Opinie Dyskusja na temat wersji 1.72

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w poniedziałek 16.01.2017.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser2389

Guest
hehe ^^ przygotujmy sie na nie dzialajace serwery :D #klasyka_gatunku
 

DeletedUser1841

Guest
Pierwszy błąd. Rumeli Hisari. Przy wpłacaniu na plemię ( pojedynczo) występuje błąd w postaci niemożności wpisania ilości oddawanej surki jako, że się to automatycznie resetuje. Tak samo jeśli robimy to suwakiem.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pierwszy błąd. Rumeli Hisari. Przy wpłacaniu na plemię ( pojedynczo) występuje błąd w postaci niemożności wpisania ilości oddawanej surki jako, że się to automatycznie resetuje. Tak samo jeśli robimy to suwakiem.

Sprawdzone dosłownie minutę temu na tym samym świecie (innych również) i działa prawidłowo. Jedynie zaokrągla w górę, przykładowo 150 zaokrągla do 200, a w dół 140 do 100 itd. Suwaki również działają prawidłowo.

Może inna przeglądarka?
 

DeletedUser1841

Guest
Możliwe , że to problem po mojej stronie. Uznania dla techników za ładny wygląd statystyk plemiennych. Jasno i przejrzyście.
 

DeletedUser1378

Guest
Pierwszy błąd. Rumeli Hisari. Przy wpłacaniu na plemię ( pojedynczo) występuje błąd w postaci niemożności wpisania ilości oddawanej surki jako, że się to automatycznie resetuje. Tak samo jeśli robimy to suwakiem.
To celowy zabieg ze strony inno, zaokrągla wpłaty do pełnych "setek", wpisanie liczby poniżej połowy danej "setki" np "40 surowców" powoduje przesunięcie suwaka na 0, wpisanie liczby powyżej połowy zaokrągla do góry.

~Przynajmniej tak u mnie działa :)
 

DeletedUser1841

Guest
O tym pisałam ale w innym temacie dotyczącym wersji 1.72. Pewnie pomyliłam tematy. Czyli jednak miałam rację i to nie błąd mojego pc.
 

DeletedUser2446

Guest
Brakuje w rankingach graczy nazwy sojuszu, do którego należy dany gracz.
Fajnie by było gdyby nadal była pokazywana średnia liczba punktów na plemię.
 

DeletedUser911

Guest
Masowa rekrutacja oraz wybijanie monet ponownie działa poprawnie

Przykro mi, ale wcale tak nie jest kółeczko kreci się od kilku minut i nic się nie dzieje.
 

DeletedUser2495

Guest
bledy : brak polskiego tlumaczenia w rankingu

1)w zakladce gracze w rankingu przydaloby sie przynaleznosc do plemienia
2) zbedne animacje w kolejce rekrutacji i budowy ( naprawde nie potrzeba nam cukierkowej grafiki, uwazam ze prostota, stabilnosc i niezawodnosc ktorych oczekujemy nie ida z tym w parze)

3) wciaz oczekujemy wspoldzielonych i ukrytych tematow na plemiennym forum :p
inne spostrzezenia dopisze jak dluzej pogram :)
 

DeletedUser1841

Guest
bledy : brak polskiego tlumaczenia w rankingu

1)w zakladce gracze w rankingu przydaloby sie przynaleznosc do plemienia
:)

Opisałam rozwiązanie na ten pkt w temacie " Dyskusja na temat wersji 1.72 ". Polecam się zapoznać.
 

DeletedUser2335

Guest
Ładnie to wygląda. Mieli czym się pochwalić i wprowadzili to tak szybko, aż zapomnieli o tłumaczeniu. Po przetłumaczeniu będzie "cacy".
Nawet nie czuć spadku płynności po aktualizacji, a to jest osiągnięcie, po ostatnim cyrku.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ładnie to wygląda. Mieli czym się pochwalić i wprowadzili to tak szybko, aż zapomnieli o tłumaczeniu. Po przetłumaczeniu będzie "cacy".
Nawet nie czuć spadku płynności po aktualizacji, a to jest osiągnięcie, po ostatnim cyrku.

Problem w tym, że tłumaczenie zostało zrobione.
Deweloperzy otrzymali już informację/prośbę o ponowne "wgranie" tłumaczeń.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Nadal występuje bug z różnicą czasów budowy.

EDIT: po naduszeniu enteru na czacie plemienia przy jednoczesnym oknie koszar gra odgrywa animacje rekrutowania
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2329

Guest
Idzie się jakoś pozbyć tych animacji w ratuszu i koszarach? W ratuszu to jeszcze ujdzie, ale w koszarach, jak produkuję wojsko w paczkach 1k piechoty/100 ck/250 lk/200 łk to nie mogę wpisywać ilości, bo przeszkadza animacja... A odznaczenie ustawienia -> włącz animacje nic nie daje.
 

DeletedUser2614

Guest
Nie wiem czy to błąd wersji, czy nie - bo dopiero wracam po przerwie, ale przy próbie zalogowania na aplikacji na serwer ten najnowszy to nie mogę do niego przewinąć, w sensie mam dużo serwerów na których grałem i tego nowego nie mogę "dosięgnąć".
 

DeletedUser2329

Guest
Przyciski do rozbudowy budynków w ratuszu świecą mi się na żółto mimo, że kolejka budowy jest pełna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry