescie siedli na menchesterze ale on i husarzowa okazali sie dobrymi graczami na ktorych mozna liczyc w przeciwienstwie do wszystkich uwazam ze powinnicie odpuscic ale tak samo menchester powinien czasami powstrzymac swoja wylewnosc

menchester i husarzowa dziekuje ze graliscie na yburg kawal dobrej roboty na froncie
Ja również tobie dziękuję za świetne planowanie działań wojennych.Było to dla mnie wielkim zaszczytem grać tak wspaniałym towarzystwie,z ludźmi,których szanuje.Mam nadzieje,Moon ,ze się jeszcze spotkamy na innym serwerze.
Pozdrawiam
 

DeletedUser2354

Guest
Wiecej mnie , dziekuje za reklame

ps: nie mam zamiaru grac na polskich serwerach bo to co tutaj sie odwala to jest szczyt idiocyzmu patologi i duzo by tutaj wymieniac , nie chce poruszac wielu kwesti bo napewno wiem nawiecej od kazdego z was no ale coz jezeli by pewne informacje wyszly duzo osob skonczylo by z banem :)

Wiec tak polskie serwery sa skonczone


Kto ma jeszcze ochote normalnie pograc bez 99% botow na serwerze to zapraszam na pw ;) planujemy juz cos innego , grono jest spore takze czekam wraz z ludzmi na nowy serwer :)
 

DeletedUser395

Guest
Wiecej mnie , dziekuje za reklame

ps: nie mam zamiaru grac na polskich serwerach bo to co tutaj sie odwala to jest szczyt idiocyzmu patologi i duzo by tutaj wymieniac , nie chce poruszac wielu kwesti bo napewno wiem nawiecej od kazdego z was no ale coz jezeli by pewne informacje wyszly duzo osob skonczylo by z banem :)

Wiec tak polskie serwery sa skonczone


Kto ma jeszcze ochote normalnie pograc bez 99% botow na serwerze to zapraszam na pw ;) planujemy juz cos innego , grono jest spore takze czekam wraz z ludzmi na nowy serwer :)
póki płacą to by może i dostali bana, ale max 3dniowego :D i to też wątpię :)
 
Do góry