Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser1819

Guest
Gdzie tu widzisz prowokacje?Chciałem tylko by tak się stało,nie wyszło trudno,na kolejnym znów ktoś pojedzie tego śmiesznego Manchesteru,no chyba że znów komuś wazelina posmaruje
Skończyłeś już swoje żale wypisywać na forum?
Zostałeś zjechany i pogódź się z tym bo ośmieszasz się tu.
Dam ci dobrą radę i weź sobie te słowa do serca
Mowa jest srebrem ,a milczeniem złotem
 

DeletedUser1413

Guest
Tombol ja Cię bardzo proszę, skończ te wypociny w kierunku moim i moich przyjaciół, bo nic o nas nie wiesz o nas. Mącisz w innych plemionach przeciwko nam robiąc ferment jako nie bylibyśmy nie wiadomo jakim złem wcielonym. Kim Ty jesteś żeby nas oceniać i oczerniać, nigdzie ze mną nie grałeś i nie znasz moich poczynań, więc daruj sobie te tekściki. Jeśli masz coś do mnie powiedz mi to prosto w twarz a nie wywlekasz na każdym czacie plemienia i FO jakie to niecne poczwary z nas.
 

DeletedUser1819

Guest
Kim Ty jesteś żeby nas oceniać i oczerniać, nigdzie ze mną nie grałeś i nie znasz moich poczynań, więc daruj sobie te tekściki.
Przeciez miałeś ten zaszczyt byc w elitarnym plemieniu SwordOfJustice ale zbłądziłeś i uciekłeś.
Każdy Vandal ma teraz okazje sie wypłakać na forum bo wasze dni sa podzielone na tym serwerze:):)

 

DeletedUser1819

Guest
Napisałem w Twoim kierunku przegrywie? Szkoda klawiatury na Ciebie.
Obaj to siebie pasujecie.
To po co te kłamstwa??
Mnie nie oszukasz bo wiem wszystko o tej grze.
Spakowałeś już walize s25?
Bo niedługo twoje wioski zmienią nazwe na Manchester United:D:D
 

DeletedUser2337

Guest
Tombol ja Cię bardzo proszę, skończ te wypociny w kierunku moim i moich przyjaciół, bo nic o nas nie wiesz o nas
Mylisz się, wiem bardzo dużo :) Zbierałem informacje od ludzi oraz prowadziłem obserwacje, mogę się spokojnie wypowiadać na temat waszych ucieczek, zdrad, a w przypadku Pana Mulciaka nawet ... :) tyle osób ile mi opowiadało na jednym z serwerów, które opuściliście jak bardzo się na Was zawiodło... chciałem w końcu poznać Was osobiście i ich słowa się potwierdziły :)

Kim Ty jesteś żeby nas oceniać i oczerniać, nigdzie ze mną nie grałeś i nie znasz moich poczynań, więc daruj sobie te tekściki
Zwykłym graczem, który grał z Wami już łącznie w dwóch plemionach. Na oravie to były tylko wasze konta już po ucieczce, zaraz, zaraz, przecież wy nie uciekacie, kurcze, już sam się gubię.

Na prawdę nie chce wyciągać tutaj faktów i dowodów, bo nie mam w tym żadnego celu, ale popatrz chociaż na zmianę barw waszych na s25, zadziory, czy Lekxmarka na s15.
 

DeletedUser1265

Guest
Aha, czyli jesteś zwolennikiem teorii predestynacji św. Augustyna :p
 

DeletedUser1819

Guest
Vandale walczą ale większych szans na sukces nie ma
Kwestia 2 miesięcy i serwer powinien być zupełne zdominowany przez graczy SNE i SOJ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2665

Guest
Vandale walczą ale większych szans na sukces nie ma
Kwestia 2 miesięcy i serwer powinien być zupełne zdominowany przez graczy SNE i SOJ.
Hehe żeś mnie rozbawił"przez graczy SoJ" Hehe dobre,człowieku może i SnE ale nie SoJ, napisz ,wkleję Ci kilka raportów z ataków twoich graczy na Vandali,się zdziwisz hehe
 

DeletedUser1819

Guest
Hehe żeś mnie rozbawił"przez graczy SoJ" Hehe dobre,człowieku może i SnE ale nie SoJ, napisz ,wkleję Ci kilka raportów z ataków twoich graczy na Vandali,się zdziwisz hehe
Ciekawe co mi może wkleić gość ,który na s25 ma 1 wioskę i 81 punktów:)
 

DeletedUser3020

Guest
Tylko mi się wydaje, że Manchester w realnym świecie jest zwykłym popychadłem bez szacunku na mieście, który szuka atencji na forum TW 2?:D Stop internetowym napinaczom:D
 

DeletedUser1819

Guest
Bimberku widzę,ze jeszcze przezywasz swoją bolseną porażkę jaką ci zafundowałem na s25:D:D
Widząc,ze nie masz szans ze mną na tym serwerze szybko uciekłeś na s26 :)
szkoda,ze nie mam tyle czasu aby grać na 2 serwerach bo i na Zipser Burg skopałbym ci tyłeczek.
Ale i tam wywiesisz białą flagę i szybko uciekniesz na następny serwer (s27) szukając tam szczęścia:p:p
Pochwal się na ilu kontach grasz na zipser?? Przeciez i tak nic support ci nie zrobi więc wal śmiało.
 
Do góry