Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser1819

Guest
Takimi komentarzami udowadniasz ,ze jesteś słaby nie tylko w grze ale i w życiu.
Na discordzie też podobno takie bzdury opowiadałeś,ze każdy się teraz z ciebie śmieje:)
Swoją marną opinie masz już wyrobioną na s25 gdzie jesteś traktowany jako zwykły oszust i mulciak,który na dodatek nie potrafił wykorzystać przewagi w grze.
Proponowałbym trochę szacunku do osoby która cię zniszczyła szybko na s25 i pokazała gdzie raki zimują:D:D
Ty nawet ze swoimi sztuczkami nie potrafiłeś mnie pokonać więc o czym my tu piszemy.
Dobrze ,ze na s25 obok ciebie byli gracze,którzy byli ogarnięci i szybko zaczęli przejmować twoje wioski.


https://scr.hu/nwVqDZ
Mapka s25
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Ostatnie aktualizacje :
1.88 - Ogólna wydajność gry i serwera.
1.86 - W tej aktualizacji pracowaliśmy wyłącznie pod "maską" z kilkoma udoskonaleniami naszego silnika, dzięki czemu jest szybszy i bardziej niezawodny.
A serwe
ry dalej kręcone na korbę ... jaja.. ale spoko.. wymyślajcie dalej dobre pomysły takie jak Punkty Zwyciestwa.. po co zajmować się ulepszaniem silników... po co to komu ???
Rano znowu były lagi ;p pewnie po naszych atakach na Yburgu.. kilka tysięcy ataków w odstepie 1h ,a serwery głupieją ... chyba ich nie spaliliśmy ? :D
Niżej screeny .. połowę offow poznikało, prowiant dalej w wiosce.. wchodzą 40min pózniej xDDDDDDDD
 

Załączniki

  • Screenshot_20180110-071656.png
    Screenshot_20180110-071656.png
    526,9 KB · Wyświetlenia: 267
  • Screenshot_20180110-071705.png
    Screenshot_20180110-071705.png
    532,8 KB · Wyświetlenia: 265
  • Screenshot_20180110-072647.png
    Screenshot_20180110-072647.png
    412,6 KB · Wyświetlenia: 263
  • Screenshot_20180110-072712.png
    Screenshot_20180110-072712.png
    378,8 KB · Wyświetlenia: 259
  • Screenshot_20180110-072722.png
    Screenshot_20180110-072722.png
    378,9 KB · Wyświetlenia: 258
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
@Wyslannica , cel osiągnięty ! 2500 PZ na koncie San Escobar ! Proszę o włączenie dominacji :)

Chciałbym podziękować Wszystkim graczom SnE i naszemu sojusznikowi SOJ za wspólną grę ,a także wrogom, którzy wbili na serwer i walczyli do samego końca - szacuneczek.
Punkty Zwycięstwo to "bzdura" xd ale daliśmy rade ! Graty !


To nie koniec San Escobar, jak czas pozwoli, zawitamy na nasz ostatni serwer 33 ,który zaczyna się na literę H , swoją historię zaczęliśmy na Huniade i na takim serwerze skończymy ! Kto chce wyrównać z nami jakieś porachunki tam nas prawdopodobnie znajdzie :D

AVE SNE !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3020

Guest
Manchester że tak powiem atencjuszu Tribalowy, to że jesteś słaby, wszyscy wiedzą, ale szukanie fejmu na czyichś osobach to już czyste dno :D Dawaj te dowody kozaku internetowy :D Pamiętaj Tobie śmieją się wszyscy w twarz
 

DeletedUser1819

Guest
Manchester że tak powiem atencjuszu Tribalowy, to że jesteś słaby, wszyscy wiedzą, ale szukanie fejmu na czyichś osobach to już czyste dno :D Dawaj te dowody kozaku internetowy :D Pamiętaj Tobie śmieją się wszyscy w twarz
Słabeuszem to ty byłeś jak cię zjechałem na Yburgu mulciaku.ładnie mi wioski rozwinąłeś po czym je sobie bezproblemowo zabrałem.To była easy fight:D:D
Nie skacz mi tu na forum bo i na kolejnym serwerze jak się zmierzymy to spotka cię to samo.
Na zipser znowu dostaniesz po tyłku i zacznie się twój płacz:):)


Jesteś skończony.
 

DeletedUser2508

Guest
Ale się uśmiałem :D Bawią mnie takie "kozackie" przepychanki. Mistrzowie internetu. Jaki to ja super, świetny, niepokonany itp brednie. Proponuje każdemu kubeł zimnej wody na łeb dla ochłody. To tylko gra Panie i Panowie. Wstańcie od monitora(czy też wyjmijcie nos z telefonu), wyjdźcie z domu i pokarzcie na co Was stać :cool:
 

DeletedUser3020

Guest
Tu nie chodzi o przepychanki,pędzel :D wciska Wszystkim na forum kit, że zjechał ,mnie z Kropqiem, gdy my skończyliśmy grać. Tak jak poprzednika też mnie śmieszy takie napinanie w komentarzach, Jak to mówią jak ktoś ma małe jaja, to próbuje je zastąpić swoim ego, Manchester ma je napompowane do granic możliwości, także wnioski nasuwają się same :D
 

DeletedUser1819

Guest
Tu nie chodzi o przepychanki,pędzel :D wciska Wszystkim na forum kit, że zjechał ,mnie z Kropqiem, gdy my skończyliśmy grać. Tak jak poprzednika też mnie śmieszy takie napinanie w komentarzach, Jak to mówią jak ktoś ma małe jaja, to próbuje je zastąpić swoim ego, Manchester ma je napompowane do granic możliwości, także wnioski nasuwają się same :D
Skończyłeś gre jak została na ciebie zrobiona akcja masowa po czym zacząłeś tracić osady wtedy nagle odechciało ci się grać:D:D
Wiedziałeś ,ze czeka na ciebie szybka egzekucja dlatego szybko spakowałeś walizę jak miałeś jeszcze na yburgu jakiekolwiek osady i uciekłeś na kolejny serwer szukać szczęścia:D:D:D
Więc nie rozśmieszaj mnie synku tylko pogódź się z faktem ,ze dałem ci lekcje na s25 bo te twoje wymówki są bardzo słabe.
 

DeletedUser2337

Guest
W tym przypadku potwierdzam wersje Manchestera, opuściliście serwer jak się skończyło wojsko, a liczba wioch zamiast w górę szła w dół. Ale spokojnie, wy nigdy nie uciekacie :)

P.S podoba mi się to dołączenie do Sne, żeby zgarnąć 200 koron, w końcu każdy szczególik pomoże przy walce z lia :D

I jak was nie nazywać chorągiewkami ? SOJ (niebiescy) ---> V&S(czerwoni) ---> SNE i SOJ(niebiescy) ---> nikt was juz nie chce.
 

DeletedUser2929

Guest
P.S podoba mi się to dołączenie do Sne, żeby zgarnąć 200 koron, w końcu każdy szczególik pomoże przy walce z lia :D

Kumplu, co Ty wygdajesz tu przed ludźmi? :D Inaczej zareagowałeś w SNE XD

2h0nBV9.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry