Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1265

Guest
Panowie, dajcie sobie spokój na tym świecie. Dobrym pomysłem będzie zawieszenie wrogości do jakiegoś następnego. Tak będzie praktycznie.
 

DeletedUser1819

Guest
Manchester masz przyjemność grać na WF?
Nie gram ale dostałem ciekawą propozycje od mojej siostry(HusarzPl-93),która jest na tym serwerze TOP1 jako gracz i zaprosiła mnie do swojej prowincji poprzez "zaproś przyjaciela".
Zastanawiam się nad grą na tym serwerze,zawsze można sobie na luźno pograć do tej jesieni.
 

DeletedUser1459

Guest
SHN będzie szukać także sojuszników,bądź fuzji aby jak najdłużej przetrwać na tym serwerze.
Bardzo dobrze ze czołowe plemiona chcą z nimi się bić bo nie warto z nimi wchodzić żadne sojusze przekonałem się o tym na s18.
ANO,SHN,CAN te plemiona trzeba tępić i dawać jasny sygnał o ich wyeliminowanie na każdym świecie gdzie się pojawią.

Oczywiście, że gramy tutaj na spokojnie, a ja jedynie odpowiedziałem na śmieszną prowokacje kolegi :)
 

DeletedUser1819

Guest
Oczywiście, że można. Arkoid specjalnie prowokuje. Nie ma co dać się wkręcić. Trzeba robić swoje.
Tylko,ze w prowokacji jest tak samo slaby jak grze:)
Nowy serwer ma zaledwie 3 dni a już zdążył napisać do Moniki wiadomość prywatną i wspomnieć o s20 gdzie ten serwer jest już historią,a przecież na s23 jest sojusznikiem.
 

DeletedUser2307

Guest
SHN będzie szukać także sojuszników,bądź fuzji aby jak najdłużej przetrwać na tym serwerze.
Bardzo dobrze ze czołowe plemiona chcą z nimi się bić bo nie warto z nimi wchodzić żadne sojusze przekonałem się o tym na s18.
ANO,SHN,CAN te plemiona trzeba tępić i dawać jasny sygnał o ich wyeliminowanie na każdym świecie gdzie się pojawią.
Radził bym Ci uważać zebym to ja nie zaczął tępić Ciebie.
 

DeletedUser1265

Guest
Jak rozumiem, blady strach miał paść na wszystkich? Wpada Jego Świetlistość Black i myszki wypadają z rąk? Pusta groźby, to pusty śmiech.

PS. Eh, ta Twoja sygnatura.
 

DeletedUser1459

Guest
Na co mam uważać?? na twoje programiki,które dają ci przewage w grze??
Tej grze jesteś zerem i nic nie znaczącym graczem takim popychadłem DamnFightera:):)

To aż smutne w takim razie, że zostaliście zniszczeni przez popychadła, nie za dobrze to o was świadczy.
 

DeletedUser1819

Guest
To aż smutne w takim razie, że zostaliście zniszczeni przez popychadła, nie za dobrze to o was świadczy.
Udało się wam wygrać serwer i podniecacie się tym jakbyście nie wiadomo co wygrali:)
Musze ci przypomniec drogi Arkoidzie ze jak byliśmy jeszcze sojusznikami na początku serwera to prosiłeś mnie o pomoc bo wasi gracze nie dawali sobie rady w mojej prowincji gościem od Zakonu a przecież było ich 3 w mojej prowincji a mimo to nie dawali sobie rady z nim:)
 

DeletedUser2307

Guest
Udało się wam wygrać serwer i podniecacie się tym jakbyście nie wiadomo co wygrali:)
Musze ci przypomniec drogi Arkoidzie ze jak byliśmy jeszcze sojusznikami na początku serwera to prosiłeś mnie o pomoc bo wasi gracze nie dawali sobie rady w mojej prowincji gościem od Zakonu a przecież było ich 3 w mojej prowincji a mimo to nie dawali sobie rady z nim:)
Hmm czyli wychodzi na to ze ZAKON był potężniejszy od was ? xD

Na co mam uważać?? na twoje programiki,które dają ci przewage w grze??
Tej grze jesteś zerem i nic nie znaczącym graczem takim popychadłem DamnFightera:):)
No tak zerem :) Pokaż w grze na forum napinanie idzie Ci idealnie w grze już nie tak świetlanie. Kolejny resecik po 2 tyg ?
I "NAGŁE" zakończenie gry ?
Jak rozumiem, blady strach miał paść na wszystkich? Wpada Jego Świetlistość Black i myszki wypadają z rąk? Pusta groźby, to pusty śmiech.

PS. Eh, ta Twoja sygnatura.
Mi tam się podoba.
 

DeletedUser1378

Guest
Zero szacunku widzę do drugiego gracza, norma na polskich światach. Przykro mi że jesteście przyzwyczaieni być "popychadłami" @Manchester... Nie musisz zaraz mierzyć swoją miarą moich graczy... Moi gracze zawsze mogą liczyć się z moją wszelką pomocą, tak wiem nie znasz czegoś takiego, przywódca który dba o swoich graczy, absurd który nie występuje we wrogich nam plemionach. Nic innego mi nie zostaje jak współczuć Wam, i życzyć powodzenia na przyszłych światach, bo ile razy można z Wami wygrywać? Z dobroduszności sami się Wam podłożymy byście podbudowali swoje ego, może to w końcu zakończy te wyzwiska, szykanowania, oczerniania, itp. itd. na polskim forum tej gry. Czego z całego serca życzę nam wszystkim.
 

DeletedUser1265

Guest
Widzę, że wracamy do Tatai. Ok, Panowie Black i Arkoid.

Ostatecznie wygraliście, gratuluję Wam. Byliście skuteczniejsi, a my nie dopilnowaliśmy kilku spraw organizacyjnych, ale...

Weźcie pod uwagę, że gdybyśmy wzięli Was na cel na początku gry, zamiast robić z Wami i VS koalicję, to raczej byście przegrali. Pewnie lepiej byście się bronili i efektywniej zorganizowali anty-koalicję, ale nie mieliście statystycznie szans. Widziałem co było w 1 mc gry. Tylko prosiliście o defa. Dodatkowo, kto wie czy nie udałoby się dogadać na początku z VS przeciw Wam. To by był gwóźdź do trumny.

Biorę to na siebie. To był mój strategiczny błąd. Niedoszacowałem siły ognia Infinity. Grałem w tym składzie pierwszy raz. Wiem już, że jak się zbierze określonych ludzi i dobrze to przygotuje, to nawet z LiA w najlepszej formie można powalczyć. Nie znałem potencjału ekipy, więc uznałem, że trzeba wejść w koalicję z najsolidniejszymi ekipami np. Ano. Kluczową sprawą był specyficzny sentyment do Fightera, a także opinia Machtisa, który również tak to ocenił. Chciał soja z Ano, ja także. Gdyby nie sprawy wewnętrzne i (prawdopodobnie) Wasza gra na konflikt, to wspólnie dogralibyśmy s20 na top1. Jak już pisałem kilka x, to VS i Wy zerwaliście koalicję (być może z uwagi na zachowanie Yesuu, a może nie), więc ani nie była to gra fair z Waszej strony, ani nie mieliście takiej przewagi jak sugerujecie.

Statystyki były miażdżące. Gdybyśmy wzięli sobie Was za wrogów na początku serwa, to (najpewniej) sytuacja byłaby inna. Dlatego nie przeginajcie z przechwałkami.

Dajmy sobie już z tym spokój i zajmijmy się sprawami kolejnego świata. Pojawiają się w takiej ilości, że same już nie wiem kto, gdzie i jak.

PS. Doczytałem świeżego posta Fightera -> Dobrze, dobrze, Danny, ja też popełniałem pewne błędy. Przeszacowałem Wasze możliwości. Wiem, że trochę dorabiasz Wam legendę. Taka propaganda sukcesu. "

Na marginesie -> "Podłożymy się Wam" - a to dobre.

Jesteście dobrzy, ale można z Wami wygrać. Już pomijam Wasze podejście do EN25 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
D Artagnan Czy ja Wracam do S20 ? Ja tylko pisze Drogiemu Najlepszemu Manchesterowi ze póki gram ja, To o pokonaniu ANO może sobie pomarzyć. Zresztą popatrzy na jego historie gry. S6 tylko Wygrał na 43 miejscu. Odległe, na jego miejscu nie atakował bym graczy bezpodstawie.
Co do S20, może byś wygrał, może nie Koalicje Zdradził Yesuu zrywając Sojusz ;)
Miłych Wakacji, Biorę Urlop ;)
 

DeletedUser1819

Guest
D Artagnan Czy ja Wracam do S20 ? Ja tylko pisze Drogiemu Najlepszemu Manchesterowi ze póki gram ja, To o pokonaniu ANO może sobie pomarzyć. Zresztą popatrzy na jego historie gry. S6 tylko Wygrał na 43 miejscu. Odległe, na jego miejscu nie atakował bym graczy bezpodstawie.
Co do S20, może byś wygrał, może nie Koalicje Zdradził Yesuu zrywając Sojusz ;)
Miłych Wakacji, Biorę Urlop ;)
Jak ja wygrywałem s6 to ty nawet nie wiedziałeś ,ze jest taka gra jak TW2:)
Co do s6 to byłbym wyżej gdyby grał bardziej aktywnie pod koniec gry,a ze nie zależało mi na rankingu to już inna sprawa.
Na s20 mieliście po prostu szczęście tak jak pisze Art gdybyśmy wzieli was jako pierwszych za cel to ładnie szybko i bez boleśnie pożegnalibyście się serwerem skoro nie radziliście sobie ze słabym zakonem:)
 

DeletedUser1265

Guest
Koalicje Zdradził Yesuu zrywając Sojusz ;)

No, to w końcu jakieś info. Byłem zaskoczony, że VS wypowiedziało Inf wojnę, ale wielu, dobrych graczy nie było wtedy w plemieniu. Zrobiliśmy na krótko plemię SoJ. Mogę się tylko domyślać, że Yesuu (w negatywnym sensie) wziął sprawy w swoje ręce i Wam chamsko nawrzucał. To jedna z teorii. Naturalnie, inna jest taka, że mogliście, po prostu, wykorzystać nasz chwilowy exodus do SoJ (i Wasze chwilowe wejście na top1) żeby rozbić Inf. Mogę tylko zgadywać.

No, ale, faktycznie, nie ma co się nad tym zbytnio rozwodzić. Światy teraz się pojawiają jak grzyby po deszczu. Jest nowy świat - z nowym bajerem, czyli brakiem bonusu.

Udanych wakacji, Black.
 

DeletedUser1378

Guest
PS. Doczytałem świeżego posta Fightera -> Dobrze, dobrze, Danny, ja też popełniałem pewne błędy. Przeszacowałem Wasze możliwości. Wiem, że trochę dorabiasz Wam legendę. Taka propaganda sukcesu. "
Faktycznie wygranie 3 polskich światów jednym szyldem to tylko "propaganda sukcesu" ^^
Nie wspominając już o "et consortes", którzy powygrywali swoje światy :)


Na marginesie -> "Podłożymy się Wam" - a to dobre.
Nie wierzysz w dobroduszność? ^^

Jesteście dobrzy, ale można z Wami wygrać. Już pomijam Wasze podejście do EN25 :)
Polskie realia gry a Angielskie to zupełnie inna liga :) tu trzeba przygotować następnym razem grubszy portfel ;)
 
Do góry