Dyskusja dotycząca rozgrywki na Xativa

DeletedUser1819

Guest
pokaz w koncu jak to grasz bo nigdy jeszcze nie doswiadczylem na wlasnej skorze :)
miałeś to szczęście ,ze nigdy nie byłeś ze mną w jednej prowincji,za to twoi koledzy z plemienia już doświadczyli"na własnej skórze" co oznacza walka z moją skromną osobą :)
 

DeletedUser2354

Guest
miałeś to szczęście ,ze nigdy nie byłeś ze mną w jednej prowincji,za to twoi koledzy z plemienia już doświadczyli"na własnej skórze" co oznacza walka z moją skromną osobą :)
smiechlem :) skromna ? przepraszam bardzo ale ta twoja skromna osoba na pod kazdym postem uwaza sie za najlepszego gracza tw2 , zerknij na swoje wypowiedzi na zapowiedzi jesiennego swiata :) hahah
 

DeletedUser1819

Guest
smiechlem :) skromna ? przepraszam bardzo ale ta twoja skromna osoba na pod kazdym postem uwaza sie za najlepszego gracza tw2 , zerknij na swoje wypowiedzi na zapowiedzi jesiennego swiata :) hahah
Dobra to pokaż mi cytat ,gdzie ja pisze,ze jestem "najlepszym graczem tw2"
 

DeletedUser2884

Guest
Ale mi tu GTW Norbercik szkalujesz, skąd ty bierzesz tyle nienawiści wobec mnie i mego plemienia :(
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do słuszności decyzji podejmowanych przez moderatorów to zapraszam do rozmowy prywatnej.

Wszelkie posty dotyczące pracy moderatorów/operatorów zamieszczane na forum będą kasowane. W razie wątpliwości odsyłam do zasad forum. Przykładowo:


Jeśli masz problem dotyczący moderacji na którymś z działów na forum lub ogólnie na forum, proszę nie twórz tematu lub postu związanego z tym. Skontaktuj się z moderatorem w związku z tym problemem a my wyjaśnimy powody i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem, który istnieje. Tworzenie tematów i postów służy jedynie zwiększeniu niepokoju wśród społeczności i nie rozwiąże żadnych problemów.

Dodam, że tak samo jak w systemie supportu tak samo na forum. Jeśli członek zespołu gra na danym świecie to nie posiada na nim uprawnień.
 

DeletedUser1265

Guest
pokaz w koncu jak to grasz bo nigdy jeszcze nie doswiadczylem na wlasnej skorze :)

Myślę, że jabym miał misterny plan i kombinował jak zamieszać na X, to zacząłbym od podstaw. Logicznie, obstawiłbym się dobrymi graczami żeby nie skupiać się na indywidualnej grze i wtedy miałbym czas na tribalowe wéiqí.

Na s20 miałem niezłe warunki. Obstawa była klasowa. Nie była to moja inicjatywa. Machtis zadbał o wiele rzeczy. Zrobił więcej niż obiecał. Trafiło jednak na kiepski moment - dla mnie. Gdybym miał czas jak kiedyś, to chętnie sam robiłbym większość rzeczy, ale "to se ne vrati". Czasu już chyba nigdy tyle nie będzie. Zabrakło pozostałych funkcyjnych. No i trochę wychodzi masowe wypuszczanie światów. Graczy/plemion jest mało, więc nie ma potem z kim odwracać koalicji :) Szkoda niezłej okazji.

Na X wpadłem looknąć co się dzieje. Co dalej, zobaczymy.
 

DeletedUser2305

Guest
Po prostu powiedz, że dostrzegłeś Daniela i nagle gadka inaczej się układa :)
 

DeletedUser1265

Guest
Aaaa. Nie, zauważyłem go po fakcie. Powiem szczerze, że nawet mi się spodobało doborowe towarzystwo. Były propozycje od Waszych sojuszników żebym przeszedł się do ich plemion i nawet wymyśliłem suchara na tę okoliczność .

Tak sobie bym wtedy strzelił:
- Mam Fightera i nie zawaham się go użyć :)

No, ale jedno się ma słowo i zostanę tam, gdzie jestem. Czerwony, to całkiem przyjemny kolor i ładnie się komponuje z okolicą.

Porobię sobie Murek i defa (i tak go robiłem). Jeżeli (pechowo) stracę wioski, to, po prostu, zacznę ponownie blisko plemienia. Nie ścigam się w rankingach.
 

DeletedUser2691

Guest
D Artagnan ja najprawdopodobniej zawitam na TW2 dopiero w maju.

Może nie ten temat , ale gratulację dla ekipy z Tatai Var za zwycięstwo.
 

DeletedUser2354

Guest
Szybki koniec gry , coz mowilem ze bedzie powtorka z rumeli :D
 
Do góry