Dyskusja dotycząca rozgrywki na Quinburk

DeletedUser2337

Guest
Dzięki Protek - mój mentorze za wygraną na tym świecie. Gdyby nie ty, to byśmy nie wygrali. Czuje się zaszczycony, że mogłem z tobą grać. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się spotkamy i tam też będziesz jednym z najlepszych agresorów serwera.
 

DeletedUser2307

Guest
Dziękuje Wszystkim za grę ! To była przyjemność walczyć razem !
Jeszcze się spotkamy !
 

DeletedUser1862

Guest
Również bardzo gratuluję pentegramowi za piękną czysta grę jaką stworzyliście, za śmieszną wygraną, za boty,skrypty i inne gówienka :D
Świat zapowiadał sie fajny, niestety programiki, które używacie niestety pier... gre ;/ tak bywa ;D
Zemsta bedzie słodka ;D
 

DeletedUser2705

Guest
Nie bardzo rozumiem skąd ludzie mają tendencje do bezpodstawnych oskarżeń... Jeśli masz coś komuś do zarzucenia to miej jaja powiedzieć o tym wprost popierając to czymś więcej niż pustymi słowami. A takie wrzucanie wszystkich do jednego worka i oskarżanie ich jest zwyczajnie bezczelne.

A wracając do tematu to gratuluję wygranej(tak, sobie też :D) oraz tym którym się nie udało wygrać, ale czerpali zabawę z gry. Do następnego razu :)
 

DeletedUser2040

Guest
Dzięki Protek - mój mentorze za wygraną na tym świecie. Gdyby nie ty, to byśmy nie wygrali. Czuje się zaszczycony, że mogłem z tobą grać. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się spotkamy i tam też będziesz jednym z najlepszych agresorów serwera.
XD ? Śmiać się czy płakać ? Nie rozumiem w ogóle twojego wtrącenia się w kierunku mojej osoby. Masz swoje piękne żale o coś ? - Pewnie wylej to na forum, może ktoś sie tym zainteresuje. Tam gdzie mam być to jestem, nawet gdy nie jestem to i tak będę ;)
Każdy radzi sobie jak najlepiej potrafi, ale nie każdy umie się bawić.
 

DeletedUser2337

Guest
Nie no co ty, moje intencje są szczere. Protek, ja od zawsze podziwiałem i podziwiam Cie za ten zapał w walce, wrogów na s17 przejmowałeś niczym Niemcy, Francje w czasie II wojny światowej :)

Niby dużo pkt, a zero pkt bojowych, ta dopiero dostała od Protka rady jak walczyć z "barbażyńcami"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2040

Guest
§ Szanowny moderatorze, jeżeli usuwasz wiadomości to nie edytuj wklejając bezsensownych wątków które do niczego się nie odnoszą. §

Ad1. Średnio mnie interesują twoje intencje, wybacz. Patrząc na twoje podboje na s17, to miałeś dużo sporów z barbarzyńcami :/ Aż próbowałeś się ich pozbyć podbijając tylko ich wioski. Szkoda że twoi wrogowie byli koloru szarego a nie czerwonego jak tutaj piszesz tym kolorkiem :) Przypomnę Ci, że to gra strategiczna a nie FPS - STRATEGIA jeżeli coś takiego istnieje. Tu trzeba mieć głowę.

Ad2. Pisząc o innych graczach w tym przypadku @Desaix , bo moderator usunął i wkleił tak o odpowiedź @TomBol11 . pokazujesz jak to bardzo cię interesują inni gracze, zamiast się skupić na sobie. Może nie masz tak dużego doświadczenia i nikt ci nigdy nie powiedział : " Rób tak by się nie namęczyć a zwyciężyć " - mądre słowa, zapisz sobie :)
A te wszystkie hejty, żale i inne typu sprawy będą na każdym kroku i przeważnie tak jak w moim przypadku będzie to bawić, ale w innych przypadkach ludzie będą się "odpalać" bo się zagotuje im w garnku.

Ta rozmowa zaczęła się z Twoich nudów i niedosytu kiedy zobaczyłeś ranking. Normalna osoba, stwierdziła by : "No fajny ranking - wychodzę" Ty akurat się oburzyłeś i postanowiłeś stworzyć TEMAT który zabłyśnie, ale nikogo to nie poruszyło :) Tym bardziej mojej osoby.
 

DeletedUser2337

Guest
No wykreowali mnie na defensora, więc trudno było organizować akcje off mają praktycznie samego deffa :)

Jeżeli chodzi o desaix to ciekawi mnie jedynie kto gra na jej koncie. Żart - dobrze wiem kto. Jakby mi moje plemie konto ukradło to bym sie wkurzył :p
 

sylwekmel

Nowicjusz
Jako że miałem przyjemność dogrywać wszystkie sprawy związane z naszą koalicją i walczyć z Wami jako wódz PTG chciałbym WSZYSTKIM, którzy grali na Quinburku podziękować za wspólną grę.
Osobiście pragnę podziękować Qarlosowi za wspólny początek i pomoc w budowaniu zaufania oraz kiko2323 i Dmn8787 za zaangażowanie w prowadzenie plemienia.
Le Pentagram było zlepkiem ludzi, którzy obdarzyli siebie zaufaniem i determinacją w wygraną tego świata.
Pozdrawiam
Sylo
 

DeletedUser1862

Guest
gratulacje
Jako że miałem przyjemność dogrywać wszystkie sprawy związane z naszą koalicją i walczyć z Wami jako wódz PTG chciałbym WSZYSTKIM, którzy grali na Quinburku podziękować za wspólną grę.
Osobiście pragnę podziękować Qarlosowi za wspólny początek i pomoc w budowaniu zaufania oraz kiko2323 i Dmn8787 za zaangażowanie w prowadzenie plemienia.
Le Pentagram było zlepkiem ludzi, którzy obdarzyli siebie zaufaniem i determinacją w wygraną tego świata.
Pozdrawiam
Sylo
 

DeletedUser2716

Guest
Jeżeli chodzi o desaix to ciekawi mnie jedynie kto gra na jej koncie. Żart - dobrze wiem kto. Jakby mi moje plemie konto ukradło to bym sie wkurzył :p

Kto gra na moim koncie? Napisz proszę to pośmieje się :)
Ukradli mi konto? :eek: To czemu ja o niczym nie wiem?
 

DeletedUser2337

Guest
Hehe, najwyraźniej wadliwe info, wybacz. Chyba, że robercik Ci konto zrobił na forum i teraz sie pod Ciebie podszywa :D

Ale to raczej nie możliwe. W takim razie emmmm zmienie informatora... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry