Wasze ulubione seriale

  • Rozpoczynający wątek yetj
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Macie jakieś swoje ulubione seriale, które oglądacie i nie możecie się doczekać premiery kolejnego odcinka?
 

DeletedUser

Guest
Ja ostatnio oglądam "Breaking Bad" no i chyba jak większość Grę o Tron ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mogę polecić od siebie serial Gotham (tutaj fb). Jako miłośnik Batmana mogę stwierdzić, że jest to na prawdę godny serial do oglądania (pierwszy sezon jeszcze trwa, drugi został zapowiedziany). Fajny klimacik, interesujące postacie w szczególności Oswald Cobblepot (Pingwin), który "ukradł" show. :) Pozostali oczywiście również spisują się świetnie, połączenie Gordon i Bullock daje taki fajny kontrast pomiędzy dobrym, a "skorumpowanym" (hmm czy aby na pewno?) gliną. Ciekawe pokazanie losów młodego Bruce, Seliny i generalnie tego co dzieje się w mieście (a dzieje się sporo). Dramat, kryminał, Gotham czego chcieć więcej (oprócz nowej dawki odcinków)?

Polecam wszystkim zainteresowanym, pierwsze 2 odcinki mogą nie zachęcić, ale dalej jest coraz lepiej! :)
 

DeletedUser

Guest
Też oglądam Gotham i jestem zachwycony. Do tego polecam serial Arrow (2012) oraz The Flash (2014).
 

DeletedUser

Guest
The Walking Dead, Arrow, The Flash, Dexter, Gwiezdne Wrota (Wieeeele wersji np; Atlantyda :))
 

DeletedUser

Guest
Vikings, Gra o Tron, The Bridge( wersja amerykańska i Szwedzko-Duńska( Most nad Sundem), 24H, Grimm, Ripper Street, Zakazane Imperium, True Detective, The Following, The Blacklist, Ray Donovan, Sherlock, Person of Interest, Homeland, Hell on Wheels, Hannibal, Fargo, Deadwood, trochę tego jest :) mi osobiście wszystkie te seriale podeszły polecam.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W jednym z tematów pojawiła się wypowiedź dotycząca Gry o tron! Zachęcam w tym temacie do podzielenia się swoimi opiniami odnośnie serialu :)

Czy są tu jacyś fani?

Może oglądacie także inne seriale?
 

DeletedUser1265

Guest
Raczej tylko Grao Tron. Ciekawa i ma mało odcinków (to +).
 

DeletedUser2325

Guest
Gra o Tron, South Park, The Big Bang Theory.
Kiedyś jeszcze Prison Break
 

DeletedUser594

Guest
No to jedziemy- the 100 ,arrow,the flash,12 monkeys,lucifer,family guy, breaking bad,Game of thrones,Westworld,Taboo,American horror story, Vikings,Gotham,Legion,Hannibal, Hause of cards(<3),13 Reasons Why. Troszkę tego jest xd
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Przyznam się, że ostatnio "porwał" mnie serial The Last Ship natomiast Salvation wzbudził delikatnie ciekawość. Jeszcze nie wiem czy po tych kilku odcinkach zapał nie zniknie.
 

DeletedUser594

Guest
Ciekawe tytuły :D Jeśli lubisz takie seriale apokaliptyczne to na pewno ''the 100'' ,''V-goście'' czy''12 monkeys'' przypadną Ci do gustu :)
Polecam serdecznie :>
 

DeletedUser1265

Guest
Widzę mamy koneserów. Ja się zbytnio nie znam na serialach, ale praktycznie we wszystkim znajdą się perełki...

... oprócz disco polo.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ciekawe tytuły :D Jeśli lubisz takie seriale apokaliptyczne to na pewno ''the 100'' ,''V-goście'' czy''12 monkeys'' przypadną Ci do gustu :)
Polecam serdecznie :>

The 100 oglądam ;)

Dwa pozostałe hmm trzeba będzie zerknąć.
Swego czasu oglądałam też Supernatural, a nawet The Strain. Przy pierwszym poddałam się po kilku sezonach natomiast jeśli chodzi o The Strain to po kilku odcinkach.

W natłoku codziennych obowiązków zawsze znajdzie się te 40 minut na dobry serial.
 
Do góry